Nakil ve Tecil

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
bbatin

Nakil ve Tecil

Mesaj gönderen bbatin » 12 Şub 2014, 08:46

Merhaba arkadaşlar ben mesleki açık lise 11. dönemdeyim toplam kredim 245 kredimi tamamladım zorunlu dersim kalmadı, fakat ben 1 sene yani ilk başladıgımda askerliğimi açık liseden tecil ettirdim ve 2017ye kadar şuan tecilim bulunuyor. mesleki açık liseye nakil olmam bu durumu etkiler mi tekrar ekc2 belgesi götürmem gerekir mi, yüz yüze eğitim 13. dönem sonunda bitcek tecil iptal olur mu ? çok fazla soru sordum ama kimseden yanıt alamadıgım, salla başı al maaşı memurların bişey bilmemesi yüzünden burayı bu kadar kirlettim :D

bbatin

Re: Nakil ve Tecil

Mesaj gönderen bbatin » 12 Şub 2014, 09:02

arkadaşlar bi yardımcı olun çok pis takıntı yaptım geçen tanıdıgım bi polis ağabeyime gbtmi sordurdum sorun var mı yok mu diye o derece :lol:

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 13 Şub 2014, 18:30

Kesin bir şey dememekle birlikte (takıntılı askerlik şubesi görevlileri olabilir) sorun olacağını sanmıyorum. Aslında her yıl EK-C2 belgeni şubeye götürmen gerekli ama bir kere götürdüğün zaman genelde 2-3 yıl tecil ediyorlar. Okulu bırakman halinde sorun oluyor ancak. Yani yüz yüze eğitimin bitene kadar sorun yaşamazsın...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

bbatin

Mesaj gönderen bbatin » 13 Şub 2014, 22:05

çok teşekkür ediyorum cevabınız için.

“Askerlik Tecili” sayfasına dön