Ygs Başvurusu hk.

YKS ( TYT, AYT, YDT ) Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Carnivale

Ygs Başvurusu hk.

Mesaj gönderen Carnivale » 07 Oca 2016, 07:58

Başvuru formunda ALAN ADI var onu seçmek zorundamıyız? Bir de seçtiğimiz alan'dan mı tercih yapmak zorunda kalırız ben bunu merak ediyorum mesela Türkçe Matematik seçsek lys'den sonra sosyalden tercih yapabiliyormuyuz?

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Ygs Başvurusu hk.

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Oca 2016, 15:21

Carnivale yazdı:Başvuru formunda ALAN ADI var onu seçmek zorundamıyız? Bir de seçtiğimiz alan'dan mı tercih yapmak zorunda kalırız ben bunu merak ediyorum mesela Türkçe Matematik seçsek lys'den sonra sosyalden tercih yapabiliyormuyuz?
YGS 'de alan diye bir şey yok herkes aynı kulvarda yarışıyor , hangisinden yüksek puan almak istersen ona çalışacaksın . Alan adını seçmek zorunda mısın bilmiyorum ama bizim alanımız yok yani bence lise'den yaptır . YGS şakaya alınacak bir şey değil bir yılın boşa gitmesin .
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

Carnivale

Re: Ygs Başvurusu hk.

Mesaj gönderen Carnivale » 07 Oca 2016, 17:33

Dersatatürk yazdı:
Carnivale yazdı:Başvuru formunda ALAN ADI var onu seçmek zorundamıyız? Bir de seçtiğimiz alan'dan mı tercih yapmak zorunda kalırız ben bunu merak ediyorum mesela Türkçe Matematik seçsek lys'den sonra sosyalden tercih yapabiliyormuyuz?
YGS 'de alan diye bir şey yok herkes aynı kulvarda yarışıyor , hangisinden yüksek puan almak istersen ona çalışacaksın . Alan adını seçmek zorunda mısın bilmiyorum ama bizim alanımız yok yani bence lise'den yaptır . YGS şakaya alınacak bir şey değil bir yılın boşa gitmesin .

Sağol kardeşim bilgi için.

“YKS ( TYT, AYT, YDT )” sayfasına dön