Üniversiteye Kayıt ! Tecrübeli Arkadaşlar Yardımlarıınızı Bekliyorum.

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
v2rabb1t

Üniversiteye Kayıt ! Tecrübeli Arkadaşlar Yardımlarıınızı Bekliyorum.

Mesaj gönderen v2rabb1t » 09 Ağu 2017, 07:32

Herkese iyi günler dilerim. Üniversiteyi kazandım.Kayıt hakkında bir kaç sorum var. Tecrübeli arkadaşlarım yardımlarınızı bekliyorum.

1: E-Kayıt tarihleri içerisinde kayıdımı yaparken henüz diplomamın basılmamış olmaması herhangi bir sorun çıkarır mı ?
2: Çıkma belgesi almak ne kadar sürüyor ?
3: Diplomam basıldıktan sonra diplomamı üniversiteye teslim etmem gerekiyor mu ?

Jezxy
Onursal Üye

Re: Üniversiteye Kayıt ! Tecrübeli Arkadaşlar Yardımlarıınızı Bekliyorum.

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Ağu 2017, 13:30

v2rabb1t yazdı:Herkese iyi günler dilerim. Üniversiteyi kazandım.Kayıt hakkında bir kaç sorum var. Tecrübeli arkadaşlarım yardımlarınızı bekliyorum.

1: E-Kayıt tarihleri içerisinde kayıdımı yaparken henüz diplomamın basılmamış olmaması herhangi bir sorun çıkarır mı ?
2: Çıkma belgesi almak ne kadar sürüyor ?
3: Diplomam basıldıktan sonra diplomamı üniversiteye teslim etmem gerekiyor mu ?

Tamamen İnternet Üzerinden Bilgileri Aktarayım.

1. Hayır Mezun Olduğunuzu Kanıtlayacak Çıkma Belgesi Ve Geçici Mezuniyet Belgesi Alabilirsiniz !
  2. Diploma hazırlanıncaya kadar 6 ay diploma yerine geçer.Açık Öğretim Lisesi Müdürlüğü Konya yolu üzeri (Gazi Hastanesi karşısı) yüzyüze başvuruda dolduracağınız dilekçe ile günü birlik bile alabilirsiniz.
  3. Diploma Basıldıktan Sonra %99 Basılmış Olan Diplomayı Teslim Etmeniz Lazım.
 ! Mesaj kısım: Unutmayın !
Açık Öğretim Lisesi diplomasını alabilmeniz için, daha önce almış olduğunuz çıkma belgesinin aslını geri vermeniz gerekiyor.
# Bu Arada Tebrik Ederim ALLAH İnşallah Bitirmeyide Nasip Eder
Eğlenceli Keyifli Üniversite Yıllarınız Olur :gozkırkma: Darısı Başımıza :02:

v2rabb1t

Mesaj gönderen v2rabb1t » 09 Ağu 2017, 21:42

Teşekkür ediyorum cevabınız için. İnşallah sizinde öyle. İstemek yeterli oluyor cidden . Herkezin gönlüne göre olsun. :44:

kutay221

Mesaj gönderen kutay221 » 10 Ağu 2017, 17:16

Benimde üniversiteye kayıt olan bir kaç arkadaşım var. Bunlar e-devletten elektronik kayıt yaptırdılar ve diploma filan teslim etmediler. Diploma vermeye bile gerek yok gibi. Geçen sene kayıt oldu bu arkadaşlarım. Hala üniversiteye lise diploması vermiş değiller.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön