Mezuniyet ile ilgili soru Önemli Yardım Lütfen

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
_slipknot_

Mezuniyet ile ilgili soru Önemli Yardım Lütfen

Mesaj gönderen _slipknot_ » 05 Ağu 2012, 08:11

Arkdaşlar Ben bu geçenki sınavda son sınavıma girdim yani ayın 24 ünde açıklanıyor sınav sonuçları ve ben liseyi bitiriyorum çok şükür 205 kredi flan olur aşağı yukarı Sorunum şu Tamda 24 ünde ben askere gidiyorum Şu tesadüfe bakın 24 ünde birliğe teslim olucam :mrgreen: sonuçlar açıklandıktan hemen sonra ben askerliğe hemen bittiğine dahil bi resmi belge vermem gerek çavuşluk için ben ortaokul olarak gözüküyorum çünkü muaniye oluyorken lise mezunu değildim Ne yapmam gerekecek ankara ya düştü askerliğim bide Nasıl bi dilekçe yazıcam napıcam Nasıl alıcam belgeyi ben askerde olucam o zman Off yardım edin lten yafayı yicem :oops:

emrahk
Onursal Üye

Re: Mezuniyet ile ilgili soru Önemli Yardım Lütfen

Mesaj gönderen emrahk » 05 Ağu 2012, 17:11

Ne dersek yanlış olur, sen en iyisi şubene sor bu durumu. Hayırlı teskereler şimdiden... :wink:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön