Ek-C2 Belgesi

Askerlik Tecili ve İşlemleri Hakkında Her Türlü Soru ve Cevaplarınızı Bu bölümde Paylaşabilirsiniz
megalanya
Acemi

Re: Ek-C2 Belgesi

Mesaj gönderen megalanya » 10 Kas 2017, 23:45

bakansiz yazdı:Sistemden nasıl gördünüz hocam diplomanın basıldığını ?
Mezuniyet işlemleri ----> Diploma bilgileri bölümünde ve başka bazı detaylarda yazıyor..

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 11 Kas 2017, 02:51

megalanya yazdı:
Mezuniyet işlemleri ----> Diploma bilgileri bölümünde ve başka bazı detaylarda yazıyor..
Ben giriş yapamıyorum hala. Sanırım siz diploma basıldığı için girebiliyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 11 Kas 2017, 02:52

bakansiz yazdı:
megalanya yazdı:
Ben giriş yapamıyorum hala. Sanırım siz diploma basıldığı için girebiliyorsunuz.
sadece mezunların girebildiği bir menü sanırım
Resim

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 11 Kas 2017, 02:56

yorulmaz35 yazdı:
bakansiz yazdı:
megalanya yazdı:
Hayır hocam şimdi ben de girdim. Yöntemi çözdüm.
AOL Android uygulamasından şifrenizi değiştirin.
Şifreniz değiştikten sonra tarayıcıdan giriş yapabiliyorsunuz.
Diploma nosu almış öğrenci hatası çıkmıyor.
Benim de diplomam basılmış.

Kullanıcı avatarı
yorulmaz35
Uzman

Mesaj gönderen yorulmaz35 » 11 Kas 2017, 03:00

bakansiz yazdı:
yorulmaz35 yazdı:
bakansiz yazdı: Ben giriş yapamıyorum hala. Sanırım siz diploma basıldığı için girebiliyorsunuz.
Hayır hocam şimdi ben de girdim. Yöntemi çözdüm.
AOL Android uygulamasından şifrenizi değiştirin.
Şifreniz değiştikten sonra tarayıcıdan giriş yapabiliyorsunuz.
Diploma nosu almış öğrenci hatası çıkmıyor.
Benim de diplomam basılmış.
henüz mezun olamadığım için bişey yapamıyacağım :D kasımda umarım mezunum :44:
Resim

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 11 Kas 2017, 03:06

megalanya yazdı:
Jezxy yazdı:Hocam Şöyle Söyleyim Açık Liselere Gönderildi Diye Duyuru Yapıldı Fakat

Eline Ulaşan Halkeğitim Kurumu Merkeze Bildiriyor Diplomalar Ulaşmıştır Diye.

Sonra Gidip Halkeğitim Kurumunuzdan Almak Kalıyor.

Bu İşi Sanırsam Biraz Vakit Alabilir Halkeğitim Kurumları 81 İle Dağıtıyorlar Çünkü Ama BU AY İÇİNDE MUTLAK NETLİK KAZANIR.
Sistemden baktığımda diplomalar basılmış gözüküyor ama henüz bir duyuru vs. yapmadılar. Bir an önce yollasalar iyi olacak çünkü mezun olduktan sonra 2 ay içinde Askerlik şubesine gitmek gerekiyor.
O açıdan rahat olun hocam. Aralık ayına kadar vakit var. Olmazsa geçici mezuniyet belgesi ile askerlik işlemlerinizi yaparsanız. En yakın celp dönemine yetişmek için 31 kasıma kadar askerlik şubesine başvurmak gerekiyor. Ben de gideceğim hayırlısıyla.

megalanya
Acemi

Mesaj gönderen megalanya » 11 Kas 2017, 22:40

bakansiz yazdı:
megalanya yazdı:
Jezxy yazdı:Hocam Şöyle Söyleyim Açık Liselere Gönderildi Diye Duyuru Yapıldı Fakat

Eline Ulaşan Halkeğitim Kurumu Merkeze Bildiriyor Diplomalar Ulaşmıştır Diye.

Sonra Gidip Halkeğitim Kurumunuzdan Almak Kalıyor.

Bu İşi Sanırsam Biraz Vakit Alabilir Halkeğitim Kurumları 81 İle Dağıtıyorlar Çünkü Ama BU AY İÇİNDE MUTLAK NETLİK KAZANIR.
Sistemden baktığımda diplomalar basılmış gözüküyor ama henüz bir duyuru vs. yapmadılar. Bir an önce yollasalar iyi olacak çünkü mezun olduktan sonra 2 ay içinde Askerlik şubesine gitmek gerekiyor.
O açıdan rahat olun hocam. Aralık ayına kadar vakit var. Olmazsa geçici mezuniyet belgesi ile askerlik işlemlerinizi yaparsanız. En yakın celp dönemine yetişmek için 31 kasıma kadar askerlik şubesine başvurmak gerekiyor. Ben de gideceğim hayırlısıyla.
Diploma basıldıktan sonra geçici mezuniyet belgesi vermiyorlar diye duydum.

bakansiz
Doktor

Mesaj gönderen bakansiz » 11 Kas 2017, 23:59

megalanya yazdı:
bakansiz yazdı:
megalanya yazdı:
Diploma basıldıktan sonra geçici mezuniyet belgesi vermiyorlar diye duydum.
Çıkma belgesi alamazsın. Geçici mezuniyet belgesi farklı bir şey. Onu alabilirsin.

ErayUs
Acemi

Mesaj gönderen ErayUs » 07 Ara 2017, 19:01

Bu gün işten izin alamadığım için annem gitti EK-C2 belgesini almaya ve orada "E-devletten alabilir." dendiği için mecburen e-devletten aldım. İnşallah bir sorun çıkarmazlar.

Jezxy
Onursal Üye

Mesaj gönderen Jezxy » 07 Ara 2017, 22:51

Hocam Elinizdeki Diploma Bile Olsa Başvuru veya Tecil Onların İnsiyatifine Kaldığından Denemekte Fayda Var Problem Olmaz İnşallah Eğer Onay Verirlerse Buradan Bilgilendirseniz Diğer Arkadaşlarda E-DEVLET Üzerinden Alıp Tecil İşlemlerini Tamamlayabilsinler .

“Askerlik Tecili” sayfasına dön