MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ ?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
CasperCrazy
Acemi

MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ ?

Mesaj gönderen CasperCrazy » 21 Eyl 2015, 14:21

Sınav sonuçlarını görmek için sisteme giriş yapmaya çalıştığımda ;

HATA EKRANI AOL09999

MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ , mezun olduğu anlamına gelmemektedir. Mezun olup olmadığınızın incelenmesi için, Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırırken teslim etmiş olduğunuz tasdikname ve öğrenim belgesi / başarı durum belgesinin kayıt yaptırdığınız okulca veya tarafınızca Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir..!

Böyle bir hata alıyorum? Sonuçları görebilmek için ne yapmalıyım?

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Re: MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ ?

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 15:22

Beklemelisiniz, sonra açılır o sayfa... :26:

CasperCrazy
Acemi

Mesaj gönderen CasperCrazy » 21 Eyl 2015, 17:33

Köylü Kızı yazdı:Beklemelisiniz, sonra açılır o sayfa... :26:
Kaç gün sürer ki? :|

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 18:45

CasperCrazy yazdı:Sınav sonuçlarını görmek için sisteme giriş yapmaya çalıştığımda ;

HATA EKRANI AOL09999

MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ , mezun olduğu anlamına gelmemektedir. Mezun olup olmadığınızın incelenmesi için, Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırırken teslim etmiş olduğunuz tasdikname ve öğrenim belgesi / başarı durum belgesinin kayıt yaptırdığınız okulca veya tarafınızca Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir..!

Böyle bir hata alıyorum? Sonuçları görebilmek için ne yapmalıyım?
Bende böle bişi olmadı ilginç

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 20:34

İnceleme ne zaman biter bilemeyiz ama bende böyle bişey hiç olmadı, olan arkadaşlarımız birkaç güne açıldı demişlerdi...

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 21 Eyl 2015, 21:06

Arkadaslar bi daha baslik acmamak icin buraya yaziyorum bileniniz varsa cevaplayin meraktan catlicam.mezuniyet incelemesini bayramda da calismalar devam edicek mi yoksa tatil mi yapicaklar? Aol facebook sayfasinin admini aol tatil yapmaz dedi ama halk egitim tatil yapiyo yani kim dosyalarimizi yollucakta aol mezun edicek bizi? Ee bayramdan sonraya kaldi diyelim 28inden 6sinda 8gun var bu kadar ogrenciyi nasil mezun edicekler 8gunde.2aydir incelemede olan varmis nolucak simdi ya sureyi kacirirlarsa

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Eyl 2015, 21:09

Cacali, bilgim yok ama merak etme sorun olmayacak, bişeyler yapacaklardır. üniversite kayıtları için erken bitirmeye çalışacaklardır, mağdur olmayacaksın... :25:

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 21:26

cacali3 yazdı:Arkadaslar bi daha baslik acmamak icin buraya yaziyorum bileniniz varsa cevaplayin meraktan catlicam.mezuniyet incelemesini bayramda da calismalar devam edicek mi yoksa tatil mi yapicaklar? Aol facebook sayfasinin admini aol tatil yapmaz dedi ama halk egitim tatil yapiyo yani kim dosyalarimizi yollucakta aol mezun edicek bizi? Ee bayramdan sonraya kaldi diyelim 28inden 6sinda 8gun var bu kadar ogrenciyi nasil mezun edicekler 8gunde.2aydir incelemede olan varmis nolucak simdi ya sureyi kacirirlarsa
halk eğitimlerin dosyaları göndermesi 1 gün sürer yani muhtemelen şu an dosyan çoktan aöle ulaşmıştır o yüzden yarın olmazsa 28 eylülde gidip mezuniyet yazını alırsın sıkıntı olmaz

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 21 Eyl 2015, 22:09

Köylü Kızı yazdı:Cacali, bilgim yok ama merak etme sorun olmayacak, bişeyler yapacaklardır. üniversite kayıtları için erken bitirmeye çalışacaklardır, mağdur olmayacaksın... :25:
Ay insallah :12:

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 21 Eyl 2015, 22:11

kvncplt yazdı:
cacali3 yazdı:Arkadaslar bi daha baslik acmamak icin buraya yaziyorum bileniniz varsa cevaplayin meraktan catlicam.mezuniyet incelemesini bayramda da calismalar devam edicek mi yoksa tatil mi yapicaklar? Aol facebook sayfasinin admini aol tatil yapmaz dedi ama halk egitim tatil yapiyo yani kim dosyalarimizi yollucakta aol mezun edicek bizi? Ee bayramdan sonraya kaldi diyelim 28inden 6sinda 8gun var bu kadar ogrenciyi nasil mezun edicekler 8gunde.2aydir incelemede olan varmis nolucak simdi ya sureyi kacirirlarsa
halk eğitimlerin dosyaları göndermesi 1 gün sürer yani muhtemelen şu an dosyan çoktan aöle ulaşmıştır o yüzden yarın olmazsa 28 eylülde gidip mezuniyet yazını alırsın sıkıntı olmaz
Ben bugun oglen hem'e gittim ,sadece ortaogretim icin gorevli vardi lisedekilerin carsamba gelicekmis sonra tatil yapicaklarmis tabi 2 kisi birakirlar halk egitimde ama onlarsa aolle ugrasmazlar en kotu dedigin gibi 28eylulde alicam

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 22:25

cacali3 yazdı:
kvncplt yazdı:
Ben bugun oglen hem'e gittim ,sadece ortaogretim icin gorevli vardi lisedekilerin carsamba gelicekmis sonra tatil yapicaklarmis tabi 2 kisi birakirlar halk egitimde ama onlarsa aolle ugrasmazlar en kotu dedigin gibi 28eylulde alicam
Öle şeymi olur ya 1 kişi görevli olur bu görevli hepsine bakar burda öle orda da öle olması lazım çok saçma

cacali3
Doktor

Mesaj gönderen cacali3 » 21 Eyl 2015, 22:57

İlgilenmedi bile benimle.yarinda calisiyo ama carsamba gidicekmisim.yapicak bisey yok gidicem mecbur adimi yazdiririm listeye

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 23:02

cacali3 yazdı:İlgilenmedi bile benimle.yarinda calisiyo ama carsamba gidicekmisim.yapicak bisey yok gidicem mecbur adimi yazdiririm listeye
Adını Listeye yazdırman için direk halk eğitim merkezi müdürlüğünü arıyosun zaten o liste çarşambaya kadar mezun konumuna gelmemiz için çarşamba gitmenin anlamı olmaz gene 28 eylülde mezun konumuna gelirsin bence aramasan bile çarşambaya kadar mezun konumuna gelirsin

btlbtl
Asistan

Mesaj gönderen btlbtl » 21 Eyl 2015, 23:09

kvncplt yazdı:
cacali3 yazdı:İlgilenmedi bile benimle.yarinda calisiyo ama carsamba gidicekmisim.yapicak bisey yok gidicem mecbur adimi yazdiririm listeye
Adını Listeye yazdırman için direk halk eğitim merkezi müdürlüğünü arıyosun zaten o liste çarşambaya kadar mezun konumuna gelmemiz için çarşamba gitmenin anlamı olmaz gene 28 eylülde mezun konumuna gelirsin bence aramasan bile çarşambaya kadar mezun konumuna gelirsin
Ben maol deydim şimdi benimde okula gidip dosyamı göndermelerini söylemem mi gerekiyo baya karıştı aklım

kvncplt
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen kvncplt » 21 Eyl 2015, 23:18

btlbtl yazdı:
kvncplt yazdı:
Ben maol deydim şimdi benimde okula gidip dosyamı göndermelerini söylemem mi gerekiyo baya karıştı aklım
Maölü bilmiyorum illa sölemen gerekmiyor zaten işlemleri hızlandırmak için gidip konuşmak lazım Maölde de okul gönderiyo sanırım

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön