Isınma Köşesi

Forumumuzda yer almayan konu ve başlıkları burada oluşturabilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Isınma Köşesi

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Şub 2015, 02:21

lütfen öyle konuşma
benim pcnin şarjı bitti yarın konuşalım
şimdi rahat rahat uyu

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 10 Şub 2015, 02:23

Köylü Kızı yazdı:lütfen öyle konuşma
benim pcnin şarjı bitti yarın konuşalım
şimdi rahat rahat uyu
İyi geceler tatlı rüyalar bugun yyatıp uyumam gerek zaten bende yeteri kadar yoruldum tadım da kalmadı zaten yapacak bir şey de yok
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Şub 2015, 08:45

1: Pinpon dekorasyonu herkes biliyordur.
Abd ve çin uzlaşi Çinliler abd i kendi ülkelerine çağirir siyasi sorunlari çözmek için masanin etrafinda dolasrlar diploması yaparlar. Orada bir nevi bir şeyler vüku bulur masa tenisi batının değil doğudan gelen bir spor. Zamanla geliştirip günümüze kadar gelmiş. Telefondan yazdm için pek net olmadı ama google amcaya abd ve çin masa tenisi deklorasyonu yaz oradan bakabilirsin

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 10 Şub 2015, 08:56

Rehber yazdı:1: Pinpon dekorasyonu herkes biliyordur.
Abd ve çin uzlaşi Çinliler abd i kendi ülkelerine çağirir siyasi sorunlari çözmek için masanin etrafinda dolasrlar diploması yaparlar. Orada bir nevi bir şeyler vüku bulur masa tenisi batının değil doğudan gelen bir spor. Zamanla geliştirip günümüze kadar gelmiş. Telefondan yazdm için pek net olmadı ama google amcaya abd ve çin masa tenisi deklorasyonu yaz oradan bakabilirsin
hıı.. kime diyorsun canım... :?
tenis severim ama masa tenisi değil.. gerçi hiç oynamadım atari oyunlarından başka... tenisin doğuya ait olması neyi değiştirir ki
ha doğu ha batı, ABD batıda sayılır...

umutgazi doğum günün kutlu ve mutlu olsun tatlım :mavigul:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 10 Şub 2015, 11:09

Rehber yazdı:1: Pinpon dekorasyonu herkes biliyordur.
Pinpon 1800 li yıllarda Hindistanda bulunan ingiliz orudusu tarafından ilk oynanmaya başlandı.Sonra ingilizler tarafından geliştirildi günümüze kadar geldi :C
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Şub 2015, 11:43

İngilizler ne diyor biliyor musun ? Atatürk bizim adamımız idi onu Türklerin başina kahraman yaptik. Onun sayesinde Türklerin elindeki şeriati alıp laik, demokratik bir devlet kurdurttuk. Atatürk ingiliz ajanymş sen buna inanacak mısın?
O yüzden pinpon ilk ingilizlerin oynadigina kurduğuna inanma ben şahsen inanmiyorum.

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 10 Şub 2015, 12:01

Rehber yazdı:İngilizler ne diyor biliyor musun ? Atatürk bizim adamımız idi onu Türklerin başina kahraman yaptik. Onun sayesinde Türklerin elindeki şeriati alıp laik, demokratik bir devlet kurdurttuk. Atatürk ingiliz ajanymş sen buna inanacak mısın?
O yüzden pinpon ilk ingilizlerin oynadigina kurduğuna inanma ben şahsen inanmiyorum.

Sözlere inanmam delillere inanırım :C
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Şub 2015, 14:17

H1N1 yazdı:
Rehber yazdı:İngilizler ne diyor biliyor musun ? Atatürk bizim adamımız idi onu Türklerin başina kahraman yaptik. Onun sayesinde Türklerin elindeki şeriati alıp laik, demokratik bir devlet kurdurttuk. Atatürk ingiliz ajanymş sen buna inanacak mısın?

Ben batının Allah bir, dediğine bile inanmam. Onların Allah bir dediği gün müslimlerin matem tutması lazım.

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 10 Şub 2015, 18:01

Ne soğuk :C
Siz siz olun çıkmayın sakın dışarı :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 10 Şub 2015, 21:57

Rehber yazdı:
H1N1 yazdı:

Ben batının Allah bir, dediğine bile inanmam. Onların Allah bir dediği gün müslimlerin matem tutması lazım.
Batıyı Allah yaratmadı değil mi . :) Kesin Lucifer 'in işi batı , Lucifer batıda hadi gidip yok edin . :) Rehber doğuya batıya kuzeye güneye hiç bir yere kin besleme . Yüce Allah yarattı her yeri , herkesi ve hepsini'de ayrı güzel yarattı . İnsanları insan olarak gör , ırkına , dinine , cinsiyetine göre ayırma . Her canlı yaşamayı hak eder . Sen olaya siyaseten ve dinen bakıyorsun . Bakış açını biraz değiştir orada'da Allah'ın yarattığı canlılar yaşıyor burada'da her yerde .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 10 Şub 2015, 23:23

Ben batı, doğu, kuzey, güney ayrımcılığı yapmıyorum. Ben zulmeden kim olursa olsun onun karşısında kükrerim. Büyük şeytan İngiltere'dir. Bölgenin neresinde bir karışıklık bir kan bir kaos varsa orada batının ayak izlerini görürsün. Ben elhamdulillah müslümanım ben zulme sessiz kalamam bunun hesabını veremem bu durumda bana tek yol görünüyor. Savaşmak bu savaş ele silah alıp savaşmak değil sadece bütün top,tufek,kalemlerimi onlara karşı tutarak savaşiyorum. Siz gelmişsiniz bana diyorsunuz ki sevmeyebilirsin ama saygi duy es geç...
Zalimlere yumuşak davranirsan ilk fırsatta hançeri saplar. Osmanlı İmparatorluğuna sapladıklari gibi

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Şub 2015, 00:01

H1N1 yazdı:Ne soğuk :C
Siz siz olun çıkmayın sakın dışarı :D
evet burası da soğuk
ama kar yağmadı bu sene yaa

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 11 Şub 2015, 01:27

Rehber yazdı:Ben batı, doğu, kuzey, güney ayrımcılığı yapmıyorum. Ben zulmeden kim olursa olsun onun karşısında kükrerim. Büyük şeytan İngiltere'dir. Bölgenin neresinde bir karışıklık bir kan bir kaos varsa orada batının ayak izlerini görürsün. Ben elhamdulillah müslümanım ben zulme sessiz kalamam bunun hesabını veremem bu durumda bana tek yol görünüyor. Savaşmak bu savaş ele silah alıp savaşmak değil sadece bütün top,tufek,kalemlerimi onlara karşı tutarak savaşiyorum. Siz gelmişsiniz bana diyorsunuz ki sevmeyebilirsin ama saygi duy es geç...
Zalimlere yumuşak davranirsan ilk fırsatta hançeri saplar. Osmanlı İmparatorluğuna sapladıklari gibi
Sen olaya sadece politik olarak bakıyorsun . Oradaki insanların bir kısmı politikacıların yaptığı şeyleri desteklememekte , reddetmekte ne yazık ki orada toplumun düşünceleri değil politikacıların düşüncüleri yansımakta . Örnek olarak verebileceğim güzel bir konu var ki İsrail'in Filistin'e yapmış olduğu baskı ve şiddeti protesto eden İsrail vatandaşları vardı . Bilmem bilir misiniz bir çok gazeteci ve protestocu bu konu yüzündün işinden oldu ve sürüldü . Sen çıkıp İsrail'e savaş açtığında orada politikacılardan çok oradaki masum sivil halk ölür . Dünya'da en çok insanı kim öldürüyor biliyor musun ''insan'' !!! Şeytan bahane günah şahane diyebilirim sana her ne dinde olursa olsun . Bahanelerinizi kendinize saklayın asıl şeytan insanlıkta insanlığın içinde . Hayvana , ağaca , insana kıssadan hisse canlıya , cansıza yine insandan başkası zulüm etmiyor ve sonra şeytana uydum. Çok güzel bir bahane .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 11 Şub 2015, 02:01

kin-nefret bir müslümana yakışmayan davranışlardır. Peygamberimiz bu konuya değinmiş,
hatta burda bir hadisinde ''“Sizden önceki toplumların derdi size de bulaştı: Haset ve kin. Kin beslemek kökten kazıyan şeydir. Allah’a yemin ederim ki iman etmedikçe cennete giremezsiniz. Birbirinizi sevmedikçe iman etmiş olamazsınız. Size birbirinizi seveceğiniz bir şeyi haber vereyim mi? Aranızda selamı yayın.'''
demiş sanırım bu yeterli değil mi Rehber

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 11 Şub 2015, 12:43

Rehberi rahat bırakın :C Onla ben tartışacam :D
Sonunda hepimiz ölürüz

Kilitli

“Yeni Forum Konuları Oluşturun” sayfasına dön