Ek sınavda aldığım notlar

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Ek sınavda aldığım notlar

Mesaj gönderen shizoskit » 19 Eki 2018, 20:51

Herkese selamün aleyküm kardeşlerim abilerim ablalarım iyi akşamlar son sınavda aldığım puan notlarım güzel bir çalışmayla güzel puanlar aldığıma inanıyorum şimdi size sorum ise geçme puanı 45 mi 50 midir sınav sonuçlarım sizce nasıl din kültürü ve ahlak bilgisine dil anlatım ve edebiyat derslerine bakmaktan zaman yetmediği için atmasyon yapmış bulunmaktayım düşüncelerinizi yorumlarınızı paylaşırsanız sevinirim :gul:
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.

quarrox1
Çırak

Re: Ek sınavda aldığım notlar

Mesaj gönderen quarrox1 » 19 Eki 2018, 20:55

Geçme puanı 45'de trafik ve ilkyardım dersinde bir sıkıntı var sanırım o sınavdan 0 almak imkansız :D

Kullanıcı avatarı
barbaros
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen barbaros » 19 Eki 2018, 21:07

Benimde dikkatimi ilk trafik dersi çekti bravo vallaha :D Yinede kardeşimin ders notları güzel biraz daha ağırlık verirse daha iyi notlar alacaktır.

Kullanıcı avatarı
shizoskit
Acemi

Mesaj gönderen shizoskit » 19 Eki 2018, 21:24

Herkese teşekkür ederim 0 almamın sebebi sadece dil anlatım derslerine ve edebiyata odaklanmamdı optik şeyi kafama göre a b c d diye sallamış bulunmaktayım ondan yani şaşırdığım bi durum olmadı :D allah hepinize daha iyi notlar versin baba tahliye olacak açık liseden çook kısa bir süre oldu 1 ay kadar foruma kayıt oldum hepiniz inşallah benden daha iyi notlar alıp bendende iyi yerlere gelirsiniz ben 2 senedir açık lise sayfamdada var gösterebilirim sınava girmedim şahinim var bir tane onla oraya buraya anca gezdim ders nedir ne değildir hiç bakmadım lise 3 te okurken terk ettikten sonra liseyi foruma kayıt oldum 1 ay bile çalışmadım aldığım notlar burada herkese söyleyeceğim şey umudunuzu kaybetmeyin hiç bi zaman ben bi kardeşiniz olarak bunları demek istedim eyvallah herkese :27:

“Sınavlar” sayfasına dön