Neden Mezuniyet incelemesindeyim?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
kvncplt
Yardımcı Asistan

Neden Mezuniyet incelemesindeyim?

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 17:05

Arkadaşlar mezuniyet incelemesi 1 hafta sürüyo en fazla onu biliyorum ama benim bilgilerim halk eğitim tarafından çok önceden taratılıp sisteme girilmiş ben neden mezuniyet incelemesindeyim direk mezun konumunda olmam gerekmiyomu?

btlbtl
Asistan

Re: Neden Mezuniyet incelemesindeyim?

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 17:10

kvncplt yazdı:Arkadaşlar mezuniyet incelemesi 1 hafta sürüyo en fazla onu biliyorum ama benim bilgilerim halk eğitim tarafından çok önceden taratılıp sisteme girilmiş ben neden mezuniyet incelemesindeyim direk mezun konumunda olmam gerekmiyomu?
Bilgilerinin 1 hafta önce girildiğini Nasıl öğrendin

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 17:12

btlbtl yazdı:
kvncplt yazdı:Arkadaşlar mezuniyet incelemesi 1 hafta sürüyo en fazla onu biliyorum ama benim bilgilerim halk eğitim tarafından çok önceden taratılıp sisteme girilmiş ben neden mezuniyet incelemesindeyim direk mezun konumunda olmam gerekmiyomu?
Bilgilerinin 1 hafta önce girildiğini Nasıl öğrendin
Halk eğitime gittim sordum 1 hafta önce girmemişler ben aöle kayıt olduğum zaman girmişler sisteme

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 17:13

Anladım

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 17:20

Mezuniyet tarihimiz falan yazıyo aşağıda mezuniyet bilgilerinde biz bu durumda incelemedeyken mezun yazısı alabilirmiyiz acaba

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 17:43

btlbtl yazdı:Mezuniyet tarihimiz falan yazıyo aşağıda mezuniyet bilgilerinde biz bu durumda incelemedeyken mezun yazısı alabilirmiyiz acaba
Onu da sordum sistem izin vermiyomuş

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 21 Eyl 2015, 18:12

Halkeğitimler kapandı.Artık yarına kaldı galiba.Bizim halkeğitim zaten acaip aheste.Kursa yazıldım,bilgileri,kayıt forumunu doldurdum.Biz sizi kurs başlamadan 1 hafta önce arıyacaz dediler.Arayan eden olmadı.Ben aradım 2 hafta buseferde telefona çıkan olmadı.Yanlarına gittim memurlar kavga etmiş.Diyorum kurs vardı arayacaktınız,siz aramadınız ben aradım açmadınız.Biri diyo içerideki kadına sor,diğeri kapıdaki adam sor.Yani benim bu kadar pimpirikli davranmamın tek sebebi budur:).Şunlardan bir kurtulayım tamamdır:).

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 18:28

Mezun yazısı geldin bide diplomamı alym bitecek herşey rahatlycam

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 18:32

btlbtl yazdı:Mezun yazısı geldin bide diplomamı alym bitecek herşey rahatlycam
Hadi Hayırlı olsun kurtuluyoruz sonunda :)

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 18:34

landonxxx yazdı:Halkeğitimler kapandı.Artık yarına kaldı galiba.Bizim halkeğitim zaten acaip aheste.Kursa yazıldım,bilgileri,kayıt forumunu doldurdum.Biz sizi kurs başlamadan 1 hafta önce arıyacaz dediler.Arayan eden olmadı.Ben aradım 2 hafta buseferde telefona çıkan olmadı.Yanlarına gittim memurlar kavga etmiş.Diyorum kurs vardı arayacaktınız,siz aramadınız ben aradım açmadınız.Biri diyo içerideki kadına sor,diğeri kapıdaki adam sor.Yani benim bu kadar pimpirikli davranmamın tek sebebi budur:).Şunlardan bir kurtulayım tamamdır:).
Bayağ sıkıntıymış halk eğitimde şans meselesi bazıları çok iyi bazıları berbat benim şansıma iyi olan denk geldi fazla bişi bilmiyolar ama yardımcı oluyolar bayağ gittim adam hemen kontrol etti bilgilerim sisteme girildimi diye girilmese o an gircekti sisteme :D

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 18:36

Yani benim şimdi gidip bilgilerimi sisteme girsinler diye uyarmam mı gerekiyo öyleyse yarın gidip yapym

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 18:44

btlbtl yazdı:Yani benim şimdi gidip bilgilerimi sisteme girsinler diye uyarmam mı gerekiyo öyleyse yarın gidip yapym
Gidip konuşursan daha hızlı oluyo işlemler bence git sor aslında ben bu gün aöl müdürlüğüne gitseydim bu gün mezun konumuna geçip belgemi de alırdım da yarın yapcam

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 19:25

AOL müdürlüğü Ankara'da değil mi

landonxxx
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen landonxxx » 21 Eyl 2015, 19:46

İncelemeyi yapanlar halk eğitim görevlileri.Ben yarın öğlene kadar bekler giderim.Hatta orada hallederlerse çıkma belgesi falan bile alabilirim yanı:)

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 21:42

btlbtl yazdı:AOL müdürlüğü Ankara'da değil mi
Evet Ankara da eğer isterseniz telefonla da halledebilirsiniz ama alo 147 değil normal direk müdür yardımcılarının telefonların aöl sayfasının iletişim kısmında yazıyo ama önce halk eğitime gidip dosyalar sisteme girilmiş mi diye sor
En son kvncplt tarafından 21 Eyl 2015, 21:45 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön