Pratik yollari

İngilizce dersi hakkında sorularınızı, cevaplarınızı, bildiklerinizi paylaşabilirsiniz...
Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Re: Pratik yollari

Mesaj gönderen saLLy » 04 Eyl 2008, 12:15

azra yazdı:ya bnde öyle yapıyorum ama hep bi soruyla kalıyorum işte
yaa bende zaten ilk dfa 80almıştmm :mrgreen: dqerlrnde 55 faln...yanii şans bakmışş yzümee dmekkiii :)

߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
Yeşim60
Acemi

Mesaj gönderen Yeşim60 » 06 Eki 2008, 09:45

Benim okul yıllarımda iyiydi ingilizcem ama okulu bırakınca bir şekilde bildiklerimi de unuttum haliyle ama bu açıklise ve ötesi için kursa yazıldım,inş bu hafta sonu başlayacağım :)
In Me Omnis Spes Est Mihi

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 13 Oca 2009, 17:21

saLLy yazdı:
azra yazdı:ben en son 55 aldımm ing :cry:
ama diğer derslerin çoğundan 90 ,85 fln alıyorum en aşağı 70 :D

tebrikler sallycm maşallah sna:D
:) saoL inqlzceye hiç çalşmam ama yapıorm mantkla yapıorm sdcee....
Mantıkla ingilizce nasıl çözülüyor çok merak ediyorum :? Ben orta Okulda bikere sınava girdiğimde ingilizce sınavda hoca Koydu kağıtları benim hocaya dediğim şey! Hocam soruyu Anlamadan cevabı nasıl vericem :D
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 13 Oca 2009, 18:15

yaa mantk dediqim pratik bilqiler sadce yanii ben inqilizce çok bilmem bildiqim sadece az çok seyLer qeL qit qbi ama buqüne kadr qördklermden aklımda kalanLar war kelime bilqisi dieLim türkcesini bildiqim zaman yapıorm ordan bakıorm qeL qit yap et fLan war birleştirp matıkla yapıorm çoqu kezde doqru çkıo
߀$İKTA$

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 13 Oca 2009, 19:11

Hımmm bende denim bukez dediğinizi inş işe yarar :?
SuskunluĞum Asaletimdendir Her Söze Verilecek Bir Cevabım Var Elbet. Önce Söze Bakarım Lafmı Diye Sonrada Söyleyene Bakarım Adammı Diye.!!!

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 14 Oca 2009, 17:34

:mrgreen: çkaR çkaR
߀$İKTA$

GamzeLi
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen GamzeLi » 14 Oca 2009, 18:11

:)

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 13:02

ya arkadaşlar bişe sorcam ben ingilizce manyagı biriyim yani şöyleki nerde ingilizce yazan bişe görsem gazate dergi vb. hemen kesip alıyorum türkçeye çevirmeye çalışıyorum çok seviyorum ing. inş şu sınavı verirsem yani mezun olursam ing ögrt. istiyorum ünv. offf ama çok zamana ihtiyacım varr :(:(:(:(:( yardım edin banaaa.bide benim bölüm sözel bölüm deişcem yabancı dili seçicem bu kayıt yenilemede hocamla konuştuk.çünkü ocak ayındaki sınavda baktım sorulara çok basitti hepsini yaptım yani keşke seçseydim dedim.ya sosyal bölümünü seçmem bneim sayısal iyi degil yani hep çakıyorum o yüzden.eger yabancı dil bölüm seçersem orda sayısal varmııı onlardan kesin çakarım ben yaa ufff napıcam :(:(:( aynı zamanda çalışıyorum ben hem ders hem çalışmak zor oluyor.ama işten daha önemli okul o öncelikli fakat çalışmasamda sınavda zorlanırım napıcam help me please :(:(:(

Kullanıcı avatarı
deerrryyaaa
Uzman Doktor

Mesaj gönderen deerrryyaaa » 05 Mar 2009, 16:12

bende hiç ingilizce kitabını açmadan ingl.cede çakacağımı düşünerek sınava girdim ve neticesinde 45 aldım son sınavda
çünkü sorular basit ve çok saçmaydı
nihayet mezun :) diploma puanı:74,25

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 05 Mar 2009, 17:16

ya ben ing.den korkmuyorum güzelim sayısal diyorum ya sayısaldan çakmıyorum abi kim yaptı bu matematigi ya öff yok polinomlar yok karekök bilmem ne ben daha kendi kökümün nerden geldigini bilmiyorum onu nerden bilim :):):):):) acıyın bana benim hiç kareköküm olmadı abii vurmayıınn (ıyyyy emrah moduna geçtim hemen bööö kusasım geldi):lol::lol: şaka tabe ama sayısal zor yaw

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 06 Mar 2009, 11:24

beren yazdı:ya ben ing.den korkmuyorum güzelim sayısal diyorum ya sayısaldan çakmıyorum abi kim yaptı bu matematigi ya öff yok polinomlar yok karekök bilmem ne ben daha kendi kökümün nerden geldigini bilmiyorum onu nerden bilim :):):):):) acıyın bana benim hiç kareköküm olmadı abii vurmayıınn (ıyyyy emrah moduna geçtim hemen bööö kusasım geldi):lol::lol: şaka tabe ama sayısal zor yaw
bnde sayısaL sewmiioRm matemtktn hç anlamam ama bölmm esit aqrLk istedqm blöm oda oyzden mcrbm yanii..matematqi anlamayı çok istemşmdr ama
߀$İKTA$

beren
Çırak

Mesaj gönderen beren » 06 Mar 2009, 11:27

bakalım ya hayırlısı bugün gittim seeçtim dersleri ama bölüm degişmedim kredisi yüksek dersleri seçtim kitapları alcam işte pazartesi başlicam çalışmaya.ama 4 yıla vuracakmış heralde ya 1 sene daha uzadı yani.offf bilmiyorum nasıl yapcam hayırlısı olsun

Kullanıcı avatarı
saLLy
Uzman Doktor

Mesaj gönderen saLLy » 06 Mar 2009, 11:28

beren yazdı:bakalım ya hayırlısı bugün gittim seeçtim dersleri ama bölüm degişmedim kredisi yüksek dersleri seçtim kitapları alcam işte pazartesi başlicam çalışmaya.ama 4 yıla vuracakmış heralde ya 1 sene daha uzadı yani.offf bilmiyorum nasıl yapcam hayırlısı olsun
ewet hayrLsı olsn herkes için
߀$İKTA$

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Mesaj gönderen Cetin » 12 Mar 2009, 15:07

beren yazdı:ya ben ing.den korkmuyorum güzelim sayısal diyorum ya sayısaldan çakmıyorum abi kim yaptı bu matematigi ya öff yok polinomlar yok karekök bilmem ne ben daha kendi kökümün nerden geldigini bilmiyorum onu nerden bilim :):):):):) acıyın bana benim hiç kareköküm olmadı abii vurmayıınn (ıyyyy emrah moduna geçtim hemen bööö kusasım geldi):lol::lol: şaka tabe ama sayısal zor yaw

yabancı dilde sayısal dersler yok,bende yabancı dil bölümündeyim,ingilizce,dil anlatım,din kültürü,inkilap tarihi,türk edebiyatı,felsefe,trafik ve ilkyardım dersleri var sadece,dil anlatım ve yabancı dil alan dersleri diğerler ortak dersler. :D en kolay bölüm yabancı dil bence :D
Resim

iLaySu

Mesaj gönderen iLaySu » 15 Ağu 2009, 15:04

Başarmak isteyen için zor yoktur bence..

“İngilizce” sayfasına dön