Kanayan bir yara bir vahşet .

Herşey serbest...
Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Kanayan bir yara bir vahşet .

Mesaj gönderen Dersatatürk » 14 Şub 2015, 19:18

Sevgililer gününde bu haberi duymak inanın içini ürpertti . İnanın ne kadar lanet ve küfür ettiğimi ben bile bilmiyorum .
Bir çoğunuz zaten bu haberi duymuştur ama duyarlılık ve duyduğum hüzünden dolayı forumda'da bu haberi paylaşmak istedim...

Özgecan Arslan kardeşimiz mersin'de bir minibüse binip yoluculuk ederken minibüs sahibi oğlu ve iki arkadaşı tarafından önce tecavüz edilerek sonra bıçaklanarak ve yakılarak bir dereye atılmış , katledilmiş . Kardeşimiz kurtulmak için biber gazı sıkmış , şerefsizlerin yüzüne tırnaklarını geçirmiş ama ne fayda etsin ki hazin sonu yaşamış . Üniversite okuyan bu pırıl pırıl gencin ne gibi bir suçu olabilirdi ki sizce . Daha kaç tane Özgecan verilecek bu sapıklara , daha kaç kişi yaşayacak bunları . Benim'de hayallerimde bir kız evladı yetiştirmek var . Ben kızımı nasıl okumaya göndereceğim şuan nişanlıyım nişanlımı nasıl sokakta yalnız bırakacağım !!! Bu şerefsizlere yapılması gereken şey belli ya hadım edilmeliler ya da idam ! Nasıl bir zihniyettir ki gencecik bir kıza bunları yapıyorlar . Yazık , o kıza ailesine yazık . Sadece kadın olduğu için bunları yaşadı ...

Resim

Unutulmayacaksın güzel kardeşim .

Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

tebessümm
Doçent

Re: Kanayan bir yara bir vahşet .

Mesaj gönderen tebessümm » 14 Şub 2015, 19:34

nefret ediyorum böyle insanlardan hepsine İDAM :23: :23: :23: :23: :23: :23: :23: :23:
YAŞAMASINLARN :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: YAŞATILMASINLAR
HER YERDE BU HABERİ GÖRÜYORUM ÇOK KÖTÜ OLDUM :23: :23: :23: :23: :23: :23:
bende bir anneyim hemde kız annesi o annenin acısını anlıyorum karnında taşı
büyüt kıyma biri gelip VAHŞİCE katletsin...bunu yapan VİCDANSIZ İNSAN DIŞI YARATIK
ne söylesem azzzzzzzz..unutma seni doğuran da bir kadın
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Şub 2015, 19:53

malesef izledim bu haberi
çok kötü bir durum Allah kimseye göstermesin
nasıl insanlar var bu dünyada
yemin ediyorum izlerken tüylerim diken diken oldu
Allah'ım, Yarabbim,....... sen böyle insanlara akıl ver.
vicdansızlar Allah sizi bildiği gibi yapsın İnşallah

Allah rahmet eylesin Özgecan kardeşimize
Ailesinede Başsağlığı diliyorum
En son Köylü Kızı tarafından 14 Şub 2015, 19:57 tarihinde düzenlendi, toplamda 2 kere düzenlendi.

tebessümm
Doçent

Mesaj gönderen tebessümm » 14 Şub 2015, 19:55

valla çok kötü oldum ağlamaktan gözlerim şişti :23: :23: :23:
annesine babasına sabır diliyorum
Kredi:193
Dönem:8
<3mezun<3 :tipik:

Kullanıcı avatarı
kripton
Onursal Üye

Mesaj gönderen kripton » 14 Şub 2015, 20:33

İdam gelmeli bu ülkeye acil. Ceza caydırıcı olmazsa nasıl önüne geçilecek ki. Suçu işleyeni bir de hapiste besleyip tekrar içimize salıyorlar.

Televizyon dizilerine ayar çekilmesi şart. Yapılacak çok şey var ama bilmem kılını kıpırdatan var mı :!:
Resim

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 14 Şub 2015, 21:01

Tecavüz meşru ise idam haktır !

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

emrahk
Onursal Üye

Mesaj gönderen emrahk » 14 Şub 2015, 22:22

İnsanın yüreği kaldırmıyor. Biz böyleyken ailesini, özellikle annesini düşünemiyorum bile. Bu cinayet ve daha onlarcası emin olun IŞİD kafasını yaşayan hastalıklı bünyelerce işleniyor. Geçen bir haberde gördüm, Türkiye'nin dört bir yanında işlenen 7 cinayet IŞİD gibi kafa keserek gerçekleşmiş. Hatırlarsanız geçenlerde Ürdünlü bir pilot IŞİD tarafından yakılarak öldürülmüştü. Bu genç kız da yakılmış. Birileri bu yaratıklara özeniyor.

Kaldı ki Kurtlar Vadisi adlı dizide ne kadar adam öldürürse o kadar kahraman olan ve bu hastalıklı zihniyeti empoze eden karakterler mevcut. Toplumun cahil kesiminde nasıl rol model olduğunu herkes biliyor Polat'ın. Yani dizilerde sigara gösterilince buzlanmasını şart koşan, buzlamayana ceza yağdıran RTÜK, sürekli silah gösterilmesine, adam öldürülmesine neden karışmıyor?

Bu ülkeye idam şart ama gelmeyeceğine eminim. Bugünlerde baş tacı edilen, bir dediği iki edilmeyen Abdullah Öcalan'ın da idam cezası geri gelirse idam edilmesi gerekecek çünkü. Kıyarlar mı bir tanelerine sizce?
..."iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler.
Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler."

Mustafa Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
Berber
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Berber » 14 Şub 2015, 23:31

Evet hepinizden çok ben sinirliyim çünkü ben Mersin'de yaşıyorum. Ve benim şehrimde gerçekleşmiş bir olay ben hepinizi direnişe ve yahut idamın gelmesi için ayaklanmaya Davet ediyorum. Ülkenin ici isid köpekleri ile dolu

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 14 Şub 2015, 23:52

Dersatatürk yazdı:Tecavüz meşru ise idam haktır !
idam eğer uygulanmaya başlarsa bu sefer haksız yere hapse girenler de idam edilecek..!

yani suçu olmadığı halde tutuklananlar da idam edilirse bu çok kokunç bişey olur...

Özgecan arkadaşımıza yapılanlar çok korkunç

ama İDAM bu ülkede olmaması gereken bir uygulama çünkü artık küçücük bir olayda gözaltılar başlıyor
her gözaltı için idam olsa ülkede insan kalmayacak

Kullanıcı avatarı
Cartenza
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Cartenza » 15 Şub 2015, 00:18

Köylü Kızı yazdı:
Dersatatürk yazdı:Tecavüz meşru ise idam haktır !
idam eğer uygulanmaya başlarsa bu sefer haksız yere hapse girenler de idam edilecek..!

yani suçu olmadığı halde tutuklananlar da idam edilirse bu çok kokunç bişey olur...

Özgecan arkadaşımıza yapılanlar çok korkunç

ama İDAM bu ülkede olmaması gereken bir uygulama çünkü artık küçücük bir olayda gözaltılar başlıyor
her gözaltı için idam olsa ülkede insan kalmayacak
Katılıyorum bu ülkede politikayı karnını doyurmak için yapanlar varken boyle bir kararı kimse dikkate almaz ve her şeye idam kararı verirler
Sonuna kadar savaşmaya hazırım ve elimden geleni yapıcam !

