Sınav hakkında.

Sınavlar Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
Jezxy
Onursal Üye

Re: Sınav hakkında.

Mesaj gönderen Jezxy » 04 Eyl 2017, 19:08

immanuelkant yazdı:Bende sizler gibi 5 eylülü bekleyenlerdenim . Henüz kayit yaptirmadim . Bakalim yarin Halk egitimden arkadaslarin aldigi bilgiye göre hareket edecegiz :wink:
ALLAH'ım Bir An Kulağım Çınladı :.yehuu:
Yarın Hastane İşim Var Hemen Ardından HALK EĞİTİMDE SOLUK ALICAM ve DÖNÜŞ HEMENCİK BURASI İNŞALLAH DOĞRU DÜZGÜN BİŞEY SÖYLERLER :ders:

kutay221

Mesaj gönderen kutay221 » 05 Eyl 2017, 14:48

3. İkisinede ayrı ayrı kayıt yaptırmanız daha iyi olur.

2. Aöl nın sitesinde duyuruda güncelleme yapılmış. Önceden resimde üniversiteyi kazanmış adaylar için gibi bir yazı vardı. Şuan resmi güncellemişler. 8 dönem ve üzeri girebiliyor diyordu zaten halen aynı. Bakınlık yazınının resminide koymuşlar. Yazı gayet açık geldi bana. Nasıl bir yanlış anlaşılma olmuş bilmiyorum. Yazıya göre 8 dönem ve üzeri sınava girebiliyor. Ek sınav gerekçesi olarak üniversiteyi kazanmış kişilerden gelen yoğun istek belirtilmiş.

Yazı linkte:
http://maol.meb.gov.tr/ry/eksinav_2017_1.jpg

1. Herkes alan-2 ye alındı fakat siz ne zaman alan-2 ye alındığınıza bakın. Mesela ben 6-7 dönem önce alan-2 ye geçirilmişim. Zorunlu derslerim güncel. Yani sizde aynı durumda iseniz zorunlu derslerinizde bir değişiklik olmaz. Alan yok tan yeni geçirildiyseniz eklenecek dersleri bir bakın derim.

KeremBAL

Mesaj gönderen KeremBAL » 09 Eyl 2017, 02:18

Hocam yazdıklarınızı anlayamadım şimdi benim tek kalan zorunlu dersim Türk edebiyatı 8 dersi ingilizcelerin hepsini verdim. Matemetik 1-2-3-4 kimya 3-4 biyoloji 1-2 derslerinden muaf olup kurtuldum şimdi benim önüme zorunlu ders çıkacak mı başka ? Ne değişicek
Mezun

KeremBAL

Mesaj gönderen KeremBAL » 09 Eyl 2017, 02:57

147 den aradım sordum alan yok 2 ye geçince yeni dersler ekleniyomuş ancak benim açık lisede 8. dönemim dönem bilgilerime bakınca hepsinde sekizindede alan yok - 2 yazıyor adamda sordu ne yazıyor diye söyledim o zaman sizin dersleriniz güncel bir şey eklenmiyecek dedi tekrar tekrar sordum emin misiniz diye valla umarım bir terslik olmaz
Mezun

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Eyl 2017, 15:05

KeremBAL yazdı:Hocam yazdıklarınızı anlayamadım şimdi benim tek kalan zorunlu dersim Türk edebiyatı 8 dersi ingilizcelerin hepsini verdim. Matemetik 1-2-3-4 kimya 3-4 biyoloji 1-2 derslerinden muaf olup kurtuldum şimdi benim önüme zorunlu ders çıkacak mı başka ? Ne değişicek
KeremBAL yazdı:147 den aradım sordum alan yok 2 ye geçince yeni dersler ekleniyomuş ancak benim açık lisede 8. dönemim dönem bilgilerime bakınca hepsinde sekizindede alan yok - 2 yazıyor adamda sordu ne yazıyor diye söyledim o zaman sizin dersleriniz güncel bir şey eklenmiyecek dedi tekrar tekrar sordum emin misiniz diye valla umarım bir terslik olmaz
Kerem Kardeşim AOL SİTESİNE ÖĞRENCİ GİRİŞİ YAPIP

ÖĞRENCİ GENEL BİLGİLER ALTINDA Dönem Bilgileri Kısmı Var Oranın Bir Ekran Görüntüsünü Paylaşırmısın Daha Rahat Yardımcı Olayım :gozkırkma:

KeremBAL

Mesaj gönderen KeremBAL » 09 Eyl 2017, 16:41

Tam boyutta bi turlü koyamadim hocam kusura bakmayın hata veriyodu paca parça koydum. Önumuzdeki donemle birlikte toplam 9 dönemiminde yanında alan yok -2 yaziyor
Bu mesaja eklenen dosyaları görüntülemek için gerekli izinlere sahip değilsiniz.
Mezun

Kullanıcı avatarı
Haydar Muzro
Acemi

Mesaj gönderen Haydar Muzro » 09 Eyl 2017, 21:37

Alan yok-2 statüsünde okuyorsun, Mezuniyet incelemesinde sorun çıkmadığı durumunda başka zorunlu ders çıkmaz. Zorunlu dersi çıkan arkadaşlar Alan yok statüsünden Alan yok-2'ye geçirilen arkadaşlar, önümüzdeki 1.dönem kayıt yenileme işlerinden sonra Alan yok-2 öğrencisi oluyorlar.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 09 Eyl 2017, 22:34

KeremBAL yazdı:Tam boyutta bi turlü koyamadim hocam kusura bakmayın hata veriyodu paca parça koydum. Önumuzdeki donemle birlikte toplam 9 dönemiminde yanında alan yok -2 yaziyor
Hocam Sizin İçin Değişen Yeni veya Eski Bir Sistem Yok Uzun Zamandır Yeni Sistem Üzerinden Sınav Olmuşsunuz.

Kayıt Yenileyip SONRADAN EK SINAVA BAŞVURU YAPIP RAHATLIKLA GİREBİLİRSİNİZ. :gozkırkma:

KeremBAL

Mesaj gönderen KeremBAL » 09 Eyl 2017, 22:50

:cay: :04: :09: :D ohbe müdür Allah razı olsun çok teşekkür ederim.
Mezun

“Sınavlar” sayfasına dön