AÖLDEN MAÖL ' E GEÇİŞ ACİL...

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
boalquno
Çırak

AÖLDEN MAÖL ' E GEÇİŞ ACİL...

Mesaj gönderen boalquno » 18 Şub 2013, 10:22

Merhaba arkadaslar ben aktif olarak aöl ' e devam ediyorum fakat bi arkadaşımın tavsiyesi üstüne maöl ' e geçmek istiyorum yüzyüze egitim alma imkanı vs varmış. İstediğim bölümü seçip hemen geçiş yapabilirmiyim? Yoksa bi dahaki dönemi beklemek zorundamıyım şimdiden teşekkürler..

yang

Re: AÖLDEN MAÖL ' E GEÇİŞ ACİL...

Mesaj gönderen yang » 18 Şub 2013, 18:00

Bende aynı durumdayım. Araştırdığıma göre bir daha sene başında geçiş yapılıyor. İstediğim bölüm derken hangi bölüm olduğuna bağlı mesela benim istediğim bölüm merkez okulda veriliyormuş. Onuda araştırmanı tavsiye ederim. Birde kontejanlıymış sanırım oda var.

boalquno
Çırak

Mesaj gönderen boalquno » 19 Şub 2013, 03:56

yang yazdı:Bende aynı durumdayım. Araştırdığıma göre bir daha sene başında geçiş yapılıyor. İstediğim bölüm derken hangi bölüm olduğuna bağlı mesela benim istediğim bölüm merkez okulda veriliyormuş. Onuda araştırmanı tavsiye ederim. Birde kontejanlıymış sanırım oda var.
Dostum bende biraz araştırdım ama daha net bi bilgiye ulaşamadım yarın bulundugum ilçedeki endüstri meslek lisesine gidicem arkadaşımda orda okuyo oranın müdürüyle görüşücem bu konuyu o net bi bilgi verir herhalde.

noxx
Doktor

Mesaj gönderen noxx » 19 Şub 2013, 06:48

boalquno yazdı:
yang yazdı:Bende aynı durumdayım. Araştırdığıma göre bir daha sene başında geçiş yapılıyor. İstediğim bölüm derken hangi bölüm olduğuna bağlı mesela benim istediğim bölüm merkez okulda veriliyormuş. Onuda araştırmanı tavsiye ederim. Birde kontejanlıymış sanırım oda var.
Dostum bende biraz araştırdım ama daha net bi bilgiye ulaşamadım yarın bulundugum ilçedeki endüstri meslek lisesine gidicem arkadaşımda orda okuyo oranın müdürüyle görüşücem bu konuyu o net bi bilgi verir herhalde.
agustos beya eylülde gecis yapabilirsiniz

yang

Mesaj gönderen yang » 20 Şub 2013, 02:34

boalquno yazdı:
Umarım. Burayada paylaşırsan sevinirim. .)

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön