Ders Seçimi Son Tarih

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
diamonds
Acemi

Ders Seçimi Son Tarih

Mesaj gönderen diamonds » 13 Mar 2013, 23:56

Arkadaşlar kayıt yenilettim ama ders seçmedim henüz. En son gün nedir ders seçimi için? Siteden aradım da bulamadım. Birde kitap alımının son günü diye bir tarih var mı?

epidoras
Uzman Doktor

Re: Ders Seçimi Son Tarih

Mesaj gönderen epidoras » 14 Mar 2013, 00:40

diamonds yazdı:Arkadaşlar kayıt yenilettim ama ders seçmedim henüz. En son gün nedir ders seçimi için? Siteden aradım da bulamadım. Birde kitap alımının son günü diye bir tarih var mı?
Kayıt yenilettiğiniz de tarafınıza teslim edilen A4 kağıtta ...:: MUTLAKA OKUYUNUZ ::... yazan yeri okumadığınız için bu soruyu sorduğunuzu düşünüyorum. Böyle bir kağıt teslim edilmediyse Halk Eğitime uğrayıp konuyu izah etmenizde fayda var.

Eğer kağıdı alıp kenera attıysanız o okumanız gerekipte okumadığınız yerin 3. Maddesinde aşağıdaki ibare bulunmaktadır:

Ders Seçme İşlemini sınav tarihine 45 gün kalıncaya kadar yapabilirsiniz. Ders Seçme İşlemini Kayıt Yenileme İşlemleri altındaki Ders Seçme İşlemi butonuna basarak; açılan ekranda derslerin yanındaki mavi butonlara tıklayarak yapmanız gerekmektedir.

İlave olarak bu yazının standart bir kalıp olduğunu düşündüğümden dolayı siz her ihtimale karşı en kısa sürede derslerinizi seçiniz!

Saygılar.
Cahillerle tartışmayın çünkü ben hiç yenemedim - Gazali
Cahille girme münakaşaya; ya sinirini zıplatır havaya ya da yazık olur adabına - Mevlana
Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. Hz. Muhammed

Kara_Kedi
Yardımcı Uzman

Re: Ders Seçimi Son Tarih

Mesaj gönderen Kara_Kedi » 15 Mar 2013, 05:21

diamonds yazdı:Arkadaşlar kayıt yenilettim ama ders seçmedim henüz. En son gün nedir ders seçimi için? Siteden aradım da bulamadım. Birde kitap alımının son günü diye bir tarih var mı?
Benim ders seçim raporunda 2.maddede en geç 15 Marta kadar yapılması yazıyor.
Resim

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön