üniversiteye giriss

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
yaseminseda
Uzman

üniversiteye giriss

Mesaj gönderen yaseminseda » 02 Kas 2012, 04:00

size br sey soracaqımmmm benn acık öğretm sn sınıfımmm mesleqmmm diyelmkii ygs sınavını kazanamdımmm gecs yapmak istiyorum 2 ylllık gecs hakkım varr üniye meslk olduqmm icinnnn normalll üniyemi gidecem yoksa acıqın üniversitinemi gecs yapılıyo yaniiii normal üniversitemi okuyacaqımm

Gün Gelecek"Ben Nerede YanLış Yaptım.?
Diye Düşüneceksin.

Kafan Karışmasın.!!

Elini Kalbine Götür; ANLARSIN.!!....

dersçalışankız
Doktor

Re: üniversiteye giriss

Mesaj gönderen dersçalışankız » 02 Kas 2012, 06:04

bu nasıl bir yazı stili konuşur gibi desem değil, ağlar gibi desem değil, her kelimenin sonu gımmmm, dımmmm,innnn :shock:
normal şekilde yazmak daha kolay değil mi, ne gerek var böyle anlamsız tuhaf şeylere,,,güzelim türkçemiz varken yeni icatlara ne gerek var ki...okuyan kişide sorduğun soruya odaklanamıyor ki, cevap versin.

dur bi daha okumalıyııımmmmm bilgim varsaaaa yazarııııımmmmmm :wink:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 02 Kas 2012, 06:26

dersçalışankız yazdı:bu nasıl bir yazı stili konuşur gibi desem değil, ağlar gibi desem değil, her kelimenin sonu gımmmm, dımmmm,innnn :shock:
normal şekilde yazmak daha kolay değil mi, ne gerek var böyle anlamsız tuhaf şeylere,,,güzelim türkçemiz varken yeni icatlara ne gerek var ki...okuyan kişide sorduğun soruya odaklanamıyor ki, cevap versin.

+1
Resim

yaseminseda
Uzman

Mesaj gönderen yaseminseda » 03 Kas 2012, 04:20

dersçalışankız yazdı:bu nasıl bir yazı stili konuşur gibi desem değil, ağlar gibi desem değil, her kelimenin sonu gımmmm, dımmmm,innnn :shock:

yazıs sekli önemliii deqillll önemliii olan soruya cevapppp verebiliyor olman
Diye Düşüneceksin.

Kafan Karışmasın.!!

Kullanıcı avatarı
E-mine
Doktor

Mesaj gönderen E-mine » 03 Kas 2012, 07:03

Yaseminseda arkadaşım doğru anlamış mıyım ?
Meslekî Açık Öğretim Lisesi son sınıfsın YGS kazanamadığın takdirde sınavsız geçiş hakkının örgün Üniversite mi yoksa AÖF mi olduğunu soruyorsun değil mi ? Eğer buysa sorun her ikisi içinde sınavsız geçiş hakkı var..

Dersçalışankız arkadaşımız kötü bişey söylememiş aslında Türkçemizi ne kadar iyi kullanırsak anlatmak istediklerimizi daha iyi anlatıp karşımızdakilerin bizi daha çabuk anlamasını sağlarız ve daha kolay bir iletişim kurarız..

dersçalışankız
Doktor

Mesaj gönderen dersçalışankız » 03 Kas 2012, 07:25

yazıs sekli önemliii deqillll önemliii olan soruya cevapppp verebiliyor olman[/quote]

bence çok önemli yazış şekli, yazdıklarımız, cümleleri kuruş şeklimiz, anlatmak istediklerimizi anlaşılır bir dille yalın halde aktarabilmemiz vs. tabi bunlar birikim tecrübe ve zaman gerektirir...ben edebiyatı çok seviyorum ve çok kitap okuyan birisiyim , ister istemez bir yazıyı okurken o kişinin yüzeyselde olsa bir karakter analizini canlandırırım hafızamda o yüzden yazını okurken yoran uslübu belirttim gereksiz ve sana özgü olmayan bir değişimin getirdiği bir bozulma bu zamane diyorlar ya, inşallah geçici olur, naçizane düşüncelerim...

sorduğun soruya cevap vermek istemedim ilgi alanım değildi yoksa google da bir aratmayla cevabı bulur ve yazardım. ilgili yani meslekte okuyan arkadaşlar cevap versin istedim.

sana cevap/kapak olsun diye yazmadım bu yazıyı da hiç öyle hırslarım yoktur, iletişimi kesmemek adına yazdım :)

yaseminseda
Uzman

Mesaj gönderen yaseminseda » 03 Kas 2012, 23:31

dersçalışankız yazdı:yazıs sekli önemliii deqillll önemliii olan soruya cevapppp verebiliyor olman

bence çok önemli yazış şekli, yazdıklarımız, cümleleri kuruş şeklimiz, anlatmak istediklerimizi anlaşılır bir dille yalın halde aktarabilmemiz vs. tabi bunlar birikim tecrübe ve zaman gerektirir...ben edebiyatı çok seviyorum ve çok kitap okuyan birisiyim , ister istemez bir yazıyı okurken o kişinin yüzeyselde olsa bir karakter analizini canlandırırım hafızamda o yüzden yazını okurken yoran uslübu belirttim gereksiz ve sana özgü olmayan bir değişimin getirdiği bir bozulma bu zamane diyorlar ya, inşallah geçici olur, naçizane düşüncelerim...

sorduğun soruya cevap vermek istemedim ilgi alanım değildi yoksa google da bir aratmayla cevabı bulur ve yazardım. ilgili yani meslekte okuyan arkadaşlar cevap versin istedim.

sana cevap/kapak olsun diye yazmadım bu yazıyı da hiç öyle hırslarım yoktur, iletişimi kesmemek adına yazdım :)[/quote]

tamam arkadsım ya sorun deql dediqin gibi olsun :)
Diye Düşüneceksin.

Kafan Karışmasın.!!

yaseminseda
Uzman

Mesaj gönderen yaseminseda » 03 Kas 2012, 23:32

E-mine yazdı:Yaseminseda arkadaşım doğru anlamış mıyım ?
Meslekî Açık Öğretim Lisesi son sınıfsın YGS kazanamadığın takdirde sınavsız geçiş hakkının örgün Üniversite mi yoksa AÖF mi olduğunu soruyorsun değil mi ? Eğer buysa sorun her ikisi içinde sınavsız geçiş hakkı var..

Dersçalışankız arkadaşımız kötü bişey söylememiş aslında Türkçemizi ne kadar iyi kullanırsak anlatmak istediklerimizi daha iyi anlatıp karşımızdakilerin bizi daha çabuk anlamasını sağlarız ve daha kolay bir iletişim kurarız..

evet onu sormustum saqollll cevabımı aldımmm
Diye Düşüneceksin.

Kafan Karışmasın.!!

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön