Üniversite kayıt

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Veli1903
Acemi

Üniversite kayıt

Mesaj gönderen Veli1903 » 11 Eyl 2014, 10:50

Arkadaşlar ben ek sinavlarla mezun olacağım şimdi üniversite kazandım fakat kayit yaptirmadim henüz mezun olmadığım için 7 kasima kadar mezun olursam çıkma belgemle gidip kaydimi yaptiririm diye düşündüm. Kazandığım üniversiteyi aradm acan olmadı email gönderdim cevap gelmedi ikinci öğretim harci yatiramadim yani özetlersek kayitta bir sıkıntı yasarmiyim mezun olduğum zaman

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Re: Üniversite kayıt

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 11 Eyl 2014, 12:07

Veli1903 yazdı:Arkadaşlar ben ek sinavlarla mezun olacağım şimdi üniversite kazandım fakat kayit yaptirmadim henüz mezun olmadığım için 7 kasima kadar mezun olursam çıkma belgemle gidip kaydimi yaptiririm diye düşündüm. Kazandığım üniversiteyi aradm acan olmadı email gönderdim cevap gelmedi ikinci öğretim harci yatiramadim yani özetlersek kayitta bir sıkıntı yasarmiyim mezun olduğum zaman
Ön kayitini yapmamissim bize verilen.sure kesin.kayit icin ve o zaman kdr sıkıntı olmadan kyit olabilecegiz ama sen ön kayit yapmamissin bunda sorun.cikabilir ve universite gidip sor istersen kayit tarihleride bitti cunku ama üniversiteden üniversiteye değişebilir kayıtlar
Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

Veli1903
Acemi

Mesaj gönderen Veli1903 » 11 Eyl 2014, 16:26

On kayıt yaptırmak icin aradım mail attim geri dönen olmadı hala ulasamiyorum üniversiteye. Neyse ek sınavlardan mezun olunca gidip görüşürüm

Veli1903
Acemi

Mesaj gönderen Veli1903 » 11 Eyl 2014, 16:26

On kayıt yaptırmak icin aradım mail attim geri dönen olmadı hala ulasamiyorum üniversiteye. Neyse ek sınavlardan mezun olunca gidip görüşürüm

Veli1903
Acemi

Mesaj gönderen Veli1903 » 11 Eyl 2014, 16:27

Kullanıcı avatarı
yeşil gözlü
Uzman

Mesaj gönderen yeşil gözlü » 11 Eyl 2014, 16:45

Veli1903 yazdı:On kayıt yaptırmak icin aradım mail attim geri dönen olmadı hala ulasamiyorum üniversiteye. Neyse ek sınavlardan mezun olunca gidip görüşürüm
parayı yatırdıktan sonra on kayıtı internet üzerinden kendin yapıyorsun üniversitenin sitesinden bakabilirsin bence ek sınavı beklemeden gidip hemen görüşmelisin belki sonra süre sıkıntısı olabilir geç kaldın diyebilirler ama genede sen bilirsin
Kişinin geleceğe dönük umutları şimdiki gücünün kaynağıdır.
Maxwel

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön