Mezun

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
esra6

Mezun

Mesaj gönderen esra6 » 04 Tem 2014, 11:53

Arkadaşlar herkese bir kez daha geçmiş olsun,inşallah istediğiniz sonuçları almışsınızdır.

Okul / Alan - Bölüm:AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
Öğrencilik Durumu :MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ
Toplam Dönemi :8 AOL'de Okuduğu Dönem:1
Toplam Kredi :245 Alan Kredi :0

Mezuniyet Tarihi:02/06/2014
Diploma Notu:93,64
Diploma Güvenlik No :**************
şimdi ben mezun oldum değil mi? yalnız artık neler yapmam gerekiyor bilmiyorum, aol sayfasında okudum fakat sizden yardım istemek için yazayım dedim. Benim neler yapmam gerek?

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: Mezun

Mesaj gönderen Doçent » 04 Tem 2014, 12:41

tebrikler öncelikle :11: mezun yazısını beklemen gerekiyor
daha sonra çıktı belgesi için halk eğitime başvurursun :gozkırkma:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

ÇIBIK

Mesaj gönderen ÇIBIK » 04 Tem 2014, 13:15

Diploma puanın harika Esra harbi seninle gurur duyuyorum mükemmelsin üniversite düşünüyor musun?

esra6

Mesaj gönderen esra6 » 04 Tem 2014, 13:39

Blueberry yazdı:tebrikler öncelikle :11: mezun yazısını beklemen gerekiyor
daha sonra çıktı belgesi için halk eğitime başvurursun :gozkırkma:
Tamamdır teşekkür ederim :) çok çok teşekkür ederim, umarım sizinde sonucunuz istediğiniz gibi gelmiştir :)

esra6

Mesaj gönderen esra6 » 04 Tem 2014, 13:43

ÇIBIK yazdı:Diploma puanın harika Esra harbi seninle gurur duyuyorum mükemmelsin üniversite düşünüyor musun?
Beni çok mutlu ettiniz gerçekten, teşekkür ederim :) Bu dönem geçtim açık liseye, okulda çalışma fırsatım olmuyordu tabii ilk dönemden geçmediğim için pişman oldum ama yine de tek dönemde olsa çok katkısı oldu :) Evet düşünüyorum :)

ÇIBIK

Mesaj gönderen ÇIBIK » 06 Tem 2014, 02:27

esra6 yazdı:
ÇIBIK yazdı:Diploma puanın harika Esra harbi seninle gurur duyuyorum mükemmelsin üniversite düşünüyor musun?
Beni çok mutlu ettiniz gerçekten, teşekkür ederim :) Bu dönem geçtim açık liseye, okulda çalışma fırsatım olmuyordu tabii ilk dönemden geçmediğim için pişman oldum ama yine de tek dönemde olsa çok katkısı oldu :) Evet düşünüyorum :)
Açık Öğretim gerçekten methedilecek bir eğitim kurumudur. Bende 30 Temmuz 2013 de Açık Öğretimden mezun oldum. Üniversite sınavlarına girdim çıktım ama puanlar istediğim şekilde gelmedi yaşımda ilerledi ne yapacağımı bilmiyorum. Elim kolum bağlı kara kara düşünüyorum.

esra6

Mesaj gönderen esra6 » 06 Tem 2014, 17:35

ÇIBIK yazdı:
esra6 yazdı:
Açık Öğretim gerçekten methedilecek bir eğitim kurumudur. Bende 30 Temmuz 2013 de Açık Öğretimden mezun oldum. Üniversite sınavlarına girdim çıktım ama puanlar istediğim şekilde gelmedi yaşımda ilerledi ne yapacağımı bilmiyorum. Elim kolum bağlı kara kara düşünüyorum.
Allah yardımcınız olsun, umarım yüzünüz güler.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön