Mezunum :D

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
la tahzen
Doktor

Mezunum :D

Mesaj gönderen la tahzen » 21 Haz 2016, 15:50

Arkadaslar sonunda mezunum bu forumun bana kattıkları okadar etkendiki mezun olabilmemde. Basta ders notlarını paylaşan emrah adlı arkadasıma ve bani ilk foruma kayıt olduğumda motive eden, şevklendiren hatice ablama (köylü kızı) sonsuz mütessekkirim. Açık liseye devam eden tüm arkadaşlara en yakın zamanda mezuniyet nasip olur inşallah. :.yehuu:

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Mezunum :D

Mesaj gönderen azimsart. » 21 Haz 2016, 17:47

la tahzen yazdı:Arkadaslar sonunda mezunum bu forumun bana kattıkları okadar etkendiki mezun olabilmemde. Basta ders notlarını paylaşan emrah adlı arkadasıma ve bani ilk foruma kayıt olduğumda motive eden, şevklendiren hatice ablama (köylü kızı) sonsuz mütessekkirim. Açık liseye devam eden tüm arkadaşlara en yakın zamanda mezuniyet nasip olur inşallah. :.yehuu:
Tebrikler arkadaşım çok sevindim. :) Hayatının geri kalanında da istediğin başarıları elde etmen dileğiyle.. :28:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

servetinanc
Doktor

Mesaj gönderen servetinanc » 23 Haz 2016, 13:15

sizin adınıza çok sevinrim, tebrikler. bir sorum olacaktı, ne kadar zamanda mezun oldunuz? yani kaç yılda, ve lise mezunu oldunuz değil mi?

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 23 Haz 2016, 15:26

azimsart. yazdı:
la tahzen yazdı:Arkadaslar sonunda mezunum bu forumun bana kattıkları okadar etkendiki mezun olabilmemde. Basta ders notlarını paylaşan emrah adlı arkadasıma ve bani ilk foruma kayıt olduğumda motive eden, şevklendiren hatice ablama (köylü kızı) sonsuz mütessekkirim. Açık liseye devam eden tüm arkadaşlara en yakın zamanda mezuniyet nasip olur inşallah. :.yehuu:
Tebrikler arkadaşım çok sevindim. :) Hayatının geri kalanında da istediğin başarıları elde etmen dileğiyle.. :28:
Teşekkür ederim Darısı size :34:

la tahzen
Doktor

Mesaj gönderen la tahzen » 23 Haz 2016, 15:30

servetinanc yazdı:sizin adınıza çok sevinrim, tebrikler. bir sorum olacaktı, ne kadar zamanda mezun oldunuz? yani kaç yılda, ve lise mezunu oldunuz değil mi?
Teşekkür ederim :12: Evet lise mezunu oldum şu an 18 yaşındayım 2 buçuk yıl gibi bir süreçte mezun oldum ama o yarım yıl bana dönem harici kredi getirmedi. Son iki yılda mezun oldum diyebilirm :04:

Tuğruldarendeli

Mezuniyet incelenmesi

Mesaj gönderen Tuğruldarendeli » 23 Haz 2016, 21:32

HATA EKRANI AOL09999    MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ , mezun olduğu anlamına gelmemektedir. Mezun olup olmadığınızın incelenmesi için, Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırırken teslim etmiş olduğunuz tasdikname ve öğrenim belgesi / başarı durum belgesinin kayıt yaptırdığınız okulca veya tarafınızca Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir..!
BU NEDEMEK OLUYOR YA YARDIM EDIN LÜTFEN .
AOL SİSTEME GIris yaptgmda bu yazı ile karşılaşıyorum

la tahzen
Doktor

Re: Mezuniyet incelenmesi

Mesaj gönderen la tahzen » 24 Haz 2016, 17:05

Tuğruldarendeli yazdı: HATA EKRANI AOL09999    MEZUNİYET İNCELEMESİNDE OLAN ÖĞRENCİ , mezun olduğu anlamına gelmemektedir. Mezun olup olmadığınızın incelenmesi için, Açık Öğretim Lisesine kayıt yaptırırken teslim etmiş olduğunuz tasdikname ve öğrenim belgesi / başarı durum belgesinin kayıt yaptırdığınız okulca veya tarafınızca Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğüne ulaştırılması gerekmektedir..!
BU NEDEMEK OLUYOR YA YARDIM EDIN LÜTFEN .
AOL SİSTEME GIris yaptgmda bu yazı ile karşılaşıyorum
Kayıt yaptırırken tasdiknamenizi yada diplomanızı götürmedinizmi ?

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön