ygs lys kitapları lazımm

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bgmnly
Acemi

ygs lys kitapları lazımm

Mesaj gönderen bgmnly » 29 Kas 2013, 22:10

arkadaşlar elinde ygs ve lys kitabı olanlar bana gönderebilirler mi ücretsiz bi şekilde bir çok kitap alma imkanım yok gönderdiğiniz takdirde kargo parasını ben öderim lütfen yardım edin arkadaşlar

Kullanıcı avatarı
sezgii
Doktor

Re: ygs lys kitapları lazımm

Mesaj gönderen sezgii » 30 Kas 2013, 08:09

Ailenin ya da senin maddi durumun ne kadar kötü olursa olsun, kitap alacak paran elbet vardır.
Benim bir arkadaşım yatağa mahkum annesine bakıp Mcdonald's'da çalışıyordu bir de üniversiteye hazırlanıyordu. Tek gelirleri Mcdonald's'dan gelen paraydı. Yaşadıkları ev kendilerine aitti çok şükür. Tam hatırlamıyorum, ama çalıştığı işyeri arkadaşıma 400tl civarı para veriyordu. İşte, o böyle üniversite sınavına hazırlandı ve şimdi çukurova üniversitesi Tıp öğrencisi.
Demek istediğim, dilenmeden de başarabilirsin. Umudunu kaybetme ve çok çalış.
Varlığım, TÜRK varlığına armağan olsun.
Ne mutlu TÜRKÜM diyene!

Resim

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 30 Kas 2013, 19:14

bazı kitapçılarda %30 indirim oluyor ve 15 tl lik kitabı 4.5 alabiliryorsun kargo fiyatından daha ucuza geliyor bence biraz kitapçıları araştır derim :) :)
Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 30 Kas 2013, 22:26

Sezgi, bunun dilenmekle ne alakası var? Kitap denen şey yenmez, bir işine yarar ve sonrasında boşa çıkar. Dolayısıyla elinde boşta olan arkadaşlarımız varsa gönderirse çok iyi olur.

Aynı şekilde semtinde AÖL kitaplarından bazılarını bulamayan arkadaşlarımıza da elinizdeki kitapları gönderebilirsiniz forum halkı olarak...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

bgmnly
Acemi

Mesaj gönderen bgmnly » 30 Kas 2013, 22:37

beni tek anlayan sensin emrah be dmk istedğimi anlamişsın teşekkürler

kurt cobain
Asistan

Mesaj gönderen kurt cobain » 30 Kas 2013, 23:51

dilenmek kavramı çok yersiz olmuş arkadaşımız sadece kullanmadığımız kitapları istemiş çok doğal bir şey durumunu bilmeden kırıcı konuşuyorsunuz.

kitaplar konusunda bu sitede http://forum.donanimhaber.com/ ygs/lys bölümü var oraya konu açarsan sana yardımcı olacak arkadaşlar kesin çıkar.

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 01 Ara 2013, 03:01

emrahk katılıyorum kardesimin ygs kitaplarınla 3 kısı ygs ye gırdı bence cokk hoş davranış elimde olmuş olsa tereddut etmeden yollardım utanılcak degıl grur duyulacak bır ıstek arkadasım sadece alım gucu ıcın degıl tek sınav ıcın sayfalarca kagıt ısrafı bu yazıyı yanlış anlayanlar utansın :wink:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

bgmnly
Acemi

Mesaj gönderen bgmnly » 01 Ara 2013, 23:56

kurt cobain yazdı:dilenmek kavramı çok yersiz olmuş arkadaşımız sadece kullanmadığımız kitapları istemiş çok doğal bir şey durumunu bilmeden kırıcı konuşuyorsunuz.

kitaplar konusunda bu sitede http://forum.donanimhaber.com/ ygs/lys bölümü var oraya konu açarsan sana yardımcı olacak arkadaşlar kesin çıkar.

teşekkr ederim arkadaşım

bgmnly
Acemi

Mesaj gönderen bgmnly » 01 Ara 2013, 23:57

rüfeyde yazdı:emrahk katılıyorum kardesimin ygs kitaplarınla 3 kısı ygs ye gırdı bence cokk hoş davranış elimde olmuş olsa tereddut etmeden yollardım utanılcak degıl grur duyulacak bır ıstek arkadasım sadece alım gucu ıcın degıl tek sınav ıcın sayfalarca kagıt ısrafı bu yazıyı yanlış anlayanlar utansın :wink:
saol arkadaşım beni anladığın için dedğin gibi yazıyı yanlış anlayanlar utansın :)

Kullanıcı avatarı
rüfeyde
Doçent

Mesaj gönderen rüfeyde » 02 Ara 2013, 04:39

:wink:
Gülene neden gülüyorsun diye sorulmaz; ama ağlayana neden ağladığı sorulur.
Sen de dualarında ağla ki, Rabbin sebebini sorsun!

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 02 Ara 2013, 06:50

sezgi aslında yanlış kelime kullanaraktan aslında anlatmak istediğini gölgede bırakmış :wink: ben anlatmak istediğine katılıyorum armut piş ağzıma düş mantığı anı kurtarır :? arkadaşta imkanın olmadığını deil de sadce isteğini belirtseydi daha iyi olurdu bazen tefarruatı bilmek biz insanoğluna iyi gelmiyor :D
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön