YGS 2017 hakkında sorularım

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
boalquno
Çırak

YGS 2017 hakkında sorularım

Mesaj gönderen boalquno » 15 Oca 2017, 18:45

Merhaba arkadaşlar benim şuan 147 kredim var toplam dönemim 12 bu seneki ygsye kayıt olmak istiyorum ama sistemde alanı yok yazıyor ben sözel bir bölüm istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor? 2. sorum ise ilk defa ygs ye gireceğim bazı arkadaşlar ösym binasına gitmen gerekiyor diyolar bazıları internetten halledersin diyolar kesin bir bilgi bulamadım hiç bir yerde sizlerden yardım bekliyorum teşekkürler

bakansiz
Doktor

Re: YGS 2017 hakkında sorularım

Mesaj gönderen bakansiz » 15 Oca 2017, 20:07

Sözel bölüm için ygs 180 barajını geçip Lys 3 ve 4 e girmek lazım diye biliyorum. Ygs kayıtları 3 gün sonra bitiyor acele etmemiz lazım yarın ben kayıt için gideceğim yapılması gerekenler konusunda bilgisi olan aydınlatırsa sevinirim.

boalquno
Çırak

Mesaj gönderen boalquno » 15 Oca 2017, 22:53

kayıt için fotoğraf isteniyor diyolar doğru mu bu acaba?

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 15 Oca 2017, 23:24

Fotoğrafını kayıt olacağın Ösym Merkezinde çekicekler diye biliyorum.
Cidden konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olursa çok iyi olur. Halk Eğitim Merkezine başvuracak mıyız? Bilgili bir arkadaş yazarsa güzel olur çünkü çok fazla başlıkta açıldı konu hakkında.
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 16 Oca 2017, 00:44

LarkAngela yazdı:Fotoğrafını kayıt olacağın Ösym Merkezinde çekicekler diye biliyorum.
Cidden konu hakkında bilgisi olan biri yardımcı olursa çok iyi olur. Halk Eğitim Merkezine başvuracak mıyız? Bilgili bir arkadaş yazarsa güzel olur çünkü çok fazla başlıkta açıldı konu hakkında.
Mezun değilsen halk eğitime gitmen getiriyor evet. Aol okul kodu bulamıyorum yardımcı olabilecek var mı ?

Kullanıcı avatarı
dzdzkd

Mesaj gönderen dzdzkd » 16 Oca 2017, 01:26

bu adresten size en yakın başvuru merkezine bakıp http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... 012017.pdf hangi okulsa oraya gidiyosunuz fotografınızı fln orda çekiyolar genellikle müdür yardımcısı ilgileniyo ve sizi sisteme kayıt ediyolar sonrada atm den para yatırıyosunuz
respect.

boalquno
Çırak

Mesaj gönderen boalquno » 16 Oca 2017, 02:52

dzdzkd yazdı:bu adresten size en yakın başvuru merkezine bakıp http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... 012017.pdf hangi okulsa oraya gidiyosunuz fotografınızı fln orda çekiyolar genellikle müdür yardımcısı ilgileniyo ve sizi sisteme kayıt ediyolar sonrada atm den para yatırıyosunuz

osym binasına gitmeye gerek yok yani?

Kullanıcı avatarı
dzdzkd

Mesaj gönderen dzdzkd » 16 Oca 2017, 03:03

evet gerek yok basvuru merkezinden hallediyosun
respect.

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 16 Oca 2017, 05:21

dzdzkd yazdı:evet gerek yok basvuru merkezinden hallediyosun
Form doldurma konusunda halk eğitim mi yardımcı oluyor acaba ösym nin yayınladığı listede açık lise okul kodu yok.

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 16 Oca 2017, 14:50

boalquno yazdı:Merhaba arkadaşlar benim şuan 147 kredim var toplam dönemim 12 bu seneki ygsye kayıt olmak istiyorum ama sistemde alanı yok yazıyor ben sözel bir bölüm istiyorum bunun için ne yapmam gerekiyor? 2. sorum ise ilk defa ygs ye gireceğim bazı arkadaşlar ösym binasına gitmen gerekiyor diyolar bazıları internetten halledersin diyolar kesin bir bilgi bulamadım hiç bir yerde sizlerden yardım bekliyorum teşekkürler
ygs kayıdı yapan en yakın okula git ben geçen sene öyle yaptım ilk kayıtsan gitmen gerek
sonra orada foto çekip kaydını yaptırıyorsun.sonra da bankaya para yatırıyorsun
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
dzdzkd

Mesaj gönderen dzdzkd » 16 Oca 2017, 15:11

bakansiz yazdı:
Form doldurma konusunda halk eğitim mi yardımcı oluyor acaba ösym nin yayınladığı listede açık lise okul kodu yok.
bnde kaydımı cuma günü yaptırdım okula gittiğimde bi form verdiler doldurdum okul adına açık öğretim lisesi yazdım ama kodunu bilmediğimi söyledim boş bırak dediler ve sonra onlar doldurdu 6 tl de bi ücret ödedim onlar ilgileniyo yani
respect.

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 16 Oca 2017, 18:09

dzdzkd yazdı:
bakansiz yazdı:
bnde kaydımı cuma günü yaptırdım okula gittiğimde bi form verdiler doldurdum okul adına açık öğretim lisesi yazdım ama kodunu bilmediğimi söyledim boş bırak dediler ve sonra onlar doldurdu 6 tl de bi ücret ödedim onlar ilgileniyo yani
Bugün bende bir okula gittim kayıt için formla falan boşa uğraşmışım kimlik aldı bir kaç soru sordu fotoğraf çekip 5 lira aldı ve çıktı verdi işlemi bitirip geldim para yatırmak kaldı bir. Bu sene bitiyor mu diye sordu sadece halk eğitime yollamadı.

Kullanıcı avatarı
dzdzkd

Mesaj gönderen dzdzkd » 16 Oca 2017, 20:54

bakansiz yazdı:
dzdzkd yazdı:
bakansiz yazdı: Form doldurma konusunda halk eğitim mi yardımcı oluyor acaba ösym nin yayınladığı listede açık lise okul kodu yok.
Bugün bende bir okula gittim kayıt için formla falan boşa uğraşmışım kimlik aldı bir kaç soru sordu fotoğraf çekip 5 lira aldı ve çıktı verdi işlemi bitirip geldim para yatırmak kaldı bir. Bu sene bitiyor mu diye sordu sadece halk eğitime yollamadı.

hayırlı olsun
respect.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön