AöL kayıt olduktan sonra okuldan hiç kredi verilmedi

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Tunahan colak

AöL kayıt olduktan sonra okuldan hiç kredi verilmedi

Mesaj gönderen Tunahan colak » 19 Ağu 2016, 19:41

Merhaba arkadaşlar 2011 senesinde açık liseye kayıt oldum lise 1 sınıfda 4 dersten kalınca okulu bıraktım açık liseye başlarken o kredi ile başladım ama sonradan öğrendiğim kadarıyla liseden ayrılınca başarılı olduğun derslerden kredi veriliyormuş ama bana verilmedi 147 ile konusunca hiçbir dogru bilgi alamadım sonra konuştuğumda 61 puanım vardı 69 yapılmış liseden sadece 8 puan gelmesi az değilmi sizce yoksa yanlışlık mı vardır ? Acil yardım lütfen

Kullanıcı avatarı
jass
Doktor

Re: AöL kayıt olduktan sonra okuldan hiç kredi verilmedi

Mesaj gönderen jass » 19 Ağu 2016, 19:59

o 8 kredidir banada az geldi.

turann011

Mesaj gönderen turann011 » 19 Ağu 2016, 22:01

Tunahan çolak nededınde ekledın kardes bende 2011 5 zayıf yuzunden bıraktm oklu hiç kredi gelmedı

Kullanıcı avatarı
LarkAngela
Acemi

Mesaj gönderen LarkAngela » 20 Ağu 2016, 08:12

Açıkçası herşey Halk Eğitim Merkezinde seni kayıt ettiren insanın insiyatifine kalmış diyebiriz. O insan seni kayıt ettirirken baştan savma yapmaz ise senin örgün eğitimde geçtiğin derslere bakar ve Açık Öğretime de ona göre kayıt ettirir. AÖL'nin sistemi tamamen bilgisayar üzerinden olduğu için çok fazla sorun, hata çıkabiliyor. Bunları şikayet edip, veya direk kayıt olduğun merkeze gidip bence düzelttirebilirsin çünkü bazen yanlışlıkla geçmediğin dersi geçti olarak gösterdikleride oluyor ve bunu farkettikleri an tekrar ekliyorlar dersi sana. Sen bunun peşini bırakma yinede. Burda her kredi çok önemlidir.
Ben kanımın vampiriyim,
Gülümsemeyi bilmeyen,
Sonsuz gülüşü bekleyen
Terkedilmişlerden biriyim!

(Kötülük Çiçekleri)
-Charles Baudelaire

ahmetturanPro
Çırak

Mesaj gönderen ahmetturanPro » 20 Ağu 2016, 15:28

Açık liseye geçerken not dökümü belgeni(transkript) vermediysen adam da eklememiştir.
hata

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön