Sınava giderken götürebileceğimiz malzemeler.

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Sienne
Yardımcı Asistan

Sınava giderken götürebileceğimiz malzemeler.

Mesaj gönderen Sienne » 29 May 2015, 17:17

Geçen sefer yakında olan bir okula gittiğim için kalem ve silgi almıştım bu sefer biraz uzak :) Acaba giderken anahtar-para ve istanbul kart götürebiliyor muyuz?

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Sınava giderken götürebileceğimiz malzemeler.

Mesaj gönderen Dersatatürk » 29 May 2015, 17:33

Telefon , tablet , hesap makinesi gibi teknolojik aletler vekesici delici ve silah dışında her şey götürebilirsin ...
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
ampacı
Asistan

Mesaj gönderen ampacı » 30 May 2015, 12:04

Ben telefon goturulmedigini bilmiyordum, bakkala emanet ettim girdim sinava. Telefon goturulse bile orada ki nobetcilere vs. birakilir diye dusunmustum ama degilmis.
Ray malifalitiko
ray şalimalitiko
Loyloyloyloy
la la la la
Ma ma ma ma
Sâ ma ma ma
loy loy loy loy loy

"16 mezunu, 87.5 ortalama
Grafik Tasarım öğrencisi :sandalye:

kkaann
Acemi

Mesaj gönderen kkaann » 27 Tem 2015, 18:49

sıvana hangi şehirde giriyorsunuz bilmiyorum ama İstanbul da bütün okulların kantinleri açık oluyor ve 1-2 tl civarı bir para karşılığı emanet alıyorlar. onun dışında istanbul kart ve benzeri kartlara hatta cuzdana karışmazlar ama telefon veya elektronik bir eşyayı almazlar içeri.sigara kullanan biriyim ve şimdiye kadar onada birşey demediler girişte yani yanınızda gotureblırsınz sorun yok 8) (son cumlemi mümkünse 18 yaşından büyükler okusun kötü örnek olmak istemem)

Kullanıcı avatarı
power6
Uzman
İletişim:

Mesaj gönderen power6 » 27 Tem 2015, 22:27

arkadaşlar ben sırt çantası götürüyorum, bugüne kadar bir sıkıntı yaşamadım polislerin olduğu kısma koyuyorum çıkışta alıyorum, sadece 1 kere polis alamam çantayı vs. demişti, bende kapıya bırakıyorum kaybolursa görüşürüz o zaman diyip sinir bozucu bir gülüş attım sonra kabul etmek zorunda kaldı
Mezun

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön