Sınav İçin

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
MaVeRa
Acemi

Re: Sınav İçin

Mesaj gönderen MaVeRa » 16 Oca 2013, 02:57

pskolog yazdı:istersen acunu götür nafile :lol:
bencede :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Ey Dünya ;Yüzüne Bakılasın Yok da, YARADAN'ın Emriyle ''SANA GELİŞİM''.
Hani , İki Ateş Arasında Yaşanır ya , İşte Öyle Bir Şey ''SANA DİRENİŞİM..
.

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 16 Oca 2013, 04:00

Ben şansımı denicem arkadaşlar olur sa size sölerim sizde alırsınız bi Hindi verirsiniz alırsanız kellenin ordan delik delin kutuya yoksa ölür ben aldım evde şuan bide sınav dan en son ben çıkcam bu da bi taktikmiş yalvarcam hoca ya bi şekil yapcam

MaVeRa
Acemi

Mesaj gönderen MaVeRa » 16 Oca 2013, 04:36

Pilawci123 yazdı:Ben şansımı denicem arkadaşlar olur sa size sölerim sizde alırsınız bi Hindi verirsiniz alırsanız kellenin ordan delik delin kutuya yoksa ölür ben aldım evde şuan bide sınav dan en son ben çıkcam bu da bi taktikmiş yalvarcam hoca ya bi şekil yapcam
yalvarcagına calısmayı denesen nasıl olur ?? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
hiç kimseye yalvarmadımm, yalvarmamda
yanlız ve yanlız rabbime yalvarırım dua olarak, yakarış olarak ...
sınav içinde yalvaramam ...
sonuc alcagını zannetmiyorumm ...
.

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 16 Oca 2013, 05:08

Arkadaşım yalvarcam derken o şekil değil ben halledcem bi şekil Hindi taktiğini denicez olmadı başak şeyler var bu konuda tecrübeliyiz ders çalışmaya gelince çalışıyom ama bişe anlamıyom nasıl 2 buçuk senede bitecek oda belli değil asker de devam edebiliyomuyuz

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 16 Oca 2013, 23:13

Çalışmak en garantisi. Anlamasan da anlamak için zorla vs.. Kişi için ancak çalıştığının karşılığı vardır diyor Rabbimiz, ben bunu açık lisede defalarca tecrübe ettim. İlla hindi götürecem diyorsan da götür de bunun diğer adına rüşvet diyorlar bizim burada :!:
Resim

MaVeRa
Acemi

Mesaj gönderen MaVeRa » 16 Oca 2013, 23:16

kripton yazdı:Çalışmak en garantisi. Anlamasan da anlamak için zorla vs.. Kişi için ancak çalıştığının karşılığı vardır diyor Rabbimiz, ben bunu açık lisede defalarca tecrübe ettim. İlla hindi götürecem diyorsan da götür de bunun diğer adına rüşvet diyorlar bizim burada :!:
Benim anlamadıgım hindiyle okula nasıl gircek :)) hindiden kopya cekiyor sanarlar :)) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
.

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 17 Oca 2013, 01:10

Arkadaşlarım ben denedim inanmayan varsa ist da oturan varsa gelsin birlikte gidelim işe yarıcak umarım biraz da çalışcam

Armageddon
Asistan

Mesaj gönderen Armageddon » 17 Oca 2013, 19:11

arkadaşım her hoca hindi taktiğini yutmaz yutmadığı gibide senin sınavını iptal edebilir dikkat et alanen yardım isteyecem diyorsun pekala hoca sana yardım edicek diyelim sınıfta olan diğer öğrenciler ne olacak hoca onlara da yardım etmek zorunda kalacek buda kopya testinde belli olur yani her ihtimalde sen zararlı cıkarsın hoca sana yardım ederse dıgerlerınede etmek zorunda çalışman en doğrusu olacaktır eski çıkmış sorulardan çıkıyor genelde onların cevaplarını aklına sokabilirsin. Ayrıca ne kendine eziyet et ne hindiye hayvanı kendi işlerine alet etme hemde eziyet etmiş olucaksın bu günahın vebaline hazırsan yap sonuçta bir canlının yaşama hakkına kast ediyorsun ya ölürse o kutuda hindi vicdanın sızlamayacak mı?

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 18 Oca 2013, 03:53

Hindi niye kutuda ölsün arkadaşım denedim diyorum inanmıyosunuz heralde tabikide çalışıyorum bu arada sınıf tan en son ben çıkcam arkadaşlar öle diyo denicez bişeler

MaVeRa
Acemi

Mesaj gönderen MaVeRa » 18 Oca 2013, 04:08

Pilawci123 yazdı:Hindi niye kutuda ölsün arkadaşım denedim diyorum inanmıyosunuz heralde tabikide çalışıyorum bu arada sınıf tan en son ben çıkcam arkadaşlar öle diyo denicez bişeler
Ben sizin sonucu merak ediyorum arkadasım :)) hindinin sonu ne olcak ....:)
.

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 18 Oca 2013, 04:23

Hindi sağsalim varacak yerine rahat olun aldım şuan bahçeye saldım geziyo cumartesi kutuya koyup götürcem vercem sahibine :D öbür seferede koyun kuzu getircem dicem

Armageddon
Asistan

Mesaj gönderen Armageddon » 18 Oca 2013, 17:07

Pilawci123 yazdı:Hindi sağsalim varacak yerine rahat olun aldım şuan bahçeye saldım geziyo cumartesi kutuya koyup götürcem vercem sahibine :D öbür seferede koyun kuzu getircem dicem
Allah sana akıl fikir versin ne diyim kabul ediceğinden bukadar eminsin yanlız sen yanlış yapmışsın 4 tane hindi alman lazım cumartesi pazar sabah ve öğleden sonra sınavlar her sınava aynı hoca gırmıyor :mrgreen: alanen rusvet verdıgının farkındasındır umarum hoca senı polıse sıkayet etmez ınsallah

Pilawci123
Acemi

Mesaj gönderen Pilawci123 » 18 Oca 2013, 23:21

Eder eder bişe olmaz bi Kaz bi Hindi papağan kuşu hocalar kuşu sever baktık olmuyo koyun kuzu

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön