Ygs'ye nasıl başvurucağım?

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
bonfil
Çırak

Ygs'ye nasıl başvurucağım?

Mesaj gönderen bonfil » 16 Oca 2017, 19:31

Merhaba, YGS başvurularının bitmesine çok az bir süre kaldı ve ben nasıl başvurabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz acaba?

Halk eğitim merkezinden YGS'ye başvuruluyor mu? :22:

yurnero
Acemi

Re: Ygs'ye nasıl başvurucağım?

Mesaj gönderen yurnero » 16 Oca 2017, 19:54

en yakın liseye git yardımcı olurlar

Kullanıcı avatarı
dzdzkd

Mesaj gönderen dzdzkd » 16 Oca 2017, 20:49

bonfil yazdı:Merhaba, YGS başvurularının bitmesine çok az bir süre kaldı ve ben nasıl başvurabileceğim hakkında hiçbir fikrim yok yardımcı olabilir misiniz acaba?

Halk eğitim merkezinden YGS'ye başvuruluyor mu? :22:
bu adresten size en yakın başvuru merkezine bakıp http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... 012017.pdf hangi okulsa oraya gidiyosunuz fotografınızı fln orda çekiyolar genellikle müdür yardımcısı ilgileniyo ve sizi sisteme kayıt ediyolar sonrada atm den para yatırıyosunuz halk eğitim ile bi işiniz yok
respect.

ağcanur

Mesaj gönderen ağcanur » 17 Oca 2017, 12:09

ben açık okuyorum ygs yr kayıt yaptrmam gerek nereye başvurabilirim. bide açık liseye kayıt yaptrdığmda ığdırdaydım kütahyaya geldim burda sınavlarıma giriyorum ygs kayıt için tekrar memleketemi gitmem gerek yardımcı olur musunuz

havvaaa
Acemi

Mesaj gönderen havvaaa » 17 Oca 2017, 12:15

En yakın liseye git. YGS için başvuru yapacağını söyle yardımcı olurlar. Forma gerek yok, kimlik ve yanında 5TL götür fotoğrafını çekip kaydını yapıyorlar. Bende bugün yaptım

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön