Yardım edin lütfen.

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
talhaergen

Yardım edin lütfen.

Mesaj gönderen talhaergen » 30 Haz 2015, 21:55

Arkadaşlar selamlar. Benim 176 kredim var. Lysden 344 puan aldım. Ancak lise ağustosta gireceğim sınavla bitiyor. Ben tercih yapabilirmiyim lütfen yardım edin bana.

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: Yardım edin lütfen.

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 30 Haz 2015, 22:32

Aleykum selam.. Evet tabiki tercih yapabiliyorsunuz ama Ağustostaki sınavda kesinlikle mezun olmaya çalışın veya ek sınavlarla da yoksa üniversiteye gidemezsiniz..

Nilya

Mesaj gönderen Nilya » 30 Haz 2015, 23:44

Ee diyelimki ağustosta mezun olamadı ek sınavlar nerde oluyor? Ve ne zaman açıklanıcakta üniversiteye kayıt olucak zaten diplomalar çok geç gönderiliyo ya ek kayıtlara yetişmezse

talhaergen

Mesaj gönderen talhaergen » 01 Tem 2015, 00:25

Köylü Kızı yazdı:Aleykum selam.. Evet tabiki tercih yapabiliyorsunuz ama Ağustostaki sınavda kesinlikle mezun olmaya çalışın veya ek sınavlarla da yoksa üniversiteye gidemezsiniz..
Çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için içime su serptiniz :) Peki diyelim tercih yaptım bir üniversiteye yerleştim. Kayıt için diploma istenmiyor mu ?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 01 Tem 2015, 04:35

talhaergen yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Aleykum selam.. Evet tabiki tercih yapabiliyorsunuz ama Ağustostaki sınavda kesinlikle mezun olmaya çalışın veya ek sınavlarla da yoksa üniversiteye gidemezsiniz..
Çok teşekkür ederim cevap yazdığınız için içime su serptiniz :) Peki diyelim tercih yaptım bir üniversiteye yerleştim. Kayıt için diploma istenmiyor mu ?
Rica ederim... Kayıt için diploma isteniyor fakat diplomanız daha basılmamışsa onun yerine geçen bir çıkma belgesi alıyorsunuz Halk eğitim merkezinden kaydınızı onunla yapıyorsunuz...
Nilya yazdı:Ee diyelimki ağustosta mezun olamadı ek sınavlar nerde oluyor? Ve ne zaman açıklanıcakta üniversiteye kayıt olucak zaten diplomalar çok geç gönderiliyo ya ek kayıtlara yetişmezse
Ek sınavlar her ilde olmuyor malesef ama 3. dönem sınavlarından sonra şartları ile beraber belli olacaktır.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön