İyileştirme projesi yardım lütfen :)

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Veli1903
Acemi

İyileştirme projesi yardım lütfen :)

Mesaj gönderen Veli1903 » 27 Kas 2014, 20:28

arkadaşlar bir projeye başvurdumda sizinde yardımlarınızı düşüncelerinizi bekliyorum. hani böyle doğal hayatımızda yaşantımızda iyileştirmeye yönelik olsaydı iyi olurdu dediğiniz şeyler illaki vardır onlardan ne kadar aklınıza geliyorsa yazın yardımcı olun bana şimdiden teşekkürler

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Re: İyileştirme projesi yardım lütfen :)

Mesaj gönderen Doçent » 27 Kas 2014, 21:08

aklıma gelen öncelikle nasıl her aileye doktor verildiyse ailelere özel psikolog tahsis edilmeli...bu neyi düzeltir neyi iyleştirir? aile içinde ruhsal dengesi bozuk insanların ailedeki bireylere sözlü ve aleni şiddetin önüne geçer...toplumumuzun buna ihtiyacı var!

evde yaşlı bakımı için ayrıca devletin sağladığı sosyal yardım güzel fakat o kişiye bakanların da normal psikolojide olup olmadığı tetkik edilsin!!!

sıırf evladı diye bakımını üstlenen kişiler hastaya 'hasta' kafa ile bakmasın :26:
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Ebru93
Doktor

Re: İyileştirme projesi yardım lütfen :)

Mesaj gönderen Ebru93 » 27 Kas 2014, 21:54

Evlerde ilk yardım eğitimi verilmeli afetlere karşı veya ev ortamında ki kazalara karşı tabi bunlar canlandırılarak yapılmalı,bu zamanda çoğu insan ya bunun eksikliğinden ölüyor ya da geç kalmadan:(
ADALET

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön