NE YAPMAM GEREKTİGİNİ AÇIKLARMISINIZ LÜTFEN.

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
mert ja

NE YAPMAM GEREKTİGİNİ AÇIKLARMISINIZ LÜTFEN.

Mesaj gönderen mert ja » 14 Eyl 2012, 00:56

Merhabalar.Ben ek sınavlar sonucunda mezun oldum.üniversiteyede kaydımı yaptırdım.üniversite 1 ay süre tanıdı bana diploma veya çıktı kağıdı getirmem için.Fakat AÖL'de kendi profilime girdigim zaman mezun olanlar giremez diyor.aöl nin kendi sitesindede halk egitime gitip tastikname belgesi alıp bankaya 10 lira yatırın diyor ama ben pek anlamadım açıkcası.Anakrada oturmaktayım.Şuandan itibaren tam olarak ne yapmam gerekiyor.Bilgilendirirseniz sevinirim iyi çalışmalar.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Re: NE YAPMAM GEREKTİGİNİ AÇIKLARMISINIZ LÜTFEN.

Mesaj gönderen kripton » 14 Eyl 2012, 05:12

KArdeş ankarada oturuyorsan ziraat bankasına git 10 lira diploma harcı yatır dekontunu al yanına ve çıkma belgeni elden al anında.
Çıkma belgeni elden almak istiyorsan aşağıdaki linki tıkla
http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 056ed503c9
Aşağıda da posta ile nasıl alınır o var
http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 056ed503c9
Resim

mert ja

Mesaj gönderen mert ja » 14 Eyl 2012, 09:03

10 liramı yatırdım atm den. Yarın yapmam gereken iş halk eğitime gidip ilk başta mezuniyet belgesi almak sonrada çıktı belgesi için Konya yolundaki yere gidicem doğrumudur usta? Teşekkür ederim bu arada :)

Kullanıcı avatarı
ozgur
Uzman Doktor

Mesaj gönderen ozgur » 14 Eyl 2012, 12:22

çıkma belgesi alacaksan, niye mezuniyet belgesi alıyorsunki. ziraata 10 tl yatır. sonra dekontla eğitim teknolojileri genel müdürlüğüne git : )
o şimdi ıspartalı; ) Süleyman Demirel üniversitesi.

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön