AOL hakkında sorularım!

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

AOL hakkında sorularım!

Mesaj gönderen dread » 22 Şub 2017, 19:50

Merhabalar,devamsızlıktan lıse 3 te kaldım maalesef.Acık lıseye gecmek ıstıyorum gecıcem baska sansım da yok maalesef.
Birkaç sorum olucak Ben aol kayıt zamanını kacırdım bugun sondu bıldıgınız uzre bırdaha seneyımı bekleyecegım nasıl bır yol ızlemelıyım unıversıte hayalım var cunkı.Teknoojı bolumune daha yatkınım.Sız benden daha tecrubelısınız yardımlarınızı beklıyorum. Teşekkurler bana zaman ayırdıgınız ıcın... :cay:

‘Muhtaç Olduğun Kudret Damarlarındaki Asil Kanda Mevcuttur.‘
Mustafa Kemal ATATÜRK

djivangasparyan
Acemi

Re: AOL hakkında sorularım!

Mesaj gönderen djivangasparyan » 22 Şub 2017, 21:34

Seneye kadar beklemenize gerek yok. Aöl sitesinden iş takvimini kontrol edin Ağustos Eylül ayları boyunca. Muhtemelen Eylül ayı içinde yeni kayıtlar başlıyor. Vakıflar, Ziraat veya Halk bankalarından birine kayıt ücretini yatıracaksınız. Ücret zamlanabiliyor kayıt yaptırmadan önce aöl sitesinden ne kadar olduğunu kontrol edersiniz. Ücreti yatırdıktan sonra makbuzunuz, son 6 ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık, şuan okuduğunuz okuldan alacağınız tasdikname ve durum başarı belgesi ve elbette kimliğiniz ile size en yakın Halk Eğitim Merkezi'ne başvurun gerisini onlar halleder. Başka sorunuz varsa yardımcı olmaya hazırım :44:

Bravoo

Mesaj gönderen Bravoo » 23 Şub 2017, 03:15

Merhaba. Ben açık liseye II.Dönemde kayıt oldum yani bu sene.. 17 yaşındayım. Ve normal örgün lise de lise 2'deydim. Açık liseye geçtiğimde 2 sene bitmiş olarak gözüküyor.. ve Şuan sınava girmeden 100 kredim var ne zaman lise biter yardımcı olursanız sevinirim :)) :ok: :ok:

Emin07

Mesaj gönderen Emin07 » 23 Şub 2017, 06:30

Kolay gelsin ilk defa kayit yapmayi dusunuyorum. Ticaret lisesi 6.donemde okulu biraktim benim okudugum donemde kredili sistem vardi. Bazi derslerden devamsizliktan kaldim bazi derselerden normal kaldim. Nasil olacak bi yardim edermisiniz. Kredim 50 civari tam bilmiyorum. Yuzyuze egitim varmi mecburimi yada duzlise gecis yapabilirmiyim. En erken nezaman kayit olabilirim.

djivangasparyan
Acemi

Mesaj gönderen djivangasparyan » 23 Şub 2017, 22:01

AÇIKLİSE yazdı:Merhaba. Ben açık liseye II.Dönemde kayıt oldum yani bu sene.. 17 yaşındayım. Ve normal örgün lise de lise 2'deydim. Açık liseye geçtiğimde 2 sene bitmiş olarak gözüküyor.. ve Şuan sınava girmeden 100 kredim var ne zaman lise biter yardımcı olursanız sevinirim :)) :ok: :ok:
Mezun olmak için ortak derslerin hepsini ya vermeniz ya da muaf geçmeniz ve 192 kredi toplamanız gerekiyor. Sizin 92 krediniz kaldığına göre ve bir sınavda en fazla 35 kredi alabileceğinize göre en erken 3 sınavda bitirebilirsiniz.

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 23 Şub 2017, 22:09

AÇIKLİSE yazdı:Merhaba. Ben açık liseye II.Dönemde kayıt oldum yani bu sene.. 17 yaşındayım. Ve normal örgün lise de lise 2'deydim. Açık liseye geçtiğimde 2 sene bitmiş olarak gözüküyor.. ve Şuan sınava girmeden 100 kredim var ne zaman lise biter yardımcı olursanız sevinirim :)) :ok: :ok:
Çok şanslısınız,sınava gırmeden 100 puan gayet iyi.Bende lise 3 terkım muhtemelen 140 cıvarı gelır dıye dusunuyorum.Not durumlarınada bağlı başarılar dilerim.
Mustafa Kemal ATATÜRK

Kullanıcı avatarı
dread
Çırak

Mesaj gönderen dread » 23 Şub 2017, 22:10

djivangasparyan yazdı:Seneye kadar beklemenize gerek yok. Aöl sitesinden iş takvimini kontrol edin Ağustos Eylül ayları boyunca. Muhtemelen Eylül ayı içinde yeni kayıtlar başlıyor. Vakıflar, Ziraat veya Halk bankalarından birine kayıt ücretini yatıracaksınız. Ücret zamlanabiliyor kayıt yaptırmadan önce aöl sitesinden ne kadar olduğunu kontrol edersiniz. Ücreti yatırdıktan sonra makbuzunuz, son 6 ay içerisinde çekilmiş bir adet vesikalık, şuan okuduğunuz okuldan alacağınız tasdikname ve durum başarı belgesi ve elbette kimliğiniz ile size en yakın Halk Eğitim Merkezi'ne başvurun gerisini onlar halleder. Başka sorunuz varsa yardımcı olmaya hazırım :44:
Tekrardan teşekkür ettim. :)
Mustafa Kemal ATATÜRK

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön