BU Sene KİMLER TERCİH YAPACAK ÜNV.İÇİNN

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
kardelen198
Uzman Doktor

Re: BU Sene KİMLER TERCİH YAPACAK ÜNV.İÇİNN

Mesaj gönderen kardelen198 » 28 Haz 2013, 00:22

KGamze yazdı:Çok çok sağ ol kardelen. Bence puanınız yetiyorsa uygun bir dille konuşun aileniz ile boşu boşuna heba olmasın yıllarınız.
Ah canım benim, yeteri kadar heba oldu zaten benim yıllarım. Şu puanlar bir açıklansın da ne yapmışız bir netleştirelim, Edebiyat'ta aşırı heyecandan saçmalamayı abartmamışsam eğer il içi bir yer tutabilir belki! Ts'de aşırı bir belirsizlik var, hayırlısı bakalım ne olacak. :wink:

KGamze
Doçent

Mesaj gönderen KGamze » 01 Tem 2013, 22:05

Çok düşük geldi ek puansız harika. Yerleşemeceğim açık. Şimdiden seneye hazırlanmaya devam.

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 01 Tem 2013, 22:24

336 puan aldım fakat 161 kredim var. Ek sınavla mezun olabilicem . Kayıt tarihleri vs cok sıkıntı gözüküyor ek sınavda olcak mı belli değil. Şansıma gidemicem galiba universiteye

Citizen
Acemi

Mesaj gönderen Citizen » 01 Tem 2013, 22:28

Bu sene pek umutlu değilim okul başlangıç tarihi eylül başına alınmış.Ek sınavlar ne zaman yapılcakta biz kayıt olucaz. :(

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 01 Tem 2013, 23:48

ah işte normalini okumasak böyle oluo isde ama napcn inş. olur arkadaşlar istediğiniz :(

ya_san_01
Acemi

Mesaj gönderen ya_san_01 » 01 Tem 2013, 23:49

danger70 yazdı:336 puan aldım fakat 161 kredim var. Ek sınavla mezun olabilicem . Kayıt tarihleri vs cok sıkıntı gözüküyor ek sınavda olcak mı belli değil. Şansıma gidemicem galiba universiteye
hocam pes edersek kaybederiz 147 arayıp mail atıp hakkımızı arayalım.hem henüz aöl den bir açıklama gibi birşey de yok zaten.doğal olarakta umutsuzluğa kapılmaya gerek yok.sınav tarihlerinde oynama yapma hakkına sahip aöl.mücadele ettiğimiz sürece Allah yardımcımız olacaktır.önemli olan dua edip,birlik olup, mücadele edip hakkımız arabilmemizdir.bunları yapmadan işi olağana bırakmak yanlış.herkes kendince bilgi toplamaya çalışsın.ve edindiklerini burada paylaşsın.bende bir ek sınav üniversite umutlusu olarak emeğimin boşa gitmemesi için sonuna kadar elimden geleni yapacağım.
ADINI DAĞLARA YAZDIĞIMMM?PEH NE YAZACAM BE?BİZ KALBİMİZE YAZDIK, KENDİMİZ DAHİ GÖRMEYİZ...VAY BEE...

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 01 Tem 2013, 23:52

peki ek sınav nerde olcak ?

ya_san_01
Acemi

Mesaj gönderen ya_san_01 » 01 Tem 2013, 23:54

Hayatmı'OdaNe yazdı:ah işte normalini okumasak böyle oluo isde ama napcn inş. olur arkadaşlar istediğiniz :(
normali anormali diye birşey yok arkadaşım.bende okuyorum,sende okuyorsun,örgünde okuyanda.belki de biz daha fazla okuyoruz.ama hayat şartlarından,ama cahillikten..ama neticede okuyorum.hem çalışıyorum,hem okuyorum.ve lys den aldığım puan aöl de okuyan bir öğrenci için çok iyi bir puan..ne yaptım da çalıştımda aldım.ek sınavıda istirouz...açığı kapalısı yok..bizde ÖĞRENCİYİZ.
ADINI DAĞLARA YAZDIĞIMMM?PEH NE YAZACAM BE?BİZ KALBİMİZE YAZDIK, KENDİMİZ DAHİ GÖRMEYİZ...VAY BEE...

besy
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen besy » 18 Tem 2013, 05:46

Nihai kararım: bu yıl tercih yapmayacağım. Bir yıl daha kaybedeceğim ama olsun, hayatım boyunca aklım tercümanlıkta kalacağına varsın bir yıl daha kaybedeyim. Bunca yılı başkaları için kaybettim, bir yılı da kendi isteğimle yitireyim.

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 18 Tem 2013, 05:48

ya_san_01 yazdı:
Hayatmı'OdaNe yazdı:ah işte normalini okumasak böyle oluo isde ama napcn inş. olur arkadaşlar istediğiniz :(
normali anormali diye birşey yok arkadaşım.bende okuyorum,sende okuyorsun,örgünde okuyanda.belki de biz daha fazla okuyoruz.ama hayat şartlarından,ama cahillikten..ama neticede okuyorum.hem çalışıyorum,hem okuyorum.ve lys den aldığım puan aöl de okuyan bir öğrenci için çok iyi bir puan..ne yaptım da çalıştımda aldım.ek sınavıda istirouz...açığı kapalısı yok..bizde ÖĞRENCİYİZ.
cnm snde haklısınn ama burda olanlar isteyerek gelmedi herhalde ama bn iyikide gelmişim ama gelmeseydik örgünde ek sınav yanlıs soru falan olmıcaktı yani aman neyse burası bnce gayet iyi :D

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 30 Tem 2013, 20:36

Denizli ingiliz dili edebiyatı geldi. Şimdi tek problem ek sınavla mezun olmak

Cloudyy
Doktor

Mesaj gönderen Cloudyy » 30 Tem 2013, 20:40

danger70 yazdı:336 puan aldım fakat 161 kredim var. Ek sınavla mezun olabilicem . Kayıt tarihleri vs cok sıkıntı gözüküyor ek sınavda olcak mı belli değil. Şansıma gidemicem galiba universiteye
Danger ek sınav olsa bile sen ek sınava katılamazsın ek sınava kayıtsız şartsız en az 162 ve üstü olanlar girebilir.
Zorlukların göbeğinde, fırsatlar yatıyor.

Açık Öğretim Lisesi - Sosyal Bilimler
MEZUN

danger70
Acemi

Mesaj gönderen danger70 » 31 Tem 2013, 03:30

Cloudyy yazdı:
Danger ek sınav olsa bile sen ek sınava katılamazsın ek sınava kayıtsız şartsız en az 162 ve üstü olanlar girebilir.

Bu temmuz sınavı açıklanınca üstüne gelicek krediler de var . Onsuz söyledim ben açıklanınca 161i geçicem illa ki

VeRs@cE

Mesaj gönderen VeRs@cE » 01 Ağu 2013, 19:37

4 yıllık açıköğretimin ardından üniversiteyi tutturdum . Umudunuzu kaybetmeyin

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön