2. ek sınav için destek talebi (Dikkat çook önemli.)

Her Konuda Tartışabilirsiniz
nacanbolat

2. ek sınav için destek talebi (Dikkat çook önemli.)

Mesaj gönderen nacanbolat » 16 Ağu 2013, 07:56

Merhaba arkadaşlar açık öğretim liselilerin yardimlasma mekanı olan bu forum da herkesin düşebileceği bir zor durum için sizden yardım istemek durumunda kaldım ben açık öğretim lisesini alanlı olarak okuyorum sayisal bölümüm alan kredisi olan 80 puanı tamamladm lakin 192 puanı bu ek sınav karşılayacak ve bu sene herkes alansıza donecegi için zorla verdigim zorunlu dersler tekrar ortaya çıkacak umarım benim durumumda olan az kişi vardır yöneticilerden desteklemelerini rica ediyorum 2. Ek sınav için kampanya başlatalım inanın çok zor bi durumla karşı karşıya benim durumumda olan arkadaşlar tam bitti derken uzayacak, dusmez kalkmaz bir allah inşallah böyle bi duruma dusmezsiniz fakat düşerseniz yine destek olacak toplbu forum yardimlarinizi esirgemeyin 2. Ek sınav için dilekçe gönderelim..

Dipnot: Bu arada şunu da eklemeliyim bir sene dershaneye gittim bu sene mf4 den 290 puan yaptım mezun olamayacagim için tercih yapmadım çoğu muhendislik geldiği halde, dershaneye yine kayıt yaptım hedef 350+ bu sene eğer alansiza dönersem bi sene de mezun olamayabilirm 2 yıllık emek ve param boşa gelecek lütfen yardım edin

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Re: 2. ek sınav için destek talebi (Dikkat çook önemli.)

Mesaj gönderen supernova » 16 Ağu 2013, 15:47

nacanbolat yazdı:ben açık öğretim lisesini alanlı olarak okuyorum sayisal bölümüm alan kredisi olan 80 puanı tamamladm lakin 192 puanı bu ek sınav karşılayacak ve bu sene herkes alansıza donecegi için zorla verdigim zorunlu dersler tekrar ortaya çıkacak
Benimde endişelerim vardı bu yönden tekrardanmı başka ortak dersler gelecek diye 147'i aradım müşteri hizmetlerinde ki görevli böyle bişe olmıcağını söyledi daha önceki alanlıları etkilemicekmiş bu durum senin hangi derslerin kalmışsa onları vericekmişsin. Tabi ne kadar güvenilir bilinmez. Bence bu yazıyı gören herkesin endişeleri olanların 147'i bu yönden aramalı ne kadar çok kişi ararsa yetkililer aöl sitesinden bi açıklama yapar.
Mezun / Genel Kültür Alanı

kilecra
Yardımcı Uzman

Mesaj gönderen kilecra » 16 Ağu 2013, 16:30

147.dekilerin Yeterli bilgiye sahip olduklarına inanmıyorum ben

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 16 Ağu 2013, 16:38

kilecra yazdı:147.dekilerin Yeterli bilgiye sahip olduklarına inanmıyorum ben
İşte bu yüzden herkes arasın yoğunluk olsun ki aöl sitesinden açıklama yapmak zorunda kalırlar.
Mezun / Genel Kültür Alanı

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 16 Ağu 2013, 18:22

İlk ek sınavın duyurusu yapılınca, "öğrencilerimizin dilekçe ve mail göndermemeleri rica olunur." diye uyarı yapılmıştı. Kafaları şişmiş belli ki, yine de mail yollanabilir. İkinci ek sınavın olma ihtimali %99, bu yadsınamaz bir gerçek, bu yüzden bence tabi istekte bulunun ama ilkine çalışmayı ihmal etmeyin, çok az zaman kaldı ve kafanızda "acaba ikinci sınav olur mu" diye büyütürseniz başarısız olursunuz. Geçen senelerin hepsinde yapıldı, bu senenin başı kel mi? Üstelik de alanlıları mezun etmek için bu kadar uğraştıkları halde?

Kısaca: OLACAK!! :wink:
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 16 Ağu 2013, 20:14

inş olacak şu konuyu takip etmeni öneririm . http://www.aciklise.net/Forum/viewtopic ... 55&t=10802
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Mesaj gönderen serena » 17 Ağu 2013, 04:04

emrahk yazdı:İlk ek sınavın duyurusu yapılınca, "öğrencilerimizin dilekçe ve mail göndermemeleri rica olunur." diye uyarı yapılmıştı. Kafaları şişmiş belli ki, yine de mail yollanabilir. İkinci ek sınavın olma ihtimali %99, bu yadsınamaz bir gerçek, bu yüzden bence tabi istekte bulunun ama ilkine çalışmayı ihmal etmeyin, çok az zaman kaldı ve kafanızda "acaba ikinci sınav olur mu" diye büyütürseniz başarısız olursunuz. Geçen senelerin hepsinde yapıldı, bu senenin başı kel mi? Üstelik de alanlıları mezun etmek için bu kadar uğraştıkları halde?

2 ek sınava kredisiz girebilcekmiyiz sence 1 ek sınavda kredi şartı kalktı 2 de kalkarmı
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 17 Ağu 2013, 04:34

serena yazdı:
emrahk yazdı:İlk ek sınavın duyurusu yapılınca, "öğrencilerimizin dilekçe ve mail göndermemeleri rica olunur." diye uyarı yapılmıştı. Kafaları şişmiş belli ki, yine de mail yollanabilir. İkinci ek sınavın olma ihtimali %99, bu yadsınamaz bir gerçek, bu yüzden bence tabi istekte bulunun ama ilkine çalışmayı ihmal etmeyin, çok az zaman kaldı ve kafanızda "acaba ikinci sınav olur mu" diye büyütürseniz başarısız olursunuz. Geçen senelerin hepsinde yapıldı, bu senenin başı kel mi? Üstelik de alanlıları mezun etmek için bu kadar uğraştıkları halde?

2 ek sınava kredisiz girebilcekmiyiz sence 1 ek sınavda kredi şartı kalktı 2 de kalkarmı
2 ek sınav da kredi uygulaması olur bir sınır koyarlar .
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön