Kitapçığı alan varmı ?

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
megalanya
Acemi

Re: Kitapçığı alan varmı ?

Mesaj gönderen megalanya » 04 Tem 2017, 15:49

Bursaspor. yazdı:Cevapların paylaşıldığı link bozulmuş galiba cevaplar icin facebook a. " Eğitim Acik lise " yazin orada cevaplar paylaşılıyor
Bulamadım maalesef. Oradaki cevapları, buradan paylaşabilir misiniz acaba? Teşekkürler.

Bursaspor.
Çırak

Mesaj gönderen Bursaspor. » 05 Tem 2017, 21:08

megalanya yazdı:
Bursaspor. yazdı:Cevapların paylaşıldığı link bozulmuş galiba cevaplar icin facebook a. " Eğitim Acik lise " yazin orada cevaplar paylaşılıyor
Bulamadım maalesef. Oradaki cevapları, buradan paylaşabilir misiniz acaba? Teşekkürler.
Ya hocam ben linki düzgün atıyorum adminler siliyor galiba her neyse sorular açıklanmış zaten gördünüz mü

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 05 Tem 2017, 23:26

Malumunuz III. Dönem Sınav soruları ve cevap anahtarı açıklandı . Az önce girdigim 14 dersin cevaplarını teyit ettim.

Sınavlar öncesi belirledigim bir hedef vardi . Biyoloji 3 , fizik 4 , kimya 3 dısında diger bütün derslerden gecebilecegimi aşşagı yukari biliyordum.
Önceki sınavda 26 kredi almıstım ... Ki bekledigim oldu ve geçtigim dersler tam olarak beklediklerim...

ingilizce 5-6-7-8 = 16
dil ve anlatim 7-8 = 4
Türk edebiyati 7 = 3

trafik 1-2 = 2
din 7 = 1

İngilizce benim icin daima bir avantaj oldu ve hepsinden geçtim ... Dil ve anlatim ayni şekilde . trafik gayet kolaydi . Din 7 biraz zorladi. Ucu ucuna
9-10 dogru ile gecmişim.. Aslinda bu tabloda tek problem Turk edebiyati 7 gibi görünüyor . Gereksiz şekilde zordu sorular . Buna ragmen 9 dogru yaptıgımı düsünüyorum ama 8 de olabilir tam emin degilim . Yinede bekledigim gibiydi...

Turk edebiyatını saymazsam 23 kredi cepte . 154 olan kredim 177 oldu . Turk edebiyati ile 180 olabilir . Yalniz biyoloji ,fizik , kimya ve cografya 3'ü hic saymıyorum . Zira önceki sinavda biyoloji 4 , fizik 3 kimya 4 ve cografya 4 ' den geçmiştim . Belki bu dönemde bu derslerden süpriz yapabilirim:)

Sira geldi Ek sınav'a herkese bol şans..
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

“Sınavlar” sayfasına dön