ygs başvurusu çok zor mu?

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Bursaspor.
Çırak

Re: ygs başvurusu çok zor mu?

Mesaj gönderen Bursaspor. » 13 Oca 2017, 18:13

Selamun Aleykum arkadaşlar bende açık lisedeyim ama ygs nasıl başvuracam bazı arkadaşlar direk okula git yazmışlar bazıları halk egitime git önce siz nasıl hallettiniz net yazarsanız sevinirim :)

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 13 Oca 2017, 18:34

Bursaspor. yazdı:Selamun Aleykum arkadaşlar bende açık lisedeyim ama ygs nasıl başvuracam bazı arkadaşlar direk okula git yazmışlar bazıları halk egitime git önce siz nasıl hallettiniz net yazarsanız sevinirim :)

Hocam Halk Eğitim Merkzine gidip bu konuyu danış
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Bursaspor.
Çırak

Mesaj gönderen Bursaspor. » 14 Oca 2017, 01:47

zekeriyakarahan yazdı:
Bursaspor. yazdı:Selamun Aleykum arkadaşlar bende açık lisedeyim ama ygs nasıl başvuracam bazı arkadaşlar direk okula git yazmışlar bazıları halk egitime git önce siz nasıl hallettiniz net yazarsanız sevinirim :)

Hocam Halk Eğitim Merkzine gidip bu konuyu danış
tamamdır hocam sagolasın

yurnero
Acemi

Mesaj gönderen yurnero » 14 Oca 2017, 21:24

arkadaşalr halk eğitim merkeziyle işiniz yok en yakın liseye gidin formu doldurun verin 5 dk da tamamlanıyor başvuru sonra da parayı ödeyin işlem tamamdır...

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 14 Oca 2017, 22:54

yurnero yazdı:arkadaşalr halk eğitim merkeziyle işiniz yok en yakın liseye gidin formu doldurun verin 5 dk da tamamlanıyor başvuru sonra da parayı ödeyin işlem tamamdır...

dostum aöl farklı konu sadece başvuru yapmak değil benim halk eğitim merkezine göndermemin amacı konuşup aklındakileri sorulara kesin yanıtlar bulması..

Not:Ya insanlardan özür beklersin ya da onları vurursun; ikisini birden değil… (kendisini vuran kişiye).

yurnero
Acemi

Mesaj gönderen yurnero » 16 Oca 2017, 19:53

zekeriyakarahan yazdı:
yurnero yazdı:arkadaşalr halk eğitim merkeziyle işiniz yok en yakın liseye gidin formu doldurun verin 5 dk da tamamlanıyor başvuru sonra da parayı ödeyin işlem tamamdır...

dostum aöl farklı konu sadece başvuru yapmak değil benim halk eğitim merkezine göndermemin amacı konuşup aklındakileri sorulara kesin yanıtlar bulması..

Not:Ya insanlardan özür beklersin ya da onları vurursun; ikisini birden değil… (kendisini vuran kişiye).
peki.

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 16 Oca 2017, 20:54

zekeriyakarahan yazdı:

Ben bugün kayıt yaptırdım arkadaşın dediği gibi halk eğitimle ilgili bir olay yok uygun bir liseye gitmek yeterli.Yeni kayıt olduğu için halk eğitimler yoğundur boşa gidip sıra beklemeyin önce okula gidin.

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 16 Oca 2017, 23:05

ÖSYM kayıt merkezi olan okullardan birisine gidip YGS başvurusunda bulunabilirsiniz.Sadece T.C. Kimlik numaranız ve kimliğinis yeterlidir.
Eskisi gibi başvuru evrakını doldur HEM'e imzalat başvuru merkezine götür derdi bitti.Şimdi sistemden eğitim bilgileriniz alınıyor.Sizin yapmanız gereken sadece yaşadığınız şehirdeki ÖSYM başvuru merkezleri neresi orasını öğrenmek,bunun için ise link vereyim ordan bakın.
Link: http://dokuman.osym.gov.tr/pdfdokuman/2 ... 082016.pdf
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 17 Oca 2017, 16:53

bakansiz yazdı:
zekeriyakarahan yazdı:

Ben bugün kayıt yaptırdım arkadaşın dediği gibi halk eğitimle ilgili bir olay yok uygun bir liseye gitmek yeterli.Yeni kayıt olduğu için halk eğitimler yoğundur boşa gidip sıra beklemeyin önce okula gidin.

Bakın Ya ben anlatamıyorum ya siz anlamıyorsunuz.

buraya nerden ygs başvurucam diyen birinin kafasında tek soru ygs başvurusu değildir emin olabilirsiniz.
Bu yüzden halk eğitim de yetkili ve bilgili birisiyle münakaşaya girmesi gerekir.
Bu sayede aklındaki sorularıda tüketmiş olur umarım anlamışsınızdır.

Bakın Tekrar Söylüyorum halk eğitim merkezinden başvuru yapılıyor diye bir şey demedim.

Not: Anlayana sivri sinek saz anlamayana davul zurna az.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön