Aöf ye mezuniyet belgesi ile kayıt yapılacaktır kesindir

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
anderr
Yardımcı Asistan

Aöf ye mezuniyet belgesi ile kayıt yapılacaktır kesindir

Mesaj gönderen anderr » 11 Eyl 2012, 21:16

a) Diplomanın Onaylı Fotokopisi: Lise veya dengi okul mezunu olan adaylar, diplomalarının onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır. Diplomasını kaybedenler ise, mezun oldukları okuldan alacakları diploma bilgilerini içeren öğrenim belgesinin onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır.

b) Geçici Mezuniyet Belgesinin Onaylı Fotokopisi: 2011-2012 öğretim yılında lise veya dengi okul mezunu olan adaylardan, diploması henüz düzenlenmemiş olanlar yeni tarihli geçici mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır

ozgur06
Yardımcı Asistan

Re: Aöf ye mezuniyet belgesi ile kayıt yapılacaktır kesindir

Mesaj gönderen ozgur06 » 11 Eyl 2012, 22:10

[quote="anderr"]a) Diplomanın Onaylı Fotokopisi: Lise veya dengi okul mezunu olan adaylar, diplomalarının onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır. Diplomasını kaybedenler ise, mezun oldukları okuldan alacakları diploma bilgilerini içeren öğrenim belgesinin onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır.

b) Geçici Mezuniyet Belgesinin Onaylı Fotokopisi: 2011-2012 öğretim yılında lise veya dengi okul mezunu olan adaylardan, diploması henüz düzenlenmemiş olanlar yeni tarihli geçici mezuniyet belgesinin onaylı fotokopisi ile kayıt yaptıracaklardır

Kesin olması için gidip kayıt yaptırman lazım bu belgeyle. İnternette herkes birşey yazıyor ama aöf bürosünda kabul etmiyorlar

anderr
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen anderr » 11 Eyl 2012, 22:29

1. Adayın 2012 ÖSYS sonuç belgesinin Bilgisayar Çıktısı.

2. Adayın mezun olduğu orta öğretim kurumundan aldığı diplomanın aslı ya da yeni tarihli Mezuniyet Belgesi.

Diplomanın ya da geçici mezuniyet belgesinin aslı olmadan kesinlikle kayıt yapılmayacaktır.

hangi üniversitenin sitesine girersen gir mezuniyet belgesi geçerlidir

diablo_57
Doktor

Mesaj gönderen diablo_57 » 12 Eyl 2012, 01:37

hayır gecerlı degıl bugun ben gıttım aöf ye eskısehır unıye faks cekldı kabul etmedıler

anderr
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen anderr » 12 Eyl 2012, 01:51

Ya sitelerin de diyorki kabul edilecek adamlar işin aslına geldimi kabul etmiyor bu ne biçim ülke ya

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 12 Eyl 2012, 05:10

Bi de üstüne talep edenlere çıkma belgesi göndermiyorlar ( misal: Kripton :mrgreen: )
Resim

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön