ingilizcee derslerinden nasıl kurtulucam

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
meliscaan

ingilizcee derslerinden nasıl kurtulucam

Mesaj gönderen meliscaan » 01 Kas 2013, 03:00

şimdiye kedar hiç ingilizce seçmedim haliyle onumde 8 ingilizce dersi var zorunlu dersleri bitirip ygsye girmek istiyorum ingilizcelerden kurtulmanın bir yolu varmı yada siz nasıl geçiyorsunuz

anahtar gibi sadece kayboIduğunda aranan biri oImak istemiyorsan, ‘nasıI oIsa paspasın aItındadır’ rahatIığı vermeyeceksin kimseye(nokta)

Kullanıcı avatarı
serena
Uzman Doktor

Re: ingilizcee derslerinden nasıl kurtulucam

Mesaj gönderen serena » 01 Kas 2013, 03:25

ya geçme notunu alcan 50 yada muhaf olcan başka yolu yok
Umutsuzluga kapılmak mutsuzluğa kapı aralar içinde besledigin umut seni hayata bağlar

meliscaan

Mesaj gönderen meliscaan » 01 Kas 2013, 03:32

tesekur ederim kafadan atıcam artı nesretin hoca misali yatutarsa
anahtar gibi sadece kayboIduğunda aranan biri oImak istemiyorsan, ‘nasıI oIsa paspasın aItındadır’ rahatIığı vermeyeceksin kimseye(nokta)

Kullanıcı avatarı
Ceros
Doçent

Mesaj gönderen Ceros » 02 Kas 2013, 01:18

İlk 4-5 ingilizce dersi biraz daha basit şeylerden oluşuyor biraz çalışmayla rahatlıkla geçersin aslında üniversiteyede gitmeyi düşünüyorsan eğer yüksek notlar alarak ortalamanıda yükseltirsin. Üstelik ingilizce dersleri 2 kredi ve seçmeli ingilizcelerde 4'er kredi. Kaç kredin var bilmiyorum ama çalışırsan ingilizceyle kredi doldurmak baya kolay oluyor.

Kadınlar hiç de karmaşık değil, sadece aşk istiyorlar, bir de ilgi, bir de şefkat, bir de çiçek, bir de anlayamadığınız bir kaç şey daha..

meliscaan

Mesaj gönderen meliscaan » 02 Kas 2013, 22:56

çalışıcam artık ne yapıyım yorumlar iin teşekurler:)

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön