21 kredim kaldı fakat...

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
ghettoboy

21 kredim kaldı fakat...

Mesaj gönderen ghettoboy » 16 May 2017, 15:42

arkadaşlar 171 kredim var. 3. sınavda mezun olmam için sadece 21 krediye ihtiyacım var. fakat ders seçimi konusunda kafam karışık.

sizce 35 kredilik mi yoksa 21 kredilik mi ders seçimi yapayım? 21 kredi seçmenin dezavantajı şu: tüm derslerden geçemezsem bir sınava daha girmem gerekecek. atıyorum 6 tane ders seçtim ve birinden geçemedim. 2-3 kredi için bir sınav daha beklersem çok üzülürüm. ama 35 kredilik ders seçersem 2-3 dersten geçemesem bile 21 krediyi illa ki tamamlarım.

sizce ne yapayım?

Kullanıcı avatarı
burakmertkose
Yardımcı Uzman

Re: 21 kredim kaldı fakat...

Mesaj gönderen burakmertkose » 16 May 2017, 16:12

ghettoboy yazdı:arkadaşlar 171 kredim var. 3. sınavda mezun olmam için sadece 21 krediye ihtiyacım var. fakat ders seçimi konusunda kafam karışık.

sizce 35 kredilik mi yoksa 21 kredilik mi ders seçimi yapayım? 21 kredi seçmenin dezavantajı şu: tüm derslerden geçemezsem bir sınava daha girmem gerekecek. atıyorum 6 tane ders seçtim ve birinden geçemedim. 2-3 kredi için bir sınav daha beklersem çok üzülürüm. ama 35 kredilik ders seçersem 2-3 dersten geçemesem bile 21 krediyi illa ki tamamlarım.

sizce ne yapayım?
Hocam zaten cevabı kendin vermişsin. Riske atma derim. 35 Krediyi tamamla. Basit derslerden seçilebilinir.
Belki Bana Ulaşırsın!" ;]

“Sınavlar” sayfasına dön