BAŞLIK VE MESAJLARI KİM NEDEN SİLDİ ? SORUN NE

Her Konuda Tartışabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

BAŞLIK VE MESAJLARI KİM NEDEN SİLDİ ? SORUN NE

Mesaj gönderen asit » 25 May 2009, 20:49

arkadaşlar bugün bir başlık açıldı ""En son kalanla asansörde kalsan napardın?"" bu başlıkta gün içersinde online olan arkadaşlar yazıstık fakat bu başlık kaldırılmış aynı zamanda "üstteki hangi sanatcı" başlıgındada benim yazdıgım mesajlar silinmiş.....
benim sormak istediğim
1) "En son kalanla asansörde kalsan napardın?" başlık neden kaldırıldı
2) "üstteki hangi sanatcı" başlıgındaki çoğu mesajlar (özellikle benim) neden silindi
3) kötü birşeyemi rastladınız saygısızlık ve hakaret içeren
4) forumun düzenini bozacak yada birine saygısızlıkla bulunacak birşey yaptıysam neden beni banlamadınız

Arkadaslar yaklasık 1 haftadır bu stedeyım ve bır cogunuz fark etmıstırkı ben gece ve gunduz sureklı onlıne oluyorum cunku bu sitedeki arkadasları, paylasımları, paylasmayı seviyorum herkezin abi kadeş gibi gecindigi bir forumda bulunmayı seviyorum ama bugun olan bunlar beni gercekten kırdı eger varsa bı yanlısım o mesaj ve baslıgı sılen kısı soylesın ve banlasın benı..
bu arada o baslıkları ben acmadım...

Kullanıcı avatarı
Cetin
Uzman

Re: BAŞLIK VE MESAJLARI KİM NEDEN SİLDİ ? SORUN NE

Mesaj gönderen Cetin » 25 May 2009, 22:32

oluyo bazen siliniyor öyle arada baslıklar :?
Resim

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 25 May 2009, 23:06

sanmıyorum kendılıgınden olacagını bılınclı yapılan bırsey bu

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 26 May 2009, 11:23

site belli bir noktaya geri yüklenmiş. isyan etsekte işe yaramaz
Bir Sevda İse Hayatı Anlamlı Kılan, Daha Sesli Söyle KONYASPOR ULAN..!

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 26 May 2009, 11:58

asit o konuları ben açtım ama bende çok kızdım ya bu neya adminler ilgilenmiyo kim sildi admin filan dinlemem eğer adminlerse silen tek sözüm sen önce sitenin temasını filan düzelt sonra gel konuları sil derim bu neya hiçte argo filan kullanmadık arkadaşça oyunumuza bakıyorduk bea sitenin çökmediğine dua etsek diyecem bu neya hiç ilgi yok adminlerimize sözüm eğer siteyle ilgilenmiyecekseniz açmayın sadece bu sitenin adminlerine değildir siteleri açıp açıp ilgilenmeyenleredir buda böyle biline
sensiz çekillir mi bu hayat
unutmak benim için ölümle eşdeeğer
lütfen bırakma beni
tut ellerimden savurma rüzgara
ayırmasınlar kırmasınlar bu sevdayı
nasıl olur ben sensiz sen bensiz...

ultra
Doktor

Mesaj gönderen ultra » 26 May 2009, 12:10

MuRaT_KS yazdı:site belli bir noktaya geri yüklenmiş. isyan etsekte işe yaramaz
Murat arkadaşımızın dediği doğru bazı zamanlar hosting sorun çıkarabilir zaten belirli aralıklarla siteye ulaşamıyoruz hata veriyor buda bize bir sorun olduğunu belli ediyor,bu hataları giderirkende bazı konular ve site içerikleri silinmesi normal karşılanır.Veya yönetici müdahelesiyle silinir silinmezsi gerekir.Bu tip sorunlar önceden de bu sitede yaşandı.

Kullanıcı avatarı
MeteHAN
Site Admin

Mesaj gönderen MeteHAN » 26 May 2009, 12:47

Serverdeki problem nedeniyle dosyalarda sorun olmuştur. Bu yüzden en son alınan yedek geri yüklendiğinden 2 günlük bir kayıp sözkonusudur.

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 26 May 2009, 13:20

adminlermizden biri gelip cevap yazdığı için çok teşekkür ederim ama ben ilk defa böyle bişeyle karşılaştım bu siteye üye olmadan başka forumlarda da yetkilerim oldu moderatörlük hala sürende var ağır konuştuğum içinde kusura bakmayın ama gerçekten sitenin teması değişmeli sıkılma değilde çok problem oluyo
lütfen bırakma beni

CanSibel
Yardımcı Asistan

Mesaj gönderen CanSibel » 26 May 2009, 13:27

pelin_sitem yazdı:adminlermizden biri gelip cevap yazdığı için çok teşekkür ederim ama ben ilk defa böyle bişeyle karşılaştım bu siteye üye olmadan başka forumlarda da yetkilerim oldu moderatörlük hala sürende var ağır konuştuğum içinde kusura bakmayın ama gerçekten sitenin teması değişmeli sıkılma değilde çok problem oluyo
katiliyorum ;)

Kullanıcı avatarı
asit
Doktor

Mesaj gönderen asit » 26 May 2009, 21:04

bence adminlerin alınacagı bır durum yok.
bızlerın ıstedıklerı daha ıyı bır forum, katılımın ve paylasımın sureklı daha sık daha eglencelı sevgi saygı cercevesı ıcersınde duzenli olmasıdır.
tabiki biz bunları istiyoruz diye yanlızca adminlere yüklenmemeliyiz bizlerinde yapabilecekleri şeyler olmalı yada adminlerin bizlerden yardım isteyebileceği şeyler olmalı..
herzaman acık ogretım lısesı ıcın degıl bulundugumuz bu ortam bu mekan içinde çaba sarf edelim :wink:

Fays
Uzman Doktor

Mesaj gönderen Fays » 26 May 2009, 21:16

Benimde "16-17 mayıs AÖL sınavı cevap anahtarları" adlı konum silindi. silindikten sonra admin kendi açmış o konuyu.. ben 16-17 mayıs sınavının cevap anahtarlarını açıklayınca kendim bir kazanç mı sağladım ? hayır tabiki,ama bir sürü üye indirip kendi sonuçlarını değerlendirdi. üstelik kural dışı hiçbirşey yoktu. eğer ki bilinçli olarak silindiyse bu yakışıksız bir davranıştır..

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 27 May 2009, 07:32

asit yazdı:bence adminlerin alınacagı bır durum yok.
bızlerın ıstedıklerı daha ıyı bır forum, katılımın ve paylasımın sureklı daha sık daha eglencelı sevgi saygı cercevesı ıcersınde duzenli olmasıdır.
tabiki biz bunları istiyoruz diye yanlızca adminlere yüklenmemeliyiz bizlerinde yapabilecekleri şeyler olmalı yada adminlerin bizlerden yardım isteyebileceği şeyler olmalı..
herzaman acık ogretım lısesı ıcın degıl bulundugumuz bu ortam bu mekan içinde çaba sarf edelim :wink:

asit sanada katılıyorum ama düşünsene ben site temasından çok dertliyim bea:) yani değişmesi lazım diye düşünüyorum bak ben çok sitelerde moderatör oldum bu sitedeki yaşadıklarımı orada hiç yaşamadım hala da yaşamakta da değilim onuda sayın adminlerimizin halletmesi gerekmiyormu? normal bi üye nasıl değiştirir yetkisi olmadan

bu arada belkide asansörden kurtardılar bea ohhh çıktık asit :) neydi ya çıldırmak üzereydin ha konsere yetişcek asansörde kaldı hehehehh :lol: :lol: :lol: :P :P :P :P
lütfen bırakma beni

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 27 May 2009, 13:51

konyayı da gezemedin asansörde pelin :D

Kullanıcı avatarı
pelin_sitem
Uzman Doktor
İletişim:

Mesaj gönderen pelin_sitem » 27 May 2009, 14:17

:lol: amma yaptın gezdirsen gezecem demi sen gezdirmiyorsun :wink: :wink: :wink: :wink:
lütfen bırakma beni

MuRaT_KS
Doktor

Mesaj gönderen MuRaT_KS » 27 May 2009, 14:19

pelin_sitem yazdı::lol: amma yaptın gezdirsen gezecem demi sen gezdirmiyorsun :wink: :wink: :wink: :wink:
Konya'da asansörler sadece bina içi çalışıyor pelin :D şehri gezeceksek toplu taşıma var asansör de neyin nesi :lol:

“Tartışma Bölümü” sayfasına dön