12. Sınıf aöl geçmek ve ösys başvuru acil yardım

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Ahmetalim

12. Sınıf aöl geçmek ve ösys başvuru acil yardım

Mesaj gönderen Ahmetalim » 12 Oca 2017, 15:06

Ben 2. Dönem açık liseye geçeceğim. Şuanda ygs başvurusu yaptım. Okul durumunda okuduğum Anadolu lisesi yazmakta ama 2. Dönem açık liseye geçtiğim zaman yapmam gereken bir şey var mı? Birde kayıt olurken halk eğitim kayıt yapar mı ?

Pantilimon

Re: 12. Sınıf aöl geçmek ve ösys başvuru acil yardım

Mesaj gönderen Pantilimon » 12 Oca 2017, 16:47

Ahmetalim yazdı:Ben 2. Dönem açık liseye geçeceğim. Şuanda ygs başvurusu yaptım. Okul durumunda okuduğum Anadolu lisesi yazmakta ama 2. Dönem açık liseye geçtiğim zaman yapmam gereken bir şey var mı? Birde kayıt olurken halk eğitim kayıt yapar mı ?
Gecemessin acik lise gecisleri eylul ayinda oluyor

zekeriyakarahan
Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen zekeriyakarahan » 13 Oca 2017, 18:38

Ahmetalim yazdı:Ben 2. Dönem açık liseye geçeceğim. Şuanda ygs başvurusu yaptım. Okul durumunda okuduğum Anadolu lisesi yazmakta ama 2. Dönem açık liseye geçtiğim zaman yapmam gereken bir şey var mı? Birde kayıt olurken halk eğitim kayıt yapar mı ?
Zaten Halk Eğitim Merkzi Kayıt Yapıcak Ama Bu Tür Önemli SOruları Bizlere Değil de

alo 147 yi arayarak onlara sormalısın

Benim Görüşüm.
Resim Ulû Sultân Abd-ül Hamid Han - Gazi "Tarih değil,hatalar tekerrür ediyor."

Kullanıcı avatarı
foundreform
Doçent

Mesaj gönderen foundreform » 12 Şub 2017, 06:00

Açık liseye geçtiğinde,Ösym ye girip eğitim bilgilerimi güncelle dediğin zaman otomatik olarak okuduğun okul değişiyor,başka herhangi bir şey yapmana gerek yok.
AÇIK ÖĞRETİM LİSESİ - 4 YILLIK / ALAN YOK
TOPLAM KREDİ : 204 / MEZUN
MEZUNİYET TARİHİ : 10/08/2015

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön