Ben demistim size sorular ayni cikacak diye

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
matias26
Doktor

Re: Ben demistim size sorular ayni cikacak diye

Mesaj gönderen matias26 » 01 Eyl 2013, 21:47

Cloudyy yazdı:ek sınava girseydim diploma notuma biraz daha katkı yapabilirdim

mesela coğrafya-8 bilerek kalsaydım keşke puff coğrafya-8 kalsaydım bu sefer 6 7 ders daha seçerim onlardan kazandığım notlarla dip notuma biraz daha katkı yapabilridim 1 taşla 3 5 kuş vururdum
hayırlısı böyleymiş diyelim takma kafana.

Genel kültür/Mezun!

Adalet!

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 02 Eyl 2013, 00:54

Dün akşam çoğrafya sorularına bakıyordum bugün bi baktım aynısı karşımda acaba kağıtlarımı karıştırdım dedim :mrgreen: ben garanti olarak başştan çalıştım son 2 gün kala sadece 2013 sorularına baktım sadece geometri 1 yaktı beni karma sormuşlar geçemedim :(
Mezun / Genel Kültür Alanı

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 02 Eyl 2013, 00:55

Dün akşam çoğrafya sorularına bakıyordum bugün bi baktım aynısı karşımda acaba kağıtlarımı karıştırdım dedim :mrgreen: ben garanti olarak baştan çalıştım son 2 gün kala sadece 2013 sorularına baktım sadece geometri 1 yaktı beni karma sormuşlar geçemedim :(

bedia
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen bedia » 02 Eyl 2013, 01:01

tkşler arkadaşlar 30 kredi cepte 2.ek sınav ne zaman olacak :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
lilas
Uzman Doktor

Mesaj gönderen lilas » 02 Eyl 2013, 01:34

süper geçti zaten tek ing 8 den girdim en fazla 3 4 dk sürdü siralamayı bile bozmamişlar ilk 10 soru ocak veya mayıs sınavinin aynisiydi ögretmenler bile bu ne hız dedi sonrada pişman oldum çabuk bitirdigime kopya felan sanarlar diye sanmazlar zaar :roll:
Kaybedeceğini bile bile neden mücadele ediyorsun? dedi.Öleceğini bildiği halde yaşadiğini unutmuştu...

Korkuyorum,birgün biri çıkıp;Ey insanoğlu diyecek ve kimse üstüne alınmayacak...

Kullanıcı avatarı
supernova
Doktor

Mesaj gönderen supernova » 02 Eyl 2013, 02:17

lilas yazdı:süper geçti zaten tek ing 8 den girdim en fazla 3 4 dk sürdü siralamayı bile bozmamişlar ilk 10 soru ocak veya mayıs sınavinin aynisiydi ögretmenler bile bu ne hız dedi sonrada pişman oldum çabuk bitirdigime kopya felan sanarlar diye sanmazlar zaar :roll:
Sanmazlar merak etme sallama yaptığını düşünürler :)

mkrkmzm

Mesaj gönderen mkrkmzm » 02 Eyl 2013, 03:58

Arkadaslar Foruma Üye Degildim Rastgele Dolasırken Bir Arkadasın Mesajını Okudum Geçmişteki Soruları Soruyorlar Diye 9 Kredim Kalmıştı Alanlı Olarak Devam Ediyordum Malum Alanda Kalkıyor Bu Sınavda Neyse Okudugum O Mesajdan Sonra Girecegim Derslerin Gecmiş Sorularını İyice Ezberledim Desem Yeri Var Cunku Bukadar Kısa Zamanda Zaten Ders Calışamazdım (calışsanda cıkmıyor zaten) Kısacası Tesadüfen Okudugum Bir Yazıyla Suan Mezun Oldum ALLAH'ın İzniyle Herkesten Özellikle Bu Konuyu Acan Arkadas Veya Arkadaslardan Cok Tesekkür Ediyorum Hepinizden ALLAH Razi Olsun Sizlere Ne kadar Tesekkür Etsem Az Saglıcakla Kalın...

