YGS Başvuru (Diploma Notu)

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Berkeley
Acemi

YGS Başvuru (Diploma Notu)

Mesaj gönderen Berkeley » 07 Oca 2015, 20:03

ben bugün başvuru yaptım, daha mezun olmadım geçtiğimiz sınavda kısmetse oluyorum. fakat basvuruyu tamamladığımda diploma notum basvuru kağıdında çıktı. bana bunu sildirmem gerektiğini söylediler, ordan oraya koşturdum tüm gün fakat açık lise genel merkeze gittiğimde, ÖSYM ile görüştüklerini ve benim yapabilceğim bişey olmadıgını soylediler. Sınav basvurumun iptalinin söz konusu olup olmadıgını sordum, öyle bir şey olmadıgını soylediler. Fakat ösym'deki başvurumu alan kişi kesinlikle sildirmem gerektiğini söyledi. Benim gibi bunu yaşayan daha fazla bilgi verebilicek biri var mı acaba? sınav basvuru iptali söz konusu değildir umarım.

** Mezun **

Dönem: 13
Kredi: 212
Diploma Notu: 56,08
Mezuniyet Donemi: 2014-1

emrahk
Onursal Üye

Re: YGS Başvuru (Diploma Notu)

Mesaj gönderen emrahk » 08 Oca 2015, 21:46

Sildirmen gerekmiyor, Haziran ayında AÖL, ÖSYM'ye senin ve diğer tüm öğrencilerin diploma notunu bildirecek. O zamana kadar yapman gereken bir şey yok...
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 08 Oca 2015, 23:45

benim de diploma notum gözüküyor ama ben halen okuyorum iki dönemim var
ve en önemlisi diploma notum çok düşük vermişler :43:

Berkeley
Acemi

Mesaj gönderen Berkeley » 10 Oca 2015, 14:53

emrahk yazdı:Sildirmen gerekmiyor, Haziran ayında AÖL, ÖSYM'ye senin ve diğer tüm öğrencilerin diploma notunu bildirecek. O zamana kadar yapman gereken bir şey yok...
teşekkürler hocam, bende bilmeyen arkadaşlara söylemeye devam ediyorum. can sıkıcı bi durum çünkü
** Mezun **

Dönem: 13
Kredi: 212
Diploma Notu: 56,08
Mezuniyet Donemi: 2014-1

tayfun29
Uzman Doktor

Mesaj gönderen tayfun29 » 10 Oca 2015, 17:37

htc-directioner yazdı:benim de diploma notum gözüküyor ama ben halen okuyorum iki dönemim var
Ya bende yeni farkettim kağıtta oraya bakmamıştım.Seninkini kaç vermişler acaba ? Yoksa benim ki normal mi düşük mü anlayamadım şimdi tüm dersleri yazarak kontrol etmekte istemiyorm ya.
Etrafında ki kurt görünümlü kuzulara değil kuzu görünümlü kurtlara dikkat et

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Oca 2015, 21:31

tayfun29 yazdı:
htc-directioner yazdı:benim de diploma notum gözüküyor ama ben halen okuyorum iki dönemim var
Ya bende yeni farkettim kağıtta oraya bakmamıştım.Seninkini kaç vermişler acaba ? Yoksa benim ki normal mi düşük mü anlayamadım şimdi tüm dersleri yazarak kontrol etmekte istemiyorm ya.
70,70 vermişler

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön