AOL'E GECIS Yardım edermısınız :/

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

AOL'E GECIS Yardım edermısınız :/

Mesaj gönderen dread » 20 Oca 2017, 02:16

Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz,11 sınıf ım fakat ıstemedıgım bolumu okuyorum meslek lısesınde yım okula alkol getırenmı dersın sıgarayı sınıfta ıcenmı dersın serserılermı dersın bırde ben bu bolumu okuyorum ama ıstemıyorum unı hayatı kotu olur meslek lısesı okuyanlarn bılırsınız aol e gecıp ozel ders alıp ıyı bır sekılde bıtırmek ıstıyorum ve ıyı bır unı kazanmak ıstıyorum bır konuya baktım sımdı aol okuyup ıyı yere gelen cok ınsan var bende onlardan olmak ıstıyorum zaten devamsızlık cok 4 tane g var e okulda yardımcı olun lutfen abılerım ablalarım kardeşlerım :teslim:

‘Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur.‘
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Re: AOL'E GECIS Yardım edermısınız :/

Mesaj gönderen dread » 20 Oca 2017, 02:39

arkadaşlar konu aktıf lutfen yardım up up
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 20 Oca 2017, 15:29

Açıkliseye geçmen daha olur o zaman, sağlıklı eğitim almıyorsun zaten, aöl ye geç öyle çalış.
Ben örgün okumaktan yanayım ama bu durumda da okunmaz, açıklise senin için da iyi olacak. ;)

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 20 Oca 2017, 16:46

Köylü Kızı yazdı:Açıkliseye geçmen daha olur o zaman, sağlıklı eğitim almıyorsun zaten, aöl ye geç öyle çalış.
Ben örgün okumaktan yanayım ama bu durumda da okunmaz, açıklise senin için da iyi olacak. ;)
Merhaba bugun karne gunuydu devamsızlıktan kaldım maalesef ve mudurle konustuk mudur ıyı dusun sıldırebılırız dedı ama karar ver dedı 2 .donem aynı seyı yaparsan sıkıntı olur dedı aılemın haberı oldu maalesef kararsızım maalesef 11 sınıfım aol e geçmek ıstıyorum babam sıcak bakmıyor bıraz sert bırısı konusmaya cesaret ıster gecıyımmı ne olur yardım edın hukuk okumak ıstıyorum basarabılırmıyım
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 21 Oca 2017, 02:32

dread yazdı:
Köylü Kızı yazdı:Açıkliseye geçmen daha olur o zaman, sağlıklı eğitim almıyorsun zaten, aöl ye geç öyle çalış.
Merhaba bugun karne gunuydu devamsızlıktan kaldım maalesef ve mudurle konustuk mudur ıyı dusun sıldırebılırız dedı ama karar ver dedı 2 .donem aynı seyı yaparsan sıkıntı olur dedı aılemın haberı oldu maalesef kararsızım maalesef 11 sınıfım aol e geçmek ıstıyorum babam sıcak bakmıyor bıraz sert bırısı konusmaya cesaret ıster gecıyımmı ne olur yardım edın hukuk okumak ıstıyorum basarabılırmıyım
Başarırsın,mesleki açık liseyle uğraşmadan düz açık liseye kayıt yaptırıp hemen kredini yükseltip mezun olursun bir yandan da üniversite sınavlarına hazırlanırsın.Açık lise kolay büyütme hem açık liseye hem de üniversiteye çalışırsın ikisini aynı anda yürütürsün hem okul problemin olmayacak.Ama ailen çalış der mi bilemem eğer çalışmanı isterlerse part time işlerde çalışarak dersleride yürütebilirsin.Boşuna ikinci dönemi bekleme çünkü bahsettiğin bu şartlarda kurtarma şansın düşük olur yine kalabilirsin.Zaman kaybetmeden açık liseye geçmen senin açından avantajlı olur.Sıkıntı yapma normal lisenin de açık lisenin de diploması aynı görevi görüyor bir fark yok.Önemli olan üniversitedir lise diploması sadece yüksek öğrenim için bir anahtar görevi görüyor... :ok:
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 21 Oca 2017, 12:39

foundreform yazdı:
dread yazdı:
Başarırsın,mesleki açık liseyle uğraşmadan düz açık liseye kayıt yaptırıp hemen kredini yükseltip mezun olursun bir yandan da üniversite sınavlarına hazırlanırsın.Açık lise kolay büyütme hem açık liseye hem de üniversiteye çalışırsın ikisini aynı anda yürütürsün hem okul problemin olmayacak.Ama ailen çalış der mi bilemem eğer çalışmanı isterlerse part time işlerde çalışarak dersleride yürütebilirsin.Boşuna ikinci dönemi bekleme çünkü bahsettiğin bu şartlarda kurtarma şansın düşük olur yine kalabilirsin.Zaman kaybetmeden açık liseye geçmen senin açından avantajlı olur.Sıkıntı yapma normal lisenin de açık lisenin de diploması aynı görevi görüyor bir fark yok.Önemli olan üniversitedir lise diploması sadece yüksek öğrenim için bir anahtar görevi görüyor... :ok:
Sızler cansınız sevıyorum sızlerı tesekkurler :)
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
Köylü Kızı
Onursal Üye

Mesaj gönderen Köylü Kızı » 21 Oca 2017, 15:40

Yapabilirsin tabiki yeterki iste herşey olur.
Bu forumda çok sevdiğim bi arkadaşım hukuk kazandı bu yıl, oda açıkliseden mezun ;)

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 21 Oca 2017, 19:51

Rica ederim soruların oldukça sor bildiğim kadarıyla cevaplarım.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 23 Oca 2017, 21:26

dread yazdı:Arkadaşlar merhaba bana yardımcı olurmusunuz,11 sınıf ım fakat ıstemedıgım bolumu okuyorum meslek lısesınde yım okula alkol getırenmı dersın sıgarayı sınıfta ıcenmı dersın serserılermı dersın bırde ben bu bolumu okuyorum ama ıstemıyorum unı hayatı kotu olur meslek lısesı okuyanlarn bılırsınız aol e gecıp ozel ders alıp ıyı bır sekılde bıtırmek ıstıyorum ve ıyı bır unı kazanmak ıstıyorum bır konuya baktım sımdı aol okuyup ıyı yere gelen cok ınsan var bende onlardan olmak ıstıyorum zaten devamsızlık cok 4 tane g var e okulda yardımcı olun lutfen abılerım ablalarım kardeşlerım :teslim:
Açık lise , sorumluluk sahibi insanlar icin gercekten cok iyi bir firsat. Eger "amaan nasilsa sınavlar test, okula da gitmiyorum " diye bos bos gezersen basina taslara vurursun bir süre sonra. Aöl sinavlarina calismanin bile üni sinavina faydasi var. Onceden cıkmıs sorular agirlikli calismani tavsiye ederim. Aöl gecersen. İnan istedikten ve EMEK sarf ettikten sonra basaramayacagin sey yok. Ben 18 yasindayim gecen sene kendi istegimle aöl gectim bu sene mezunum Allah nasip ederse ve aöl'ye geçtigim icin çok memnunum. Tembellik yapmadan çalıştım çalışıyorum , ve bana cok sey katti. Elhamdülillah. Kendinden emin bir sekilde baban ne kadar sert olursa olsun karşına al ve tatlı dille konuş. Onun destegine ihtiyacin olacagini ve basarmak istedigini söyle. Karar verin ona göre. Attigin adimlar her zaman saglam olsun. İnan calısmak sana hic birsey kaybettirmez... daha cok kazandırdıkları olacaktir arkadasim...
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 24 Oca 2017, 01:47

çok teşekkurler :)
Mustafa Kemal ATATÜRK

Emin07

Mesaj gönderen Emin07 » 23 Şub 2017, 06:26

Kolay gelsin ilk defa kayit yapmayi dusunuyorum. Ticaret lisesi 6.donemde okulu biraktim benim okudugum donemde kredili sistem vardi. Bazi derslerden devamsizliktan kaldim bazi derselerden normal kaldim. Nasil olacak bi yardim edermisiniz. Kredim 50 civari tam bilmiyorum. Yuzyuze egitim varmi mecburimi yada duzlise gecis yapabilirmiyim. En erken nezaman kayit olabilirim.

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 24 Şub 2017, 03:14

Emin07 yazdı:Kolay gelsin ilk defa kayit yapmayi dusunuyorum. Ticaret lisesi 6.donemde okulu biraktim benim okudugum donemde kredili sistem vardi. Bazi derslerden devamsizliktan kaldim bazi derselerden normal kaldim. Nasil olacak bi yardim edermisiniz. Kredim 50 civari tam bilmiyorum. Yuzyuze egitim varmi mecburimi yada duzlise gecis yapabilirmiyim. En erken nezaman kayit olabilirim.
Acık lıse kayıt ıslemlerı bıttı ne yazıkkı eylul ayını bekleyın o aralar kayıt tekrardan olucaktır.Detaylı bılgı ıcın Alo 147 yi aramanızda fayda var...
Mustafa Kemal ATATÜRK

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön