Makbuz acil

Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarını Paylaşabileceğiniz Bölüm
Kullanıcı avatarı
Ufu123

Makbuz acil

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 19:52

Arkadaşlar ben vakıfbankdan 30 tl yaptırdım ama makbuzu alamadım halk eğitimine makbuz olmadan gidebilir miyim? Yani bir sorun olur mu?

se7touch61

Re: Makbuz acil

Mesaj gönderen se7touch61 » 05 Eyl 2017, 20:04

Bugün kayıt yaptırmadan önce birkaç sorum olduğu için halk eğitime gittim.Ordaki yetkili bana bundan sonra kayıt parası yatırdıktan sonra halk eğitime gitmemin gerekmediğini söyledi. Sisteme 1 gün içinde otomatik kayıt yapılıyormuş. Yarın ders kitaplarını almak için gidicem bakalım yarına kadar kaydım yapılacakmı. 147'yi aradım ordaki yetkilide aynı şeyi söyledi.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Eyl 2017, 20:45

SON 2 VEYA 3 SENEDİR YÜZYÜZE EĞİTİM ALMAYAN ÖĞRENCİLERİN KAYITLARI OTOMATİK HALK EĞİTİME GİTMEDEN YENİLENİYOR VE DERS SEÇİM EKRANI AÇILIYOR

BAZEN 1 HAFTAYI BULDUĞUDA OLUYOR ORAYA DİKKAT EDELİM EĞER YARIN AÇILMAZ İSE DERT ETMEYİN HALK EĞİTİMİ TELEFONLA ARAYARAK ÇÖZÜME ULAŞIRSINIZ :gozkırkma:

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 05 Eyl 2017, 20:47

Bende bugün ödeme.gov ' dan para yatirdim . Ne olur ne olmaz makbuzunda çıktısını aldım . Ders seçme butonu 1-2 güne açılır umarim.
zayıf insanlar intikam alır ,
güclü insanlar affeder ,
zeki insanlar umursamazlar ... ( Konfücyüs)

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 21:16

Yani makbuz önemli değil di mi?

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Eyl 2017, 21:20

Ufu123 yazdı:Yani makbuz önemli değil di mi?
Hocam VAKIFBANKASINI MÜŞTERİSİ OLMADAN YAPTIYSANIZ O İŞLEMİ MAKBUZU ŞUAN İSTESENİZDE ALAMAZSINIZ.

Halk eğitime gitmenize gerek yok telefon aracılığı ile ders seçim ekranını açtırabilirsiniz tabiki yüzyüze eğitim falan almıyorsanız.

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 21:22

Jezxy yazdı:
Hocam VAKIFBANKASINI MÜŞTERİSİ OLMADAN YAPTIYSANIZ O İŞLEMİ MAKBUZU ŞUAN İSTESENİZDE ALAMAZSINIZ.

Halk eğitime gitmenize gerek yok telefon aracılığı ile ders seçim ekranını açtırabilirsiniz tabiki yüzyüze eğitim falan almıyorsanız.

Ama halk eğitime 5 tl yatırmak gerekmiyor mu?

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 05 Eyl 2017, 21:25

Jezxy yazdı:

saat kaça kadar açık oluyor üstad halk egitim . Arayıp açtıralım o zaman . Numarası kaçtı.
güclü insanlar affeder ,

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 21:27

Jezxy yazdı:

Ben yüzyüze eğitim almıyorum ama halk eğitimîne 5 tl yatırmamız gerekmiyor mu?

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 21:28

immanuelkant yazdı:
Jezxy yazdı:

saat kaça kadar açık oluyor üstad halk egitim . Arayıp açtıralım o zaman . Numarası kaçtı.
Sen 5 tlyi yatırdın mı?

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 05 Eyl 2017, 21:30

Ufu123 yazdı:
immanuelkant yazdı:
Jezxy yazdı:

Sen 5 tlyi yatırdın mı?
Hayir . 2. ve 3. dönem sinavlari icin ATM ve halk egitime gidip halletmiştim . Bu dönem de böyle deniyoruz bakalim .

İnternet üzerinden bugün 30 tl yatirdim ve ders secim butonunun acilmasini bekliyorum . Özetle yatirmadim :wink:
güclü insanlar affeder ,

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 05 Eyl 2017, 22:02

immanuelkant yazdı:
Ufu123 yazdı:
immanuelkant yazdı:
Sen 5 tlyi yatırdın mı?
Hayir . 2. ve 3. dönem sinavlari icin ATM ve halk egitime gidip halletmiştim . Bu dönem de böyle deniyoruz bakalim .

İnternet üzerinden bugün 30 tl yatirdim ve ders secim butonunun acilmasini bekliyorum . Özetle yatirmadim :wink:
AOL e aradın mı peki?

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 05 Eyl 2017, 23:47

Ufu123 yazdı:
immanuelkant yazdı:
Sizdeki Durum Biraz Karışmış Eksik Bilgi Olduğundan

Hocam SEN Kayıt Yenileme İşlemimi Yaptın Yoksa Yeni Kayıt Falanmı Oldun Ufu123

Eğer Yeni Kayıt Olduysan Halk Eğitime Gitmek Gerekiyor. Makbuzlarınla Beraber.

"Öğrenci adayı, T.C. Kimlik Numarası beyan ederek T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankası’nın Bankamatiklerine (ATM) veya Türkiye Vakıflar Bankası şubelerine giderek ya da ilgili bankaların İnternet Bankacılıkları üzerinden MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü hesabına (Açık Öğretim Lisesi İlk Kayıt Bedeli), 30 TL ödeyecek ve dekontu muhafaza edecektir."

Kayıt Yenileme İşlemi Yaptıysan Sadece 30 Lira Yatırdıysan Makbuza Gerek Yok Telefonla Ders Seçim Ekranını Açtırabilirsin. Sistemde Senin Kayıt Yenileme İçin Hesaba Para Yatırdığın Gözüküyor. Eğer Telefondan Ders Seçim Ekranını Açmazlar Halk Eğitime Gelmen Lazım Derseler İşte O Zaman

5 TL’Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Okul Aile Birliklerinin vereceği banka hesap numarasına veya söz konusu okullardaki ilgili görevliye makbuz karşılığında ödenecektir.

Şimdi Halk Eğitimin Numarası

Açık Öğretim Lisesi

08:30 & 18:00

0 312 413 21 46
0 312 413 21 47

Kullanıcı avatarı
Ufu123

Mesaj gönderen Ufu123 » 06 Eyl 2017, 01:04

Jezxy yazdı:
Ufu123 yazdı:
immanuelkant yazdı:
Sizdeki Durum Biraz Karışmış Eksik Bilgi Olduğundan

Hocam SEN Kayıt Yenileme İşlemimi Yaptın Yoksa Yeni Kayıt Falanmı Oldun Ufu123

Eğer Yeni Kayıt Olduysan Halk Eğitime Gitmek Gerekiyor. Makbuzlarınla Beraber.

"Öğrenci adayı, T.C. Kimlik Numarası beyan ederek T.C. Ziraat Bankası, Türkiye Halk Bankası ve Türkiye Vakıflar Bankası’nın Bankamatiklerine (ATM) veya Türkiye Vakıflar Bankası şubelerine giderek ya da ilgili bankaların İnternet Bankacılıkları üzerinden MEB Destek Hizmetleri Genel Müdürlüğü Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü hesabına (Açık Öğretim Lisesi İlk Kayıt Bedeli), 30 TL ödeyecek ve dekontu muhafaza edecektir."

Kayıt Yenileme İşlemi Yaptıysan Sadece 30 Lira Yatırdıysan Makbuza Gerek Yok Telefonla Ders Seçim Ekranını Açtırabilirsin. Sistemde Senin Kayıt Yenileme İçin Hesaba Para Yatırdığın Gözüküyor. Eğer Telefondan Ders Seçim Ekranını Açmazlar Halk Eğitime Gelmen Lazım Derseler İşte O Zaman

5 TL’Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Okul Aile Birliklerinin vereceği banka hesap numarasına veya söz konusu okullardaki ilgili görevliye makbuz karşılığında ödenecektir.

Şimdi Halk Eğitimin Numarası

Açık Öğretim Lisesi

08:30 & 18:00

0 312 413 21 46
0 312 413 21 47

yok benim ki ilk kayıt değil kayıt yenileme. Telefonla açarız o zaman ders seçimi butonunu :)

immanuelkant
Doktor

Mesaj gönderen immanuelkant » 06 Eyl 2017, 01:44

O halde yarin hep birlikte Halk egitimi ariyoruz :gozkırkma:
güclü insanlar affeder ,

“Yeni Kayıt ve Kayıt Yenileme” sayfasına dön