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Şub 2015, 00:31

Rehber yazdı:Evet hepinizden çok ben sinirliyim çünkü ben Mersin'de yaşıyorum. Ve benim şehrimde gerçekleşmiş bir olay ben hepinizi direnişe ve yahut idamın gelmesi için ayaklanmaya Davet ediyorum. Kimsenin dükkanına, bağina bahçesine evine zarar vermeden hükümete karşı ayaklanin. Ülkenin ici isid köpekleri ile dolu
eylemlere karşıyım ve bu çağrını çok yanlış buluyorum
bu ülkede eylem demek daha fazla ölüm demek, görmüyormusun TVde biber gazı ile müdahelede hastanelik oluyorlar.
gezi olayları gibimi olsun istiyorsunuz
idam bu ülkeye gelmemeli, yanından bile geçmemeli...!
demokratik bir ülkede İDAM olmaz, olmamalı

Kullanıcı avatarı
Doçent
Forum Moderatörü

Mesaj gönderen Doçent » 15 Şub 2015, 01:48

hani deveye sormuşlar nerem doğru ki hesabı bu olay ne yazıkkı!

bu canavarları da bir anne yetiştirdi içimizde onca ruh hastası yaşıyor ki ne ilk ne de son olcaktır...metropellerde yaşanan gizli tacizler iş hayatındaki tacizler kanunla olcak iş değil bunlar :43: halk gerçekten idam gelsin diyorsa mecliste ortak tüm partilerin imzası gerek herkes bu konuda gerçekten birşeyler yapılsın istiyorsa sözde kalmamalı!

toplum olarak ahlaki yapımızdaki çöküşüde görmezlikten gelmeyelim sağlıklı ailede büyümeyen her çocuk işte böyle yine topluma derin yaralar açar...çözüm bence aileden başlar o kişiler suçlu doğmuyorlar.
Hayat seni güldürmüyorsa espriyi anlamadın demektir.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Şub 2015, 13:30

Ya halen aklım almıyor ya... bir türlü hazmedemiyorum, nasıl olur böyle bişey...
kafayı yiyecem, psiklojim bozuldu
ben burda bu durumdayken; ailesi nasıl, ne durumdalar kim bilir..

Özgecan'ın Ailesine Sabır diliyorum.....

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Dersatatürk » 15 Şub 2015, 22:44

Kimin psikolojisi bozulmasın ki .
İdam olmasın suçsuz insanlar idama maruz kalır demişsiniz , eğer sistem değişir tutuklu kalma süresi uzatılır ve gerekli araştırmalar detaylı ve uzun şekilde yapılırsa zaten suçsuz insanlar idam edilmez edilemez .
Bana kalırsa bu canavarlar aramızda yaşamayı hak etmiyor , bırakın bir kadını bu ülkede ördeğe , eşeğe , sokaktaki kediye , köpeğe tecavüz eden yaratıklar var . Sizce bunlar yaşamayı hak ediyor mu ?
Eylem yapılmasın demişsiniz ne yazık ki ülkemizde eylemin ne olunduğu bilinmiyor . Molotof , taş , sopa ile eylem yapılmaz . Eylem dediğimiz şey slogan atılarak bir yerde yetkilileri ve ya bu tarz canileri protesto etmektir . Eylem sadece siyasilere karşı değildir bu Türkiye'de sadece siyasilere karşı olduğu sanılıyor . Hele ki böyle bir durumda kesinlikle eylem yapılmalı halkın duyarlılığıdır eylemler .
İzmir'de yaşıyorum ve dün akşam bir eyleme katıldım çok duygulu ve duyarlı dakikalardı hiç bir sorun taşkınlık ve benzeri bir şey oluşmadı polis kardeşlerimizde gerekli önlemleri almıştı .

Resim

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 15 Şub 2015, 23:07

tabiki haketmiyorlar ben onlar için demiyorum ben sadece bu ülkenin böyle bir uygulama yapılması felakete yol açar diyorum

Özgecan için yapılmış bir eylemse; bende destekliyorum ama bu ülkede öyle eylemler ne yazıkki yapılmıyor, daha çok olay çıksın diye yapılıyor
sizin yaptığınız eylemin sorunsuz geçmesi gerçekten iyi olmuş, hele polislerin önlem alması, bir facianın önüne geçilmiş oldu.

“Serbest Kürsü” sayfasına dön