Hayallerime kavuşmak istiyorum, imkansız geliyor. Ben ne yapacağım?

Diploma ve Mezuniyet Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
afddf
Acemi

Re: Hakkari'de askerim. Benim sınav ile ilgili sorunum var, yardim eder misiniz?

Mesaj gönderen afddf » 28 Eki 2017, 14:59

ÖNCELİKLE HAYIRLI TESKERELER KARDEŞİM
Hz.Muhammedin Hayatı==1-2-3-4 (Seçmeli)
Psikoloji==1 (Seçmeli)
Girişimcilik==1 (Seçmeli)
Dil Ve Anlatım==5-6-7-8 (Seçmeli)
İşletme==1 (Seçmeli)
Mantık== 1(Seçmeli)
Temel Dini Bilgiler==1-2 (Seçmeli)
İngilizce==8 (Ortak)

İNGİLİZCE HARİÇ YARDIMCI OLURUM KARDEŞİM DİĞER DERSLER O KADAR BASİT Kİ SADECE AÖL SİTESİNDEN NOT TUT SONRA PASO TEST ÇÖZ EĞER NOT TUTAMAZSAN SADECE TEST ÇÖZ İNANILMAZ KOLAY DERSLER SINAV GİRERSEN DİL ANLATIM VE İNG HARİÇ FULL MANTIK SORULARI OLDUĞUNU ANLAYACAKSIN . SADECE TEST ÇÖZEREK İNGİLİZCE VE DİL ANLATIM HARİÇ HEPSİNİ GEÇERSİN İNŞALLAH SENİ İNGİLİZCE ZORLAR DİL ANLATIM'A AZ ÇALIŞIRSAN GEÇERSİN İNŞALLAH

afddf
Acemi

Re: Hakkari'de askerim. Benim sınav ile ilgili sorunum var, yardim eder misiniz?

Mesaj gönderen afddf » 28 Eki 2017, 16:41

MÜFREDAT DEĞİŞTİMİ DEĞİŞMEDİMİ BİLMİYORUM EĞER DEĞİŞTİYSE BURADA YENİLERİ VAR http://aok.meb.gov.tr/test/dk/

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Eki 2017, 17:42

Vay Kardeşim ALLAH HER DAİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN ... BİZ BURADA RAHAT YAZI YAZIP SINAVA ÇALIŞABİLİYORSAK HAYATIMIZI DEVAM ETTİREBİLİYORSAK SEN VE SENİN GİBİ MEHMETÇİK KARDEŞLERİMİZ SAYESİNDE

HOCAM Öncelikle ZORUNLU DERSİN 1 İNMESİ ÇOK İYİ OLMUŞ.

İNGİLİZCE SINAVI Sizi Zorlayabilir. BU SINAVA KAÇINCI GİRİŞİNİZ MUAF OLMA GİBİ İHTİMALİNİZ VARMI ?

Diğer Derslere Gelicek Olursak.

HZ. MUHAMMED'İN (s.a.v) HAYATI 1 , 2 , 3 , 4
DİL VE ANLATIM 5 , 6 , 7 , 8
İŞLETME 1
GİRİŞİMCİLİK 1
TEMEL DİNİ BİLGİLER 1 , 2

HOCAM BU DERSLERİN KİTAPLARINI http://aok.meb.gov.tr/test/dk/ ŞURADAN İNDİRİP SADECE OKUSAN YETERLİ İŞLETME GİRİŞİMCİLİK DERSLERİNE NEREDEYSE BAKMANA BİLE GEREK YOK Gündelik Hayattan Öğrendiğin Bilgiler İle Bile Geçerli Not Alabilirsin. VE HALK EĞİTİMDEN KİTAP BEKLEMENE HİÇ GEREK KALMIYOR.

HZ. MUHAMMED'İN (s.a.v) HAYATI 1 , 2 , 3 , 4 , DİL VE ANLATIM 5 , 6 , 7 , 8 Bu Derslere İse Yine Bir Kitap Tekrarı Çok Çok İyi Olur Zorlayacağını HİÇ SANNETMİYORUM. ZOR DERSLER DEĞİL TAMAMEN EZBERE BAĞLI.

Psikoloji MANTIK İSE HOCAM BİRAZ ZOR BİR DERS ÇOK ALIŞAGELMİŞ BEKLENEN BİR SORULAR YOK. BU VE İNGİLİZCE İŞTE EN SIKINTILI DERSLERDEN BİRİ SİZİN DERS LİSTENİZE GÖRE.

BU SINAV SEÇİMİNDE ÇOK RAHAT 30 KREDİLİK BİR DERS TEMİZLİĞİ YAPARSINIZ.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 28 Eki 2017, 19:12

Komandoo yazdı:Hocam tekrardan merhabalar. İlgilendiğin icin teşekkür ederim.

İngilizce dersinin sınavina ilk defa girecegim. Muaf olmayi düşünüyorum o dersten. Yazıcı olan arkadasım
Girisimcilik
Temel dini bilgiler
İşletme
Hz. Muhammedin hayati derslerinin 2017/ 1.-2.-3. Dönem cikmis sorularini sagolsun yazıcıdan çıkarmış. Dogru olan şıkları bile mavi kalem ile işaretlemiş ezberlemem icin. Dil ve anlatim dersim baya iyi onda sorun yaşamam.

Şuan kullandigim telefona pdf inmiyor. Cihaz uyumlu degil diyor. Sadece cikmis sorulara odaklanarak mantığa dayali olan ing ve dil anlatim dersleri haricinde ki derslerden basari sağlayabilir miyim? Dar konulu dersler hani bunlar. Cikmis soru cozmek yeterli olabilir mi? Biraz çaresiz kaldım zor şartlarda askerlik yaptığım icin.

Tabiki Hocam Çıkmış Sorular İşinize Yarar Bu Derslerden. Dil ve Anlatım Derslerinden Aşağı Yukarı Tahmin Edebiliyorsunuzdur Gelicek Soruları Tekrarı Fena Olmazdı Ama O Telefondan PDF Açma Olayını Eklenti vs İle Halletmeyi Bakın İsterseniz.

İngilizce Hariç Çıkmış Sorular Size Rahat 9 10 Doğru Cevap Yakalamanıza Yardımcı Olur.

Bysorun
Çırak

Mesaj gönderen Bysorun » 29 Eki 2017, 06:38

Komandoo yazdı:Cümleten Selamın Aleykum :.yehuu:

Vatani görevimi Hakkari'de bir komando karakolunda, dağın başında yapıyorum. Önümüzde ki 3 dönem sınavı, 1 ek sınav ile bitirmek istiyorum, özel sebeplerden dolayı buna mecburum...
Toplam kredim: 117
Zorunlu ders: 1

Askerlik yaptığım karakol terör bolgesi olduğu icin ders calismak icin pek rahat bir ortamımız yok. Kitap bile alamadım. Seçtigim dersler ise asagida ki gibi abilerim...

Hz.Muhammedin Hayatı==1-2-3-4 (Seçmeli)
Psikoloji==1 (Seçmeli)
Girişimcilik==1 (Seçmeli)
Dil Ve Anlatım==5-6-7-8 (Seçmeli)
İşletme==1 (Seçmeli)
Mantık== 1(Seçmeli)
Temel Dini Bilgiler==1-2 (Seçmeli)
İngilizce==8 (Ortak)

Abilerim bu sinavdan ortalama 25-28 kredi almam lazım. Zamanım çok az. Zaten 12 saat nöbet tutuyorum gece, gunduz o yorgunluk ile butun gun uyuyorum. Her gun 2 saat boş zamanim oluyor. Ne olur bana herkes bu dersleri geçmem icin tavsiye verebilir mi :23: ?
Ben bu yıl mezun oldum bu derslerden ingilizce harici hepsi çocukken okutulan hayat bilgisi soruları çıkıyor en az 70 alırsın çalışmadan ben hiç kitap almadan okul bitirdim kafana takma hepsi bebe soruları bu arada hayırlı tezkereler.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Re: Hayallerime kavuşmak istiyorum, imkansız geliyor. Ben ne yapacağım?

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 01 Kas 2017, 19:30

öncelikle kolay gelsin. umarım her şey istediğin gibi gider. söylediğin derslerin çoğu kolaylıkla geçilebilecek dersler açık söylüyorum çalışmadan bile geçebilirsin saydığın dersleri. ama kimse sınav notu 40da kalsın istemez o yüzden kendince zor gördüğün derslerin testlerini çözebilirsin. testlerden sonra, doğru cevaplara dönüp bakmanı tavsiye ederim. forumda ders notu paylaşan arkadaşlarımız var onlardan da yararlanabilirsin.
Resim

Jezxy
Onursal Üye

Re: Hayallerime kavuşmak istiyorum, imkansız geliyor. Ben ne yapacağım?

Mesaj gönderen Jezxy » 03 Kas 2017, 23:17

Hocam Müfredat Derken O Dersler Köklü Değişiklikler Yapamazlar KONU VE KONU BAŞLIKLARI BELLİ SADECE ANLATIM TİPLERİ DEĞİŞMİŞ O DERSİN

HİÇ BİR ZAMAN ÇIKMIŞ SORULARIN GARANTİSİ YOK HOCAM SADECE GEÇERLİ PUAN ALABİLMEK İÇİN BİR NEBZE SINAVA HAZIRLIYOR.

Bu Konular Hakkında Temel Bilgileriniz VAR İSE Rahatlıkla Geçerseniz Dersleri.

“Diploma ve Mezuniyet” sayfasına dön