Seneye Dersler Hakkında

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bengeldim
Yardımcı Uzman

Seneye Dersler Hakkında

Mesaj gönderen bengeldim » 20 Tem 2013, 01:33

Arkadaşlar ben bu yıl 2 dönemde tüm ortak dersleri verdim ve şu an seçmelilerdeyim, seneye tekrar ortak dersler gelcek mi yoksa seçmeliler ile mi devam edeceğim?

noxx
Doktor

Re: Seneye Dersler Hakkında

Mesaj gönderen noxx » 20 Tem 2013, 01:44

bengeldim yazdı:Arkadaşlar ben bu yıl 2 dönemde tüm ortak dersleri verdim ve şu an seçmelilerdeyim, seneye tekrar ortak dersler gelcek mi yoksa seçmeliler ile mi devam edeceğim?
belli olmuyor okula bağlı

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 20 Tem 2013, 18:18

Toplam dönemin kaç? Eğer üst dönemlerden vermediklerin varsa karşına çıkar tabiki. Mesela senin şu an toplam dönemin 6 ise 7. ve 8. dönem derslerini de vermen lazım. BU derslere öğrenci sayfandan ÖĞRENCİNİN ZORUNLU DERSLERİ bölümünden bakabilirsin.
Resim

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 26 Tem 2013, 01:18

kripton yazdı:Toplam dönemin kaç? Eğer üst dönemlerden vermediklerin varsa karşına çıkar tabiki. Mesela senin şu an toplam dönemin 6 ise 7. ve 8. dönem derslerini de vermen lazım. BU derslere öğrenci sayfandan ÖĞRENCİNİN ZORUNLU DERSLERİ bölümünden bakabilirsin.
Toplam dönemim 9, zorunlu dersler'e girdiğimde "Öğrencinin zorunlu dersi yoktur" yazıyor.

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 26 Tem 2013, 09:25

Vermiş olman lazım o zaman büyük ihtimalle. Sen şu linki tıkla http://www.aciklise.net/genel/okutulan-dersler.html Alanına göre seçimi yap ve karşına çıkan tablodan senin sorumlu olduğun zorunlu derslerine bak. Daha sonra bunlar senin başarılı dersler ve muaf dersler kısmında yazıyor ise için rahatlamış olur.
Resim

bengeldim
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen bengeldim » 26 Tem 2013, 22:30

kripton yazdı:Vermiş olman lazım o zaman büyük ihtimalle. Sen şu linki tıkla http://www.aciklise.net/genel/okutulan-dersler.html Alanına göre seçimi yap ve karşına çıkan tablodan senin sorumlu olduğun zorunlu derslerine bak. Daha sonra bunlar senin başarılı dersler ve muaf dersler kısmında yazıyor ise için rahatlamış olur.
Coğrafya, Matematik, Fizik,Sağlık Bilgisi ve Milli Güvenlik derslerinden hiç sınava girmedim, ortak derslerde de yoktular bunlar zaten ama attığınız linkte ortak derslerde gözüküyor bu dersler. Galiba seneye ortak ders olarak karşıma çıkıcak bu dersler?

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön