sınav giriş belgesi çıktı

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
murattt

Re: sınav giriş belgesi çıktı

Mesaj gönderen murattt » 17 Oca 2013, 08:45

tylerdurden10 yazdı:vallahi ne test çözdüm ne kitap yüzü açtım şimdi başlasam çalışmaya işe yararmıki

Evet tabiki her çabanın bir karşılıgı muhakkak vardır..

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 17 Oca 2013, 14:06

DeKaN yazdı:Emrah abi 5 aydır bu günü bekliyorum ya Cumartesi gününü iple çekiyorum ya bende 1,3,4 oturum var. 2'ci oturum yok. 2nci oturumluk seçecek derslerim kalmadı. Mezun olmama 16 ders küsur kalmış.Bu sınavda hedefim en 23 kredi almak.

Haydi hayırlısı buraya kadar geldikten sonra gerisi gelir sınavdan sonra soru kitapçığını almayı unutma buradan kontrol ederiz.
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 18 Oca 2013, 00:57

emrah abi birşey dicm bn yanımda fosforlu kalem görütrcm kitapcığıma o kalemle ismime yazcamki çabuk bulabilim sence öyle yapımmı? bir sorun çıkmaz dimi?

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 18 Oca 2013, 01:54

Off off! iki okulda sınava girecek olmak neyse de öyle bi okulda sınava gireceğim ki Milli Eğitim Bakanlığı bile tam adresine vakıf değil. xxx diye adres mi verilir? Sadece okul adı vermişler, ama Allah razı olsun İstanbul'da olduğunu biliyoruz, onu belirtme zahmetinde bulunmuşlar.
Yeni yapılmış bi okul galiba google maps de bulamıyor. Sanırım MEB yön tayini falan testi yapıyor böylelikle, "bağalım bulacahlar mı, muhahahah!". Off, sinir hastası olmadan şu liseyi bitirebilsem başka bişey istemiyorum. :@

besy
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen besy » 18 Oca 2013, 06:46

Nar yazdı:Off off! iki okulda sınava girecek olmak neyse de öyle bi okulda sınava gireceğim ki Milli Eğitim Bakanlığı bile tam adresine vakıf değil. xxx diye adres mi verilir? Sadece okul adı vermişler, ama Allah razı olsun İstanbul'da olduğunu biliyoruz, onu belirtme zahmetinde bulunmuşlar.
Yeni yapılmış bi okul galiba google maps de bulamıyor. Sanırım MEB yön tayini falan testi yapıyor böylelikle, "bağalım bulacahlar mı, muhahahah!". Off, sinir hastası olmadan şu liseyi bitirebilsem başka bişey istemiyorum. :@
Ben de aynı dertten muzdaribim. Okulun adresi diye Bayrampaşa/İstanbul yazımışlar, bul bakalım bulabilirsen. Allah'tan ikinci okul bildik yer, bir de onun için uğraşmak zorunda kalmayacağım.

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 18 Oca 2013, 07:36

Hayatmı'OdaNe yazdı:emrah abi birşey dicm bn yanımda fosforlu kalem görütrcm kitapcığıma o kalemle ismime yazcamki çabuk bulabilim sence öyle yapımmı? bir sorun çıkmaz dimi?

İşaretle iyi olur hatta bu kitapıgın sahibi var almayın diye de yaz şahsen ben yazmayı üşünüyorum bazı lüzumsuz insanlar rasgele kitapçıgı alıyorlar ondan sonra araki bulasın geçen sınava iki saniye geç kalsam benim kitapçığı biri götürüyordu neyseki yetiştim birde cumartesi pazar sınava giteceginiz yeri bilmiyorsanız cuma günü gidip okulun veya okulların yerini öğrenmekde iyi olur.
Bu forumdaki Eski arkadaşları özledim. Face de behchat chatin diye aramanın yeterli.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 18 Oca 2013, 22:32

aaa bak bu fikir iyiymiş kitapçığın başka bir sahibi var diye yazıcammmmmm
altınada koskocaman ruukennn yazcm :) :) :)

Nar
Acemi

Mesaj gönderen Nar » 19 Oca 2013, 03:28

besy yazdı:
Nar yazdı:Off off! iki okulda sınava girecek olmak neyse de öyle bi okulda sınava gireceğim ki Milli Eğitim Bakanlığı bile tam adresine vakıf değil. xxx diye adres mi verilir? Sadece okul adı vermişler, ama Allah razı olsun İstanbul'da olduğunu biliyoruz, onu belirtme zahmetinde bulunmuşlar.
Ben de aynı dertten muzdaribim. Okulun adresi diye Bayrampaşa/İstanbul yazımışlar, bul bakalım bulabilirsen. Allah'tan ikinci okul bildik yer, bir de onun için uğraşmak zorunda kalmayacağım.
Bugün saatlerce dolaştım, sonunda buldum. Umarım yarın sen de bulabilirsin.

besy
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen besy » 19 Oca 2013, 06:28

Nar yazdı:
besy yazdı:
Bugün saatlerce dolaştım, sonunda buldum. Umarım yarın sen de bulabilirsin.
Ben Google Maps'e güvenip adrese gitmedim. Bakalım bulabilecek miyim...

sdmir

Mesaj gönderen sdmir » 19 Oca 2013, 08:03

Arkadaşlar telefonu cüzdanı falan görevliyemi teslim ediyoruz yoksa sınıfta hocayamı teslim ediyoruz ?

Kullanıcı avatarı
emrah42
Onursal Üye
İletişim:

Mesaj gönderen emrah42 » 19 Oca 2013, 13:52

sdmir yazdı:Arkadaşlar telefonu cüzdanı falan görevliyemi teslim ediyoruz yoksa sınıfta hocayamı teslim ediyoruz ?

Bu güne kadar hiç göreviye teslim etmedim ama teslim alan okullar varsa onuda bilmiyorum genelde insanlar ya çevrede bir esnafa yada yanında gelen birine ya arabayla geldiyse arabaya bırakıyorlar belki bazı okullarda teslim alan yerler vardır.

“Sınavlar” sayfasına dön