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 02 Eyl 2013, 04:15

mkrkmzm yazdı:Arkadaslar Foruma Üye Degildim Rastgele Dolasırken Bir Arkadasın Mesajını Okudum Geçmişteki Soruları Soruyorlar Diye 9 Kredim Kalmıştı Alanlı Olarak Devam Ediyordum Malum Alanda Kalkıyor Bu Sınavda Neyse Okudugum O Mesajdan Sonra Girecegim Derslerin Gecmiş Sorularını İyice Ezberledim Desem Yeri Var Cunku Bukadar Kısa Zamanda Zaten Ders Calışamazdım (calışsanda cıkmıyor zaten) Kısacası Tesadüfen Okudugum Bir Yazıyla Suan Mezun Oldum ALLAH'ın İzniyle Herkesten Özellikle Bu Konuyu Acan Arkadas Veya Arkadaslardan Cok Tesekkür Ediyorum Hepinizden ALLAH Razi Olsun Sizlere Ne kadar Tesekkür Etsem Az Saglıcakla Kalın...
Şimdiden tebrikler yardımcı olabildiysem ne mutlu .
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

mkrkmzm

Mesaj gönderen mkrkmzm » 02 Eyl 2013, 04:21

runo55 yazdı:
mkrkmzm yazdı:Arkadaslar Foruma Üye Degildim Rastgele Dolasırken Bir Arkadasın Mesajını Okudum Geçmişteki Soruları Soruyorlar Diye 9 Kredim Kalmıştı Alanlı Olarak Devam Ediyordum Malum Alanda Kalkıyor Bu Sınavda Neyse Okudugum O Mesajdan Sonra Girecegim Derslerin Gecmiş Sorularını İyice Ezberledim Desem Yeri Var Cunku Bukadar Kısa Zamanda Zaten Ders Calışamazdım (calışsanda cıkmıyor zaten) Kısacası Tesadüfen Okudugum Bir Yazıyla Suan Mezun Oldum ALLAH'ın İzniyle Herkesten Özellikle Bu Konuyu Acan Arkadas Veya Arkadaslardan Cok Tesekkür Ediyorum Hepinizden ALLAH Razi Olsun Sizlere Ne kadar Tesekkür Etsem Az Saglıcakla Kalın...
Şimdiden tebrikler yardımcı olabildiysem ne mutlu .

Yardımcı Olmakmı Beni Sen Mezun Ettin Arkadasım Hersey Gönlünce Olsun İnsallah ...

QesmiH
Çırak

Mesaj gönderen QesmiH » 02 Eyl 2013, 04:23

Evet arkadaşlar geçmiş sınavlardan karma sormuşlardı

Ben geçen dönemlerde ortak ders olan geo 2 yi yapamıyodum 3-4 defa girdim olmadı bunun yerine seçmeli aynı kredili piskoloji dersi aldım ve 80 almışım sizce sorun olmaz dimi geo için piskoloji almış olmam?

Ek sınavdada geçmiş sorulardan çıkar diyen herkeze teşekkürler çok iyi oldu..

çç22

Mesaj gönderen çç22 » 06 Eyl 2013, 06:02

runo55 yazdı:Ek sinav sorulari ocak ve mayis ayindan karma sorulmustur . Beni dinleyenler mezun olmustur suan :)
ne yalan söyleyım sayende mezun oldum. 40 soruda 40 doğru yaptım. acıklanmasını beklıyorum şuan :)

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 06 Eyl 2013, 21:47

çç22 yazdı:
runo55 yazdı:Ek sinav sorulari ocak ve mayis ayindan karma sorulmustur . Beni dinleyenler mezun olmustur suan :)
ne yalan söyleyım sayende mezun oldum. 40 soruda 40 doğru yaptım. acıklanmasını beklıyorum şuan :)
bnde 60 sorudan 58 oolabilir ama 60 olabilir canm naber :)

Ser
Çırak

Mesaj gönderen Ser » 07 Eyl 2013, 02:54

1. sınav ezber oldu zaten. 2 sınav için var mı tüyo falan bişey.

runo55
Doktor

Mesaj gönderen runo55 » 07 Eyl 2013, 03:12

İkinci ek sınavla ilgili araştırmalarım da hiç bir soruya ulaşamadım ama büyük ihtimal yine bu senenin sorularından sorulur bu benim düşüncem eger hiç birşeye çalışamıyorsanız bu senenin sorularına çalış derim
OnurŞen.

MEZUN ..!!!!

“Sınavlar” sayfasına dön