ygs- lys için kaynak önerisi

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

ygs- lys için kaynak önerisi

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 27 Ağu 2014, 19:14

Arkadaşlar ben ünv sınavına evde hazırlanıyorum tm üzerinden gircem bana kaynak önerisi olan varsa söylerse cok mutlu olcam :)

tayfun29
Uzman Doktor

Re: ygs- lys için kaynak önerisi

Mesaj gönderen tayfun29 » 27 Ağu 2014, 20:27

Bende takipteyim dershaneye gidiyorum gerçi ama yine de kaynak lazım.Fem'in simetlerileri çok iyi.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

can91
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen can91 » 27 Ağu 2014, 20:29

Korfez fem sınav ve final yayınları var
29.09.2014
MEZUN

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 27 Ağu 2014, 22:33

tayfun29 yazdı:Bende takipteyim dershaneye gidiyorum gerçi ama yine de kaynak lazım.Fem'in simetlerileri çok iyi.
hangi dershaneye gidiyosun acaba bnde uğura mı yazılsam diye düşnüyorm son dakkada karar verdm..
aklıma şey takıldı dershanenin verdiği kaynaklar bir yana artı kaynak gerekirmi

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 27 Ağu 2014, 22:34

can91 yazdı:Korfez fem sınav ve final yayınları var
hangisi en iyisi ?

can91
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen can91 » 27 Ağu 2014, 22:40

İçlerinden en iyileri korfezle fem yayınları işine yarar bence bEn körfez dershanesinin yayınlarını kullanarak üniversiteli oldum
29.09.2014
MEZUN

qwer50
Çırak

Mesaj gönderen qwer50 » 28 Ağu 2014, 12:02

Bu ülkede bu işi en iyi cemaat yayınları yapıyor. Fem yayınlarıyla çalış bol bol soru çöz, hazırlanan tüm açık liselilere başarılar.

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 28 Ağu 2014, 12:05

Hayatmı'OdaNe yazdı:
tayfun29 yazdı:Bende takipteyim dershaneye gidiyorum gerçi ama yine de kaynak lazım.Fem'in simetlerileri çok iyi.
hangi dershaneye gidiyosun acaba bnde uğura mı yazılsam diye düşnüyorm son dakkada karar verdm..
Fem dershanesine gidiyorum.14 tane kitap verdiler ama şöyle matematikte geo. vs. derslerde bilgisi olmayıp sıfırdan başlayanlar bu kaynaktan bişey anlamaz bilen adama anlatıyorlar gibi.Bunların haricinde soru bankası almayı düşünüyorum yani bunların verdiği kitaplar yetmeyecek.Fem dışında kaynak almayı düşünmüyorum final olabilir.
Şunu söyliyeyim kesinlikle ve kesinlikle sıfırdan başlayıp dershanenin verdiği kitapla ilerleyemezsin temeli atman gerekiyor daha basit kitaplarla.

Ben kaynak kitap alıcam yine benim temelim olduğu halde başka kitaplarla pekiştirmek istiyorum.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Yakzan
Uzman

Mesaj gönderen Yakzan » 29 Ağu 2014, 02:25

Kaynak degil ama paragraf sorularini kavrayip halletmen icin siradisi analiz yayinlarinin yesil yuzlu paragraf soru bankasi var icinde 1000 tane paragraf var. Ben bir ayda bitirmistim cok faydasini gordum, sana da tavsiye ederim.
Düşünmeden konuşmanın cezası, konuştuktan sonra düşünmeye mahkum olmaktır. (Hz.Ali a.s)
Öğrencilik Durumu:Mezun
Diploma Notu:63,28

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Ağu 2014, 14:22

tayfun29 yazdı:
Hayatmı'OdaNe yazdı:
Fem dershanesine gidiyorum.14 tane kitap verdiler ama şöyle matematikte geo. vs. derslerde bilgisi olmayıp sıfırdan başlayanlar bu kaynaktan bişey anlamaz bilen adama anlatıyorlar gibi.Bunların haricinde soru bankası almayı düşünüyorum yani bunların verdiği kitaplar yetmeyecek.Fem dışında kaynak almayı düşünmüyorum final olabilir.
Şunu söyliyeyim kesinlikle ve kesinlikle sıfırdan başlayıp dershanenin verdiği kitapla ilerleyemezsin temeli atman gerekiyor daha basit kitaplarla.

Ben kaynak kitap alıcam yine benim temelim olduğu halde başka kitaplarla pekiştirmek istiyorum.
bnde feme gitmeyi düşünüyodum ama çok pahalı geldi uğura yazılcam açılana kadarda netten derslere çalışıyorum bir nevi temel atıyorum diyelim . bnde ugura gitceğime göre ek kaynak fem alabilirim sadece soru bankası çünkü konu anlatıma bnce gerek yok.. sence?

Kullanıcı avatarı
Hayatmı'OdaNe
Doçent

Mesaj gönderen Hayatmı'OdaNe » 29 Ağu 2014, 14:23

Yakzan yazdı:Kaynak degil ama paragraf sorularini kavrayip halletmen icin siradisi analiz yayinlarinin yesil yuzlu paragraf soru bankasi var icinde 1000 tane paragraf var. Ben bir ayda bitirmistim cok faydasini gordum, sana da tavsiye ederim.
saol teşekkür ederim önerin için ama analiz yayınları soruları uzun ama cevapları alakasızmıs öyle duydum sence karekökmü analiz mi ?

“Sınavlar” sayfasına dön