Günlük Çalışmalarım

Yukarıdaki Başlıkların Dışında Kalan Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
estell
Acemi

Günlük Çalışmalarım

Mesaj gönderen estell » 26 May 2016, 00:37

Evet Arkadaşlar Lise 1 Terkim ve 1. Sınıftan Beri Tembelim Hayatımda Hiç Teşekkür Aldığımı Hatırlamıyorum :( Açık Lisede 9 Dönemdir Okuyorum ve Topluyabildiğim Kredi 79 :( Tabi Hiç Çalışmadım Ama Artık Hırs Yaptım Sabah 11 den Beri Kafamı Kaldırmadım Desem Yeridir ve Türk Edebiyatı 3 ten Önceden 10 15 puan Alırken Az önceki Online Testlerden 70 ve 65 notunu Aldım ve Çalışınca İnsan Yapabiliyormuş ve Ben Hayatımda Ders Çalıştığımı Hatırlamıyorum Hırs İnsana Herşey Yaptırıyormuş Yaş Oldu 22 :) Dün Girdim 22 Yaşına 1994 Doğumluyum Biliyorum Geç Oldu Ama BAŞARACAM Sağolsun Babamda Beni Destekliyor Yazıcımıda Aldım İnternetten Gördüğüm Konular İçin Ama Genelde Elimle Yazıyorumki Daha Fazla Aklımda Kalsın Şimdi Gelelim Bugün Neler Yaptığıma Aşağıdaki Toblo Ders Seçimim :

Resim

Şimdi İlk İşim
TÜRK EDEBİYATI 3
TÜRK EDEBİYATI 4
TÜRK EDEBİYATI 5

Bu 3 Dersi Okumak Öğrenmek Çünkü En İyi Krediyi Bu Dersler Veriyor 25 mayıs Yani Bugün TÜRK EDEBİYATI 3 Dersi İle Başladım Video Sitelerinden TÜRK EDEBİYATI 3 Dersini Güzelce Dinledim Ve Notlarımı Genel Bilgileri Aldım 9 Sayfa Tuttu Tabi TÜRK EDEBİYATI 3 Gibi Öbür Derslerinde Aynı Şekilde Özetlerini Çıkaracağım ve Güzelce Anlamaya Çalışacağım ve Full Test Çözecem Tabi Geç Başladığım İçin 15 Dersi Vermem ve Çalışmam İmkansıki Zaten İnglizce Temelim Yok Sıfır Yani Bunun İçinde Dil Kursuna Yazıldım Günde 3 -4 Saat Eğitim Yoğun Tempo :) Yani Bu Dönem İnşş. Edebiyat - Biyoloji ve Tarih Derslerinin Hepsini Bitirmeyi Düşünüyorum 18 Kredi Ediyor T.C.İNK.TAR. VE ATA. - 1 Dersine Zamanım Kalırsa Onada ÇAlışırım ve 20 Krediye Çıkarırım Öyle Temenni Ediyorum ve Şimdi Size İlkgün ki Çalışmalarımı Paylaşacam

Resim

Resim

Resim

Resim

Ve 9 Sayfayı Küçük Kitap Şekline Soktum ve En Arkasına Konusu Felan Yazdım Hepsini Biriktirecem Üni İçin Hazırlıklarda Kullanacam :) Resimdeki Gibi

Resim

Evet Arkadaşlar Hepinizden Yorum Bekliyorum Eksiklerimi,Hatalarımı ve Tavsiyelerinizi Yazarsanız Çok Sevinirim :)

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Re: Günlük Çalışmalarım

Mesaj gönderen azimsart. » 26 May 2016, 14:17

Süpersin arkadasim. Unutma ki ; azmin sonu zaferdir :02: :wink:
Bence edebiyatlarin yaninda biyolojiyede calısmalısın :)) cok zevkli bir ders emin ol calısınca en kolay verebilecegin derslerden biri bana göre :44:
Önceki sinavlarda cıkmıs soruları bol bol cöz. Emin ol faydası olacaktır..
Birde elinde derz kitaplari varsa aöl sitesinde ki güncel pdf ders kitaplariyla iceriklerini karsilastir.eski müfredat kitaplarını verebiliyorlar bazen :lol:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

leny151180
Acemi

Mesaj gönderen leny151180 » 26 May 2016, 14:34

tebrik ederim çalışma tarzını beğendim. bende senin kadar olmasada çalışmaya yeni yeni başladım diyebilirim. aolda benimda 9. dönemim kredim senden az ama ben geçmişteki tarihlere baktım yeri gelmiş kayıt yenilemişim ama sınava bile gitmemişim. yaklaşık 3-4 dönem sınava hiç girmemişim sadece kayıt yenilemişim (askerlik tecili için) fakat şimdi aklım başıma geldi. liseyi açıktan verirsem üniversite okuyacağım aklıma geldi kendime 2 sene süre verdim. 2 sene içeresinde her türlü bitirrim gibime geliyor. sayısallar biraz zorluyor beni o kadar.

Kullanıcı avatarı
Cihan25

Mesaj gönderen Cihan25 » 26 May 2016, 15:35

Kimya ve fizik hariç gerisi cocuk oyuncağı diyebilirim. iyi çalış geçersin başarılar.
:cay: :cay: :cay:

estell
Acemi

Mesaj gönderen estell » 26 May 2016, 16:36

leny151180 yazdı:tebrik ederim çalışma tarzını beğendim. bende senin kadar olmasada çalışmaya yeni yeni başladım diyebilirim. aolda benimda 9. dönemim kredim senden az ama ben geçmişteki tarihlere baktım yeri gelmiş kayıt yenilemişim ama sınava bile gitmemişim. yaklaşık 3-4 dönem sınava hiç girmemişim sadece kayıt yenilemişim (askerlik tecili için) fakat şimdi aklım başıma geldi. liseyi açıktan verirsem üniversite okuyacağım aklıma geldi kendime 2 sene süre verdim. 2 sene içeresinde her türlü bitirrim gibime geliyor. sayısallar biraz zorluyor beni o kadar.
Bak ne yapacan söylüyeyim mesela mat1 dersini aldın diyelim 1 . Ünite 1. Konu nedir bakacan mesela kümeler konusu var hiç kitabı açma youtubeye kümeler konu anlatımı yaz hocalar öyle bir anlatıyorki anlamamk elde değil sana önerebileceğim hocalarageldik onları dinleyebilirsin ve tamamen ücretsiz temelin olmadığı halde öyle bir anlatıyorlarki ister istemez yapıyon

estell
Acemi

Mesaj gönderen estell » 26 May 2016, 16:38

Cihan25 yazdı:Kimya ve fizik hariç gerisi cocuk oyuncağı diyebilirim. iyi çalış geçersin başarılar.
Teşekkürler ama çok ezber var gerçekten yetiştirebilecekmiyim bilmiyorum

estell
Acemi

Mesaj gönderen estell » 26 May 2016, 16:39

azimsart. yazdı:Süpersin arkadasim. Unutma ki ; azmin sonu zaferdir :02: :wink:
Bence edebiyatlarin yaninda biyolojiyede calısmalısın :)) cok zevkli bir ders emin ol calısınca en kolay verebilecegin derslerden biri bana göre :44:
Önceki sinavlarda cıkmıs soruları bol bol cöz. Emin ol faydası olacaktır..
Birde elinde derz kitaplari varsa aöl sitesinde ki güncel pdf ders kitaplariyla iceriklerini karsilastir.eski müfredat kitaplarını verebiliyorlar bazen :lol:
Teşekkür ederim ☺️

Kullanıcı avatarı
Cihan25

Mesaj gönderen Cihan25 » 26 May 2016, 18:17

Yani biraz geç kalmışsın evet sınava az kaldı çünkü ben 12 ders seçtim hepsi bitti yani :D sınavı bekliyorum çıkmış testlerde full yapıorum yani. tabi zamanım var biraz aşırı çalışıyor olabilirimde :D bazen 2012 den 2016 ya kadar seçmiş olduğum derslerin çıkmış sınav sorularını yazıcıdan cıkartıp
çözüyorum :D ama dediğim gibi günde 3-4 saat yeterli olucaktır imkanın varsa zaman konusunda sınav gununde gayet başarılı olursun.
Kitabı baştan sona oku.sonra burda formdan dersın özetini yazıcıdan çıkart ve ordan devam et. çıkmış sorulara fulll yüklen kaç yanlış çıktığı önemli değil. cöze cöze bir bakıcaksın full yapıosun ;) benim çalışma sitilim bu. ve kesin sonuçlar alıcaksın karar senin . kolay gelsin sana diyim :)
:cay: :cay: :cay:

Kullanıcı avatarı
H1N1
Uzman Doktor

Mesaj gönderen H1N1 » 30 Haz 2016, 13:13

Çok merak ediyorum kaç kredi aldın ?
Sonunda hepimiz ölürüz

estell
Acemi

Mesaj gönderen estell » 30 Haz 2016, 18:41

H1N1 yazdı:Çok merak ediyorum kaç kredi aldın ?
Ben Bu Sınava 25 Mayısta Çalışmaya Başlamıştım 15 Gün Fln Çalıştım ve 22 Kredi Aldım 15 Günde Edebiyat Dilve Anlatım Tarih Derslerinden Ortalama 85 - 90 Aldım Fizik İnkilap vb. Derslerdene Normal Orta Puanla Geçtim 15 Günde Bence 22 Kredi Az Değil Şimdiki Hedef 35 Kredi :)

Not : Hayatım Boyunca Kitap Yüzü Açmadım Hayatım Boyunca İlk Defa Ders Çalıştım

estell
Acemi

Mesaj gönderen estell » 19 Nis 2017, 02:36

son 40 kredim kaldı arkadaşlar bu son sınavdan 30 kredi aldım ve pek diğer sınavları çok çok çalıştığım söylenemez bu sınavdan 30 kredi alırsam 10 kredim kalıyor ve ek sınavla bu yaz liseyi bitireceğim inşş..

Kullanıcı avatarı
azimsart.
Asistan

Mesaj gönderen azimsart. » 19 Nis 2017, 15:17

estell yazdı:son 40 kredim kaldı arkadaşlar bu son sınavdan 30 kredi aldım ve pek diğer sınavları çok çok çalıştığım söylenemez bu sınavdan 30 kredi alırsam 10 kredim kalıyor ve ek sınavla bu yaz liseyi bitireceğim inşş..
Tebrikler :) ben mezunum son sınavda tamamladım kredimi bir bucuk senede bitirdim Allah'ıma şükürler olsun. Darisi basina arkadasim, basarılarının devamini diliyorum :ders: :11: :.yehuu:
"İnsan sahip olduklarının toplamı değil, fakat henüz gerçekleştiremediklerinin toplamıdır." - Jean Paul Sartre

“Diğer Konular Hakkında Sorularınız” sayfasına dön