Eskiler şu an ne yapıyor?

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Eskiler şu an ne yapıyor?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 25 Kas 2016, 10:37

Kesinlikle katılıyorum açıklise yıllarımıza hiç bişeyi değişmem. Bende örgün üni okuyırum, bunun için çok uğraştım istediğim bölüm değil ama iyi bi bölüm okuyorum, bizim vizeler 2 buçuk hafta sürüyor daha bitmedi, biraz zorlanıyorum çünkü ben ortaokulu ve liseyi açıktan okudum, örgün bana zor geldi hocaları dinlemek değişik geldi, ama hepsi beni seviyo, derslerimde iyi gidiyorum, inşallah bundan sonra hep iyi geçer...

pupa

Mesaj gönderen pupa » 26 Kas 2016, 01:33

Köylü Kızı yazdı:Kesinlikle katılıyorum açıklise yıllarımıza hiç bişeyi değişmem. Bende örgün üni okuyırum, bunun için çok uğraştım istediğim bölüm değil ama iyi bi bölüm okuyorum, bizim vizeler 2 buçuk hafta sürüyor daha bitmedi, biraz zorlanıyorum çünkü ben ortaokulu ve liseyi açıktan okudum, örgün bana zor geldi hocaları dinlemek değişik geldi, ama hepsi beni seviyo, derslerimde iyi gidiyorum, inşallah bundan sonra hep iyi geçer...
Afferin sana

Kullanıcı avatarı
gül68
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen gül68 » 28 Kas 2016, 00:58

Evet orgun okuyorum kendi memlwketimdeyim şehir disina cikmak istemedim aksaray universitesi

Kullanıcı avatarı
Gamlı Baykuş
Acemi

Mesaj gönderen Gamlı Baykuş » 25 Oca 2017, 15:44

Bende, eskilerden sayılırım.Bu hesap yeni, ama ben eskiyim.Diğer hesabın şifresini unuttum, şifre sıfırlama maili de gelmedi, bende yeni hesap açtım.Ben hala AOL'ye devam ediyorum arkadaşlar, 7 sene oldu hala bitmedi.Bu sene bitecek inşallah
Neyi bilmediğiniz hakkında hiçbir fikriniz yok.

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 25 Oca 2017, 17:16

Gamlı Baykuş yazdı:Bende, eskilerden sayılırım.Bu hesap yeni, ama ben eskiyim.Diğer hesabın şifresini unuttum, şifre sıfırlama maili de gelmedi, bende yeni hesap açtım.Ben hala AOL'ye devam ediyorum arkadaşlar, 7 sene oldu hala bitmedi.Bu sene bitecek inşallah
İnşallah.Başarılar dilerim.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 21 May 2017, 21:52

Foruma girmeyeli ne çok zaman geçmiş. Blueberry sen Psikolok nickli üyesin değil mi o nickle tanımıştım seni hep öyle kalacak zihnimde sanırım :D

Bir de köylü kızı ve dersatatürk tanıdık geldi. Başka yok mu eskilerden. emrahk, yağmur damlaları ve gülbeyaz ilk aklıma gelenler.

2 yıllık aöf den de mezun olunca eğitim hayatına nokta koydum. Çok istemiştim lisans ama açık öğretimde istediğim bölüm olmayınca noktayı koydum.
Başka başka uğraşlarla geçiyor hayat şükür. Hayat aynı kalmıyor baya bir şeyler değişmiş.

Klavye başında ne yazılar yazmıştık, ne bilgiler paylaşmıştık bu forumda yaa özlemişim. Yerin başka aöl forum
Resim

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 23 Haz 2017, 12:30

kripton yazdı:Foruma girmeyeli ne çok zaman geçmiş. Blueberry sen Psikolok nickli üyesin değil mi o nickle tanımıştım seni hep öyle kalacak zihnimde sanırım :D

Bir de köylü kızı ve dersatatürk tanıdık geldi. Başka yok mu eskilerden. emrahk, yağmur damlaları ve gülbeyaz ilk aklıma gelenler.
Evet çok güzel anılar oldu. Tebrilk ederçm mezun olmuşsunuz hayatta başarılar dilerim. Heyırlı olsun...

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 23 Haz 2017, 20:50

Köylü Kızı yazdı:Kesinlikle katılıyorum açıklise yıllarımıza hiç bişeyi değişmem. Bende örgün üni okuyırum, bunun için çok uğraştım istediğim bölüm değil ama iyi bi bölüm okuyorum, bizim vizeler 2 buçuk hafta sürüyor daha bitmedi, biraz zorlanıyorum çünkü ben ortaokulu ve liseyi açıktan okudum, örgün bana zor geldi hocaları dinlemek değişik geldi, ama hepsi beni seviyo, derslerimde iyi gidiyorum, inşallah bundan sonra hep iyi geçer...
Naber koylu kizi yoktun bayadir ;)
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Mesaj gönderen kardelen198 » 26 Haz 2017, 02:11

Merhaba arkadaşlarım. Benim forumdaşlarım neler yapıyorlar diye merak ederek forumu ziyarete geldim ve bu gönderi ile karşılaştım. :) Ben de özlemişim, bu forumda güzel işler yapmış idik. Ben de Kripton, Yağmur Damlaları, EmrahK ve Psikolog'u hatırlıyorum.

Ben dört yıllık lisans eğitimimi tamamladım. Beş gün önce mezuniyet törenim vardı ve bölüm birincisi oldum. Bu yıl lisansla birlikte formasyon aldım. Çift anadalım ise devam ediyor.

Hepinize başarılar diliyorum. Allah hepinizin yolunu açık etsin. :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 28 Haz 2017, 22:12

zekeriyakarahan yazdı:
Burdaım iyilik sağol senden naber pek giremiyorum ya aksattım buraları

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 29 Haz 2017, 20:00

Köylü Kızı yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
Evet baya aksattın :D

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Tem 2017, 23:42

zekeriyakarahan yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
zekeriyakarahan yazdı: Naber koylu kizi yoktun bayadir ;)
:o kusura bakmayasn artık

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 18 Tem 2017, 11:59

Köylü Kızı yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
Köylü Kızı yazdı: Burdaım iyilik sağol senden naber pek giremiyorum ya aksattım buraları
O kusur bize ait lutfen hanimefendiciğim :)

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 24 Tem 2017, 15:37

zekeriyakarahan yazdı:
Köylü Kızı yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:
O kusur bize ait lutfen hanimefendiciğim :)
Estağfurullah

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 26 Tem 2017, 13:53

çok eski sayılmam ama bende yazayım :mrgreen:
uzun zamandır giremiyordum. Henüz üniversite okumuyorum
ne okuyacağıma karar veremiyorum :utanma: bende aöl dönemini özlüyorum
aöf okumayı düşünüyorum
aöf hakkında hiç bir şey bilmiyorum bilen varsa yardım etsin :mrgreen:
Kredi:193
Dönem:8