Mezun olamadigim icin universite kaydim silinecek

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
lacoiln

Mezun olamadigim icin universite kaydim silinecek

Mesaj gönderen lacoiln » 07 Kas 2016, 05:11

Merhaba arkadaslar. Su an universitede gecici kaydim var fakat henuz mezun olamadim. 195 kredim var ama gecemedigim dersler var. gecici kayit tarihinin uzamasi icin yok'e dilekce yazmam ise yarar mi? ya da ek sinav yapilma ihtimali var mi, bu durumda ne yapmaliyim. yardimci olursaniz cok sevinirim

Kullanıcı avatarı
Dersatatürk
Uzman Doktor

Re: Mezun olamadigim icin universite kaydim silinecek

Mesaj gönderen Dersatatürk » 07 Kas 2016, 16:11

lacoiln yazdı:Merhaba arkadaslar. Su an universitede gecici kaydim var fakat henuz mezun olamadim. 195 kredim var ama gecemedigim dersler var. gecici kayit tarihinin uzamasi icin yok'e dilekce yazmam ise yarar mi? ya da ek sinav yapilma ihtimali var mi, bu durumda ne yapmaliyim. yardimci olursaniz cok sevinirim
Genelde ikinci ek sınavı yapıyorlar ama üçüncüye ben tanık olmamıştım ama yinede açık lisenin iş takvimini takip et sık sık olursa hemen kayıt yaptırırsın ek sınavların kayıt süreleri çok kısa oluyor. BİMER ' e yazı yollayabilirsin YÖK e dilekçe yazabilirsin ama bireysel yazılar çok fazla dikkate alınmıyor kitlesel dilekçeler yazılar dikkate alınır genelde yine de dene derim bir şey kaybetmezsin. Umarım kaydın silinmez ve mezun olursun...
Dünya vatanım, tüm insanlar kardeşim ve iyilik yapmak dinimdir. #Deizm

Resim

Okulun vereceği ilim ve irfan sayesindedir ki Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir ve Edebiyatı bütün güzellikleriyle gelişir.

Mustafa Kemal ATATÜRK

lacoiln

Mesaj gönderen lacoiln » 08 Kas 2016, 02:42

Dersatatürk yazdı:
lacoiln yazdı:Merhaba arkadaslar. Su an universitede gecici kaydim var fakat henuz mezun olamadim. 195 kredim var ama gecemedigim dersler var. gecici kayit tarihinin uzamasi icin yok'e dilekce yazmam ise yarar mi? ya da ek sinav yapilma ihtimali var mi, bu durumda ne yapmaliyim. yardimci olursaniz cok sevinirim
Genelde ikinci ek sınavı yapıyorlar ama üçüncüye ben tanık olmamıştım ama yinede açık lisenin iş takvimini takip et sık sık olursa hemen kayıt yaptırırsın ek sınavların kayıt süreleri çok kısa oluyor. BİMER ' e yazı yollayabilirsin YÖK e dilekçe yazabilirsin ama bireysel yazılar çok fazla dikkate alınmıyor kitlesel dilekçeler yazılar dikkate alınır genelde yine de dene derim bir şey kaybetmezsin. Umarım kaydın silinmez ve mezun olursun...
tesekkur ederim iyi dilekleriniz ve yorumunuz icin:)

lacoiln

Mesaj gönderen lacoiln » 08 Kas 2016, 03:59

up up

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön