ÜNİVERSİTE KAYITLARI DAHA ERKEN TARİHE ALINMIŞ

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Citizen
Acemi

ÜNİVERSİTE KAYITLARI DAHA ERKEN TARİHE ALINMIŞ

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 20:14

Arkadaşlar ne yapıcaz ben ek sınava kalmıştım eğitime eylül başında başlanılması düşünüyormuş ne yapıcaz biz ?

emrahk
Onursal Üye

Re: ÜNİVERSİTE KAYITLARI DAHA ERKEN TARİHE ALINMIŞ

Mesaj gönderen emrahk » 01 Tem 2013, 20:17

Evet Ali Demir böyle açıkladı. Ek yerleştirme ile yerleşecekler bile sanırım Eylül'de derslere başlayacakmış. Bunun için AÖL bir önlem alır diye düşünüyorum. Bu sene geç ama artık AÖL 3. dönem sınavını daha erken bir tarihe almalı...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 20:20

İnşallah birşeyler ayarlamışlardır ailem çok umutluydu bu sene üniversiteye başlıyıcam diye. :(

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 01 Tem 2013, 20:21

Mağdur edilmezsiniz merak etme. Peki açıklanan sonuçlardan memnun musun?
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 01 Tem 2013, 20:40

Arkadaşlar durum ciddi, bu sene üniversite kayıtları 12-16 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Açık liseliler genelde ek sınav geç yapıldığı için "kayıt nasıl olacağım?" diye sıkıntı çekerdi, bu sene ise bırakın ek sınavı, 3. dönem sınavıyla mezun olacaklar için bile sınavlar açıklanmadan kayıtlar bitmiş olacak. AÖL 3. dönem sınavı malum en erken 18 Ağustos'ta açıklanacak.

3. dönemde mezun olanlar daha çıkma belgesi isteyemeden kayıtlar bitecek, ek sınav bekleyenlerin durumu ise daha karışık. Bu yüzden bu sınavlarla mezun olacak üniversite adayları AÖL'ye bu durumun nasıl çözüleceğini şimdiden sormalılar, ellerini çabuk tutmalarını talep etmeliler. ALO 147'den ulaşabilirsiniz...

Mustafa Kemal Atatürk

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 20:51

Hedefim İstanbulda yarı bursu okumaktı çoğu üniversite tutuyor ne yapıcaz bakalım.

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 01 Tem 2013, 20:54

emrahk yazdı:Arkadaşlar durum ciddi, bu sene üniversite kayıtları 12-16 Ağustos tarihleri arasında yapılacak. Açık liseliler genelde ek sınav geç yapıldığı için "kayıt nasıl olacağım?" diye sıkıntı çekerdi, bu sene ise bırakın ek sınavı, 3. dönem sınavıyla mezun olacaklar için bile sınavlar açıklanmadan kayıtlar bitmiş olacak. AÖL 3. dönem sınavı malum en erken 18 Ağustos'ta açıklanacak.

3. dönemde mezun olanlar daha çıkma belgesi isteyemeden kayıtlar bitecek, ek sınav bekleyenlerin durumu ise daha karışık. Bu yüzden bu sınavlarla mezun olacak üniversite adayları AÖL'ye bu durumun nasıl çözüleceğini şimdiden sormalılar, ellerini çabuk tutmalarını talep etmeliler. ALO 147'den ulaşabilirsiniz...

bzm sınav sonuçlarını belki iş takvimindekinden daha erken acıklarlar.3.sınav sonuçlarını yoksa napıcazzz :roll: :roll: :roll: :oops:

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 01 Tem 2013, 21:24

ee biz napcaz ek sınavı bekleyenler böyle işmi olur arkadaş iyice sapıttılar bunlarda ha...ama nete baktım böyle bir açıklama göremedim kaynak var mı?
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 21:25

matias26 yazdı:ee biz napcaz ek sınavı bekleyenler böyle işmi olur arkadaş iyice sapıttılar bunlarda ha...ama nete baktım böyle bir açıklama göremedim kaynak var mı?
http://www.ensonhaber.com/osym-baskani- ... 07-01.html

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 01 Tem 2013, 21:27

ufff ya moralim iice bozuldu :? bişey ayarlanır ama mutlaka

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 01 Tem 2013, 21:28

Citizen yazdı:
matias26 yazdı:ee biz napcaz ek sınavı bekleyenler böyle işmi olur arkadaş iyice sapıttılar bunlarda ha...ama nete baktım böyle bir açıklama göremedim kaynak var mı?
ozaman biz ek kontejyana kalırız bence aölde 3.sınav sonuçlarını ağustos başı açıklar hemen ek sınav olur arkasından bizde ek kontejyana kalırız benim öngörüm böyle..
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Kullanıcı avatarı
beste.
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen beste. » 01 Tem 2013, 21:32

bncede 3. sınavın sonucları erken acıklanırsa hersey yolunda gidecek gibi görünüyor :wink:

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 21:32

matias26 yazdı:
Citizen yazdı:
ozaman biz ek kontejyana kalırız bence aölde 3.sınav sonuçlarını ağustos başı açıklar hemen ek sınav olur arkasından bizde ek kontejyana kalırız benim öngörüm böyle..
Bizim birlik olup her türlü iletişim kanalından baskı kurmamız gerekir.Bide utanmdan size müjdeli haberim var dedi.

Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Mesaj gönderen matias26 » 01 Tem 2013, 21:40

matias26 yazdı:
Citizen yazdı:
Bizim birlik olup her türlü iletişim kanalından baskı kurmamız gerekir.Bide utanmdan size müjdeli haberim var dedi.[/quote]

bu ösym harbiden mantık sınırlarını zorlamaya başladı artık zaten ülkemiz karışık iyice karışcak bu olay resmen saçmalığın daniskası daha fazla kötü konuşmakta istemiyorum...evet ben mail attım isterseniz sizde atın yada telefonla ulaşın hatta bütün 3.dönem mezunları ve eksınav hakları olan arkadaşlar mail veya telefon yoluyla ulaşsın baskı yapalım.!
Genel kültür/Mezun!

Adalet!

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 01 Tem 2013, 21:52

Napıcaz biz ek sınav bekliyorum ben. 336 aldım 4 yıllık dil edebiyata kesin girerim ama baktığın zaman kayıt olamıcam olaya bak .

Cidden sevinemedim puanıma nasıl olucak tahmin yürütebilen varmı ? Yoksa biz giremicez universiteye kazandığımız halde

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön