aöle gecis

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
teskoman5

aöle gecis

Mesaj gönderen teskoman5 » 16 Oca 2017, 18:57

lise 3. sınıfım aöle gecicem tasdiknameyi almalimiyim yoksa direk halk eğitim merkezine mi gitmem gerekk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: aöle gecis

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 16 Oca 2017, 23:08

teskoman5 yazdı:lise 3. sınıfım aöle gecicem tasdiknameyi almalimiyim yoksa direk halk eğitim merkezine mi gitmem gerekk
Öncelikle sana şunu sormak istiyorum, neden açıkliseye geçmek istiyorsun ki?

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 16 Oca 2017, 23:10

Eskiden tasdikname ve transkript belgelerini eski okulunuzdan alıp,Halk Eğitim Merkezine gitmeniz gerekiyordu.Fakat şimdi öyle yapmanıza gerek kalmadı sadece kimlik ile Halk Eğitim Merkezine gidip kayıt yaptırabilirsiniz.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 20 Oca 2017, 02:12

Köylü Kızı yazdı:
teskoman5 yazdı:lise 3. sınıfım aöle gecicem tasdiknameyi almalimiyim yoksa direk halk eğitim merkezine mi gitmem gerekk
Ben suan meslek lısesınde okuyorum mesela okul ortamı acayıp berbat okula alkol sıgara getırenler var ve ıstemedıgım bolumu okuyorum bu benım ıcın gecerlı bır sebep sanırım :) malum meslek lısesı ogrencılerının pek unı hayatı ıyı olmuyor
‘Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur.‘
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Oca 2017, 15:19

dread yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
Ben suan meslek lısesınde okuyorum mesela okul ortamı acayıp berbat okula alkol sıgara getırenler var ve ıstemedıgım bolumu okuyorum bu benım ıcın gecerlı bır sebep sanırım :) malum meslek lısesı ogrencılerının pek unı hayatı ıyı olmuyor
Sen bilirsin tabi, üniversite hazırlanmak isteyenler geçmek istiyor genelde o yüzden sordum, bide YGS için geçip açıklise sınavlarına aksatmayın bu sefer de mezun olamadığınız için üniversiteye gidemiyorsunuz, bide 17 yaşın üstünde iseniz sıkıntı olmaz ama daha küçükseniz o zaman iyi çalışın sınavlara ;)

